דף הבית רפואה ובריאות רפואה משלימה הומאופתיה לטיפול בכל בעיה
הומאופתיה לטיפול בכל בעיה
dadon 20/04/16 |  צפיות: 10626

בעוד שעולם הרפואה המודרני מוגבל ביכולת שלו לטפל בבעיות כלל-מערכתיות, ההואמאופתיה והתרופות שהיא מציעה יכולים לרדת לשורש העניין, ולהציע טיפול כלל-מערכתי מלא ומשלים המאפשר לסובלים מכל בעיה גופנית, רגשית או נפשית לגשת למטפל ולמצוא מזור.

הרפואה המשלימה היא תחום רחב ועמוס במגוון הולך וגדל של טיפולים. בתוך כל אלו, מספר טיפולים הפך עם השנים לבעל שם טוב. הטיפול ההומאופתי הוא אחד מהטיפולים הלא-רבים שזכו לבסס את מעמדם בעולם הרפואה המשלימה, עולם הזוכה להרבה סימני שאלה, ופחות סימני קריאה, וזאת עקב הספקות שמטילים בעלי המילה וההון ברפואה הקונבנציונאלית, עם או בלי אינטרסים כלכליים או אחרים.

לזכות בהומאופתיה - לזכות בבריאות

אם אתם מתגברים מעבר למחסום הספקות, שהם בעצמם מקור ללא מעט מהצרות של האדם המודרני הסובל מתחלואים שונים ומשונים, הרי שאתם יכולים להתחיל ליהנות מאחד מהטיפולים המצליחים והפופולאריים בעולם, ולפגוש את ההומאופתיה פנים מול פנים.

הטיפול ההומיאופתי הוא טיפול הכולל אבחון על ידי הומאופט מוסמך שהוכשר ברזי השיטה. באבחון יוכל ההומיאופט לזהות את טיב הבעיה עליה אתם מדברים, לקשר אותה למערכות הרלוונטיות, ולייצר עבורכם מרשם לתרופה ההומאופתית המתאימה לסיטואציה.

לאחר מכן התרופה תירקח עבורכם, ואתם תקבלו מרשם המורה על כמות ותדירות נטילת התרופה. לאחר תקופה מוגדרת מראש תגיעו לביקורת אצל המטפל, והתרופה תוחלף, תשתנה או תישאר זהה, בהתאם למצב החדש לאחר תקופת הטיפול הראשונית.

"רמדיס" - התרופה ההומיאופתית

הכנת התרופות בעולם ההומיאופתיה, ה"רמדיס", נשענת על טבלה, הסולם הסנטסימלי שיצר סמואל האנמן, הוגה השיטה. התהליך כולל דילול של החומר המתבקש לטיפול בתוך אלכוהול רפואי ומים, ואז טלטול נמרץ הנועד להוציא את הפוטנציאל הרפואי מן החומר לתוך התמיסה.

תהליך זה ממשיך לדילול של התמיסה, דילול מאסיבי המגיע עד כדי מיליארדית מהחומר הפעיל. כבר ברמת הדילול הבינונית בטבלה, בדיקה מדעית לא תגלה שום שארית של החומר המקורי בתמיסה, ולו מולקולה אחת.

לפי תורת ההומאופתיה הקלאסית, ככל שהתמיסה מדוללת יותר, כך פוטנציאל הריפוי שלה חזק יותר, ויכולת הפעולה שלה רחבה יותר.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 dadon


 


מאמרים נוספים מאת dadon
 
גסמין קוקטייל - לדעת לבחור נכון
מעוניינים להזמין גסמין קוקטייל וזאת כדי ליהנות מחוויית אלכוהול מפנקת במיוחד שתסב לכם הנאה יוצאת מגדר הרגיל? דעו לכם כי תוכלו להשיג בדיוק את שאתם מחפשים בכל הנוגע לכך וללא שום בעיה. רק תרצו לוודא כי אתם מודעים לכל האפשרויות השונות שתהיינה זמינות לכם בכל הקשור לעניין הזה. אך ורק כך תמצאו מענה הולם אשר יביא לשביעות רצונכם ובצורה המלאה ביותר שרק אפשר להעלות על הדעת. אז אל תשכחו זאת.

מה חשוב לקחת בחשבון בעיצוב רולאפ לעסק?
עומדים לעצב רולאפ לעסק שלכם? אם כן, הגעתם אל המקום הנכון.

איך אפשר לקבל הקלות בפסיכומטרי?
בכדי לקבל הקלות בפסיכומטרי עליכם לעבור כמה אבחונים שונים, להביא מכתבי המלצה ממורים או מדריכים שליוו אתכם, תעודות שונות ועוד.

איך לבחור מוהל מומלץ
אין ספק שהולדתו של ילד חדש משנה את החיים וברור מדוע גם אתם, אפילו אם אתם לא מאוד דתיים, רוצים לעשות לילד ברית מילה.

איך ליצור צילומים לבוק בת מצווה מיוחדים ושונים משל כולם?
14/03/17 | צילום
אין ספק כי צילומים לבוק בת מצווה הפכו לנפוצים ומושקעים הרבה יותר ממה שהיה בעבר.

ברזים לכיור מודרני במטבח
השימוש בברזים נפוץ בעיקר במטבחים ובחדר האמבטיה. כדאי לדעת שכיום ישנה נטייה לאנשים להחליף את הברזים המשעממים שמעטרים את ביתם בברזים הרבה יותר מרשימים, כאלו שיכולים להוסיף נופח עיצובי מיוחד לחלל כולו ופשוט לשפר פלאים את ההרגשה.

גריל פחמים - לאוהבי הבשר הצלוי
ההתלבטות של חובבי ה"על האש" המסורים שאוהבים להשקיע בבשר שלהם ובמזון שלהם ברורה - והבחירה קשה: גריל גז או גריל פחמים?

קבלן שיפוצים במרכז
13/12/16 | שיפוצים
בעזרתו של קבלן שיפוצים במרכז תוכלו להיות בטוחים כי תמצאו בדיוק את שאתם מחפשים, זאת אומרת שיתאפשר לכם להיות במצב בו תשיגו את המענה הטוב ביותר שישנו לצרכים שלכם וזאת בכל הנוגע לתוכניות הבנייה השונות שלכם.

חברות קבורה ואתרי הנצחה מומלצים
כיום ישנם אנשים רבים אשר רוצים להעניק ליקירים שלהם את הכבוד האחרון המגיע להם בצורה הטובה ביותר, ורוצים להעניק להם שירות מכובד הרבה יותר מהשירות הממשלתי המוכר לכולנו.

מועדונים לבת מצווה במרכז
אם אתם מחפשים מועדונים לבת מצווה במרכז, תוכלו למצוא רבים כאלו.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI