מחסן גינה
נכתב על ידי: dadon
תאריך: 20/10/15

במשך עשורים רבים הקמת מחסן גינה הינה חלק אינטגראלי ומשמעותי בצרכיהם של אנשים. הלה הינו מוטיב הכרחי כמעט בכל בית אב. לרוב, מחסני הגינה ממוקמים בבתים פרטיים עם חצרות, אך ניתן גם להבחין במחסנים המותקנים במרפסות גדולות של דירות. בטרם בוחרים את המחסן המתאים לגינה, יש לתת את הדעת למספר גורמים. איזה גודל של מחסן אנו צריכים ויכולים למקם בגינה ו/או המרפסת? מהם סוגי המחסנים הקיימים? מהם מחיריהם? וכו'...

מחסן גינה מגיע בגדלים, צבעים וחומרים שונים. למחסן הנמצא בגינה ישנם מספר יתרונות, כגון: הגנה ושמירה על הציוד אשר מאוחסן בו מפני שמש וגשם, וכמובן יתרון בטיחותי, אחסנת כלי עבודה, חומרים מסוכנים וכל ציוד העלול להוות סיכון במקום אחד, מונעת היתקלות במפגעים. יש לבחון בטרם רוכשים את המחסן הנחשק, מה יהיה השימוש בו? מה הוא יכיל? האם קיימת העדפה לדלתות נפתחות או שמא דלתות הזזה? האם האפשרות לנעילה קיימת במחסן גינה? האם ישנו צורך בנקודות חשמל, אוורור, או אולי גם חלון ומזגן, למקרה ויהיה צורך להתגורר במחסן אם יתגלע ריב עם בת הזוג, או שמא מחסן הגינה ישמש למשרד. לאחר למידת והבנת הציפיות מהמחסן שיותקן בגינה, אפשר להמשיך לצעד הבא, בחירת מיקומו, גודלו, החומר ממנו הוא עשוי ומחירו של המחסן.

  • מיקומו של המחסן - יש לבחור את המקום האידיאלי למיקומו של המחסן. מחד, שיהיה נגיש, ומאידך, שלא יפריע לניידות בגינה.

  • גודלו של המחסן - מחסני הגינה מגיעים במגוון גדלים ועיצובים, ישנם אף כאלו שניתן להגדילם בעתיד ע"י הוספת חלק נוסף. יש לבחור את הגודל המתאים לצרכי המשתמש.

  • מחיריהם של המחסנים - מחיריהם תלויים בגודלם, בסוגיהם ואיכותם.

  • סוגיהם וחומריהם של המחסנים הפופולאריים - מחסנים מעץ מלא, מחסנים ממתכת מגולוונת, מחסנים מפלסטיק ומחסנים מPVC.

לאחר שנבחר מיקומו של המחסן, יש לישר את השטח עליו הוא יורכב ויותקן. מומלץ לבטן את השטח שיהיה תחתיו על מנת שיעמוד יציב, ישר ולא ישקע.

המחסן הורכב! כעת נותר רק לאחסן בתוכו את כל שחפצה נפשכם.


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article47258.aspx