הומאופתיה לטיפול בכל בעיה
נכתב על ידי: dadon
תאריך: 20/04/16

בעוד שעולם הרפואה המודרני מוגבל ביכולת שלו לטפל בבעיות כלל-מערכתיות, ההואמאופתיה והתרופות שהיא מציעה יכולים לרדת לשורש העניין, ולהציע טיפול כלל-מערכתי מלא ומשלים המאפשר לסובלים מכל בעיה גופנית, רגשית או נפשית לגשת למטפל ולמצוא מזור.

הרפואה המשלימה היא תחום רחב ועמוס במגוון הולך וגדל של טיפולים. בתוך כל אלו, מספר טיפולים הפך עם השנים לבעל שם טוב. הטיפול ההומאופתי הוא אחד מהטיפולים הלא-רבים שזכו לבסס את מעמדם בעולם הרפואה המשלימה, עולם הזוכה להרבה סימני שאלה, ופחות סימני קריאה, וזאת עקב הספקות שמטילים בעלי המילה וההון ברפואה הקונבנציונאלית, עם או בלי אינטרסים כלכליים או אחרים.

לזכות בהומאופתיה - לזכות בבריאות

אם אתם מתגברים מעבר למחסום הספקות, שהם בעצמם מקור ללא מעט מהצרות של האדם המודרני הסובל מתחלואים שונים ומשונים, הרי שאתם יכולים להתחיל ליהנות מאחד מהטיפולים המצליחים והפופולאריים בעולם, ולפגוש את ההומאופתיה פנים מול פנים.

הטיפול ההומיאופתי הוא טיפול הכולל אבחון על ידי הומאופט מוסמך שהוכשר ברזי השיטה. באבחון יוכל ההומיאופט לזהות את טיב הבעיה עליה אתם מדברים, לקשר אותה למערכות הרלוונטיות, ולייצר עבורכם מרשם לתרופה ההומאופתית המתאימה לסיטואציה.

לאחר מכן התרופה תירקח עבורכם, ואתם תקבלו מרשם המורה על כמות ותדירות נטילת התרופה. לאחר תקופה מוגדרת מראש תגיעו לביקורת אצל המטפל, והתרופה תוחלף, תשתנה או תישאר זהה, בהתאם למצב החדש לאחר תקופת הטיפול הראשונית.

"רמדיס" - התרופה ההומיאופתית

הכנת התרופות בעולם ההומיאופתיה, ה"רמדיס", נשענת על טבלה, הסולם הסנטסימלי שיצר סמואל האנמן, הוגה השיטה. התהליך כולל דילול של החומר המתבקש לטיפול בתוך אלכוהול רפואי ומים, ואז טלטול נמרץ הנועד להוציא את הפוטנציאל הרפואי מן החומר לתוך התמיסה.

תהליך זה ממשיך לדילול של התמיסה, דילול מאסיבי המגיע עד כדי מיליארדית מהחומר הפעיל. כבר ברמת הדילול הבינונית בטבלה, בדיקה מדעית לא תגלה שום שארית של החומר המקורי בתמיסה, ולו מולקולה אחת.

לפי תורת ההומאופתיה הקלאסית, ככל שהתמיסה מדוללת יותר, כך פוטנציאל הריפוי שלה חזק יותר, ויכולת הפעולה שלה רחבה יותר.


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article48628.aspx