יותר יפה, יותר מושך, יותר מתקני תצוגה מפרספקס
נכתב על ידי: יחי כהן
תאריך: 20/11/16

קידום מותגים בימינו הפכו למשימה די מורכבת, אנו נדרשים כל פעם מחדש להמציא את הגלגל, מבין כל הפעולות שמבצעים על מנת לקדם ולדחוף מוצר כזה או אחר יש את אולמות התצוגה בה אנו מציגים את המוצרים שלנו או שיש תערוכות ואירועי קידום מכירות, כל אלו בעלי מטרה אחת, ליצור עניין אצל הלקוחות על המוצר שלנו. כל הפעולות שאנו נעשה בין אם אלו תערוכות, השקות וכדומה עדיין מתקני תצוגה מפרספקס הם בעלי החשיבות הגדולה ביותר. הסיבה שיש למתקני תצוגה מפרספקס חשיבות גבוהה היא שיחסית בעלות נמוכה תוכלו ליצור מתקני תצוגה מפרספקס בכל צורה או עיצוב שתרצו.

שימושים שונים של מתקני תצוגה מפרספקס

כאמור מתקני תצוגה מפרספקס מאפשרים לנו לתת דחיפה למוצרים אותם אנו מקדמים יחד עם זאת לכל סוג של מוצר יש צורך להתאים מתקני תצוגה מפרספקס. אין שום סיבה לבנות עמדה מוארת, גדולה וצבעונית א המוצר שלנו קטן בגודלו או לחילופין אם נבנה מתקני תצוגה מפרספקס קטני ממדים למוצר גדול זה יראה מגוחך ולא מתאים. את אומנות התאמת מתקני התצוגה למוצר או לדרך בה אנו נשווק אותו אנו מייחסים לפרסומאי ולמשווק אולם את עיצוב המתקן שיוצג המוצר שלנו כדאי לבצע עם מעצב או מעצבת, רק כך תבטיחו לעצמכם כי הצגת המוצר תהיה ראויה ומרשימה כאחד. חשוב לזכור כי מעבר לתכנון ובניית מתקני תצוגה מפרספקס יש לנו הוצאות רבות מסביב כמו השיווק והפרסום הלו חומרי כמו מדיה כתובה, אינטרנט וכדומה.

תכנון מתקני תצוגה מפרספקס

תכנון מתקני תצוגה מפרספקס חייבים להיות בקנה אחד עם המוצר אותו אתם מפרסמים, ההתאמה חייבת להיות מושלמת. במידה ויש לכם קו מוצרים מומלץ לתכנן מתקני תצוגה מפרספקס ששומרים על שפה אחידה מבחינת העיצוב, למשל חברת גו פרו מהמצלמה הראשונה שהושקה על ידם ועד לדגם האחרון - גופרו 5 עמדת התצוגה היא אותה אחת עם שינויים קלים בגרפיקה אולם הקו האחיד של מתקני תצוגה מפרספקס מצביע על אחידות וגורמת לנראות להיות מרשימה וייחודית. אם ננסה להשוות את איש המכירות לעומת מתקני תצוגה מפרספקס הרי שלאיש המכירות יש שניות בודדות ליצור את קשר העין, לשבור את הקרח עם הלקוח ולעניין אותו במוצר, המון פעולות בזמן מאוד קצר, אלו שיצליחו בכך הם אנשי המכירות המובילים אולם רוב רובם של אנשי המכירות אינו יכול לעשות זאת, יתרה מכך אם אתם במהלך תערוכה הרי שתפספסו לקוות רבים. לעומת זאת הצגת המוצר בתוך מתקני תצוגה מפרספקס מהווה 90 אחוז מההחלטה של הלקוח לרכוש, הוא רואה את המוצר ומחליט באותו רגע - מתאים או לא מתאים. על כן נגיד כי בהחלט אין לוותר על אנשי המכירות אולם הצבת מתקן ייעודי בהחלט ישפיע על הלקוח מבחינת הרכישה שלו. כותב המאמר שלומי שוורץ.


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article50136.aspx