דף הבית קניות וצרכנות קניות וצרכנות - אחר מחסן גינה
מחסן גינה
dadon 20/10/15 |  צפיות: 3870

במשך עשורים רבים הקמת מחסן גינה הינה חלק אינטגראלי ומשמעותי בצרכיהם של אנשים. הלה הינו מוטיב הכרחי כמעט בכל בית אב. לרוב, מחסני הגינה ממוקמים בבתים פרטיים עם חצרות, אך ניתן גם להבחין במחסנים המותקנים במרפסות גדולות של דירות. בטרם בוחרים את המחסן המתאים לגינה, יש לתת את הדעת למספר גורמים. איזה גודל של מחסן אנו צריכים ויכולים למקם בגינה ו/או המרפסת? מהם סוגי המחסנים הקיימים? מהם מחיריהם? וכו'...

מחסן גינה מגיע בגדלים, צבעים וחומרים שונים. למחסן הנמצא בגינה ישנם מספר יתרונות, כגון: הגנה ושמירה על הציוד אשר מאוחסן בו מפני שמש וגשם, וכמובן יתרון בטיחותי, אחסנת כלי עבודה, חומרים מסוכנים וכל ציוד העלול להוות סיכון במקום אחד, מונעת היתקלות במפגעים. יש לבחון בטרם רוכשים את המחסן הנחשק, מה יהיה השימוש בו? מה הוא יכיל? האם קיימת העדפה לדלתות נפתחות או שמא דלתות הזזה? האם האפשרות לנעילה קיימת במחסן גינה? האם ישנו צורך בנקודות חשמל, אוורור, או אולי גם חלון ומזגן, למקרה ויהיה צורך להתגורר במחסן אם יתגלע ריב עם בת הזוג, או שמא מחסן הגינה ישמש למשרד. לאחר למידת והבנת הציפיות מהמחסן שיותקן בגינה, אפשר להמשיך לצעד הבא, בחירת מיקומו, גודלו, החומר ממנו הוא עשוי ומחירו של המחסן.

  • מיקומו של המחסן - יש לבחור את המקום האידיאלי למיקומו של המחסן. מחד, שיהיה נגיש, ומאידך, שלא יפריע לניידות בגינה.

  • גודלו של המחסן - מחסני הגינה מגיעים במגוון גדלים ועיצובים, ישנם אף כאלו שניתן להגדילם בעתיד ע"י הוספת חלק נוסף. יש לבחור את הגודל המתאים לצרכי המשתמש.

  • מחיריהם של המחסנים - מחיריהם תלויים בגודלם, בסוגיהם ואיכותם.

  • סוגיהם וחומריהם של המחסנים הפופולאריים - מחסנים מעץ מלא, מחסנים ממתכת מגולוונת, מחסנים מפלסטיק ומחסנים מPVC.

לאחר שנבחר מיקומו של המחסן, יש לישר את השטח עליו הוא יורכב ויותקן. מומלץ לבטן את השטח שיהיה תחתיו על מנת שיעמוד יציב, ישר ולא ישקע.

המחסן הורכב! כעת נותר רק לאחסן בתוכו את כל שחפצה נפשכם.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 dadon


 


מאמרים נוספים מאת dadon
 
גסמין קוקטייל - לדעת לבחור נכון
מעוניינים להזמין גסמין קוקטייל וזאת כדי ליהנות מחוויית אלכוהול מפנקת במיוחד שתסב לכם הנאה יוצאת מגדר הרגיל? דעו לכם כי תוכלו להשיג בדיוק את שאתם מחפשים בכל הנוגע לכך וללא שום בעיה. רק תרצו לוודא כי אתם מודעים לכל האפשרויות השונות שתהיינה זמינות לכם בכל הקשור לעניין הזה. אך ורק כך תמצאו מענה הולם אשר יביא לשביעות רצונכם ובצורה המלאה ביותר שרק אפשר להעלות על הדעת. אז אל תשכחו זאת.

מה חשוב לקחת בחשבון בעיצוב רולאפ לעסק?
עומדים לעצב רולאפ לעסק שלכם? אם כן, הגעתם אל המקום הנכון.

איך אפשר לקבל הקלות בפסיכומטרי?
בכדי לקבל הקלות בפסיכומטרי עליכם לעבור כמה אבחונים שונים, להביא מכתבי המלצה ממורים או מדריכים שליוו אתכם, תעודות שונות ועוד.

איך לבחור מוהל מומלץ
אין ספק שהולדתו של ילד חדש משנה את החיים וברור מדוע גם אתם, אפילו אם אתם לא מאוד דתיים, רוצים לעשות לילד ברית מילה.

איך ליצור צילומים לבוק בת מצווה מיוחדים ושונים משל כולם?
14/03/17 | צילום
אין ספק כי צילומים לבוק בת מצווה הפכו לנפוצים ומושקעים הרבה יותר ממה שהיה בעבר.

ברזים לכיור מודרני במטבח
השימוש בברזים נפוץ בעיקר במטבחים ובחדר האמבטיה. כדאי לדעת שכיום ישנה נטייה לאנשים להחליף את הברזים המשעממים שמעטרים את ביתם בברזים הרבה יותר מרשימים, כאלו שיכולים להוסיף נופח עיצובי מיוחד לחלל כולו ופשוט לשפר פלאים את ההרגשה.

גריל פחמים - לאוהבי הבשר הצלוי
ההתלבטות של חובבי ה"על האש" המסורים שאוהבים להשקיע בבשר שלהם ובמזון שלהם ברורה - והבחירה קשה: גריל גז או גריל פחמים?

קבלן שיפוצים במרכז
13/12/16 | שיפוצים
בעזרתו של קבלן שיפוצים במרכז תוכלו להיות בטוחים כי תמצאו בדיוק את שאתם מחפשים, זאת אומרת שיתאפשר לכם להיות במצב בו תשיגו את המענה הטוב ביותר שישנו לצרכים שלכם וזאת בכל הנוגע לתוכניות הבנייה השונות שלכם.

חברות קבורה ואתרי הנצחה מומלצים
כיום ישנם אנשים רבים אשר רוצים להעניק ליקירים שלהם את הכבוד האחרון המגיע להם בצורה הטובה ביותר, ורוצים להעניק להם שירות מכובד הרבה יותר מהשירות הממשלתי המוכר לכולנו.

מועדונים לבת מצווה במרכז
אם אתם מחפשים מועדונים לבת מצווה במרכז, תוכלו למצוא רבים כאלו.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI