דף הבית קניות וצרכנות צרכנות יותר יפה, יותר מושך, יותר מתקני תצוגה מפרספקס
יותר יפה, יותר מושך, יותר מתקני תצוגה מפרספקס
יחי כהן 20/11/16 |  צפיות: 6044

קידום מותגים בימינו הפכו למשימה די מורכבת, אנו נדרשים כל פעם מחדש להמציא את הגלגל, מבין כל הפעולות שמבצעים על מנת לקדם ולדחוף מוצר כזה או אחר יש את אולמות התצוגה בה אנו מציגים את המוצרים שלנו או שיש תערוכות ואירועי קידום מכירות, כל אלו בעלי מטרה אחת, ליצור עניין אצל הלקוחות על המוצר שלנו. כל הפעולות שאנו נעשה בין אם אלו תערוכות, השקות וכדומה עדיין מתקני תצוגה מפרספקס הם בעלי החשיבות הגדולה ביותר. הסיבה שיש למתקני תצוגה מפרספקס חשיבות גבוהה היא שיחסית בעלות נמוכה תוכלו ליצור מתקני תצוגה מפרספקס בכל צורה או עיצוב שתרצו.

שימושים שונים של מתקני תצוגה מפרספקס

כאמור מתקני תצוגה מפרספקס מאפשרים לנו לתת דחיפה למוצרים אותם אנו מקדמים יחד עם זאת לכל סוג של מוצר יש צורך להתאים מתקני תצוגה מפרספקס. אין שום סיבה לבנות עמדה מוארת, גדולה וצבעונית א המוצר שלנו קטן בגודלו או לחילופין אם נבנה מתקני תצוגה מפרספקס קטני ממדים למוצר גדול זה יראה מגוחך ולא מתאים. את אומנות התאמת מתקני התצוגה למוצר או לדרך בה אנו נשווק אותו אנו מייחסים לפרסומאי ולמשווק אולם את עיצוב המתקן שיוצג המוצר שלנו כדאי לבצע עם מעצב או מעצבת, רק כך תבטיחו לעצמכם כי הצגת המוצר תהיה ראויה ומרשימה כאחד. חשוב לזכור כי מעבר לתכנון ובניית מתקני תצוגה מפרספקס יש לנו הוצאות רבות מסביב כמו השיווק והפרסום הלו חומרי כמו מדיה כתובה, אינטרנט וכדומה.

תכנון מתקני תצוגה מפרספקס

תכנון מתקני תצוגה מפרספקס חייבים להיות בקנה אחד עם המוצר אותו אתם מפרסמים, ההתאמה חייבת להיות מושלמת. במידה ויש לכם קו מוצרים מומלץ לתכנן מתקני תצוגה מפרספקס ששומרים על שפה אחידה מבחינת העיצוב, למשל חברת גו פרו מהמצלמה הראשונה שהושקה על ידם ועד לדגם האחרון - גופרו 5 עמדת התצוגה היא אותה אחת עם שינויים קלים בגרפיקה אולם הקו האחיד של מתקני תצוגה מפרספקס מצביע על אחידות וגורמת לנראות להיות מרשימה וייחודית. אם ננסה להשוות את איש המכירות לעומת מתקני תצוגה מפרספקס הרי שלאיש המכירות יש שניות בודדות ליצור את קשר העין, לשבור את הקרח עם הלקוח ולעניין אותו במוצר, המון פעולות בזמן מאוד קצר, אלו שיצליחו בכך הם אנשי המכירות המובילים אולם רוב רובם של אנשי המכירות אינו יכול לעשות זאת, יתרה מכך אם אתם במהלך תערוכה הרי שתפספסו לקוות רבים. לעומת זאת הצגת המוצר בתוך מתקני תצוגה מפרספקס מהווה 90 אחוז מההחלטה של הלקוח לרכוש, הוא רואה את המוצר ומחליט באותו רגע - מתאים או לא מתאים. על כן נגיד כי בהחלט אין לוותר על אנשי המכירות אולם הצבת מתקן ייעודי בהחלט ישפיע על הלקוח מבחינת הרכישה שלו. כותב המאמר שלומי שוורץ.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 יחי כהן


 


מאמרים נוספים מאת יחי כהן
 
יותר יפה, יותר מושך, יותר מתקני תצוגה מפרספקס
20/11/16 | צרכנות
קידום מותגים בימינו הפכו למשימה די מורכבת, אנו נדרשים כל פעם מחדש להמציא את הגלגל, מבין כל הפעולות שמבצעים על מנת לקדם ולדחוף מוצר כזה או אחר יש את אולמות התצוגה בה אנו מציגים את המוצרים שלנו או שיש תערוכות ואירועי קידום מכירות

יום הולדת שמח ואפילו יותר מזה
מי לא אוהב לחגוג יום הולדת? אין ילד שלא רוצה את שכולם יכבדו אותו בברכת מזל טוב, יביאו לו מתנות ובכלל ישמחו יחד איתו ביום הולדתו.

פתרונות הצללה לאירוח מושלם בחורף בדיוק כמו בקיץ
20/11/16 | שיפוצים
אנשי שררה, רמי דרג, אריסטוקרטים ובעלי ממון ויכולת אלו הם שנהנו מפתרונות הצללה מימי קדם ועד לפני שנים לא רבות. כיום המצב השתנה לגמרי, פתרונות הצללה בהישג יד של כולם ללא יוצא מן הכלל.

פרגולות מאלומיניום, להוציא את היופי הפנימי
20/11/16 | שיפוצים
פרגולות אלומיניום לא אחת יוצרות לנו הקשר מוטעה של קרירות, מונוטוניות וחוסר עניין אולם בפועל הדברים הפוכים לגמרי. אם בעבר הלא רחוק העדיפו כולם פרגולות עץ או ברזל הרי שעם הזמן הם הבינו כי יש אלמנט משמעותי בבניית פרגולות מחומרים אלו והוא התחזוקה שנדרשת.

למה להתאמץ עם עץ?
עץ הינו חומר גלם מדהים, יפה ומרשים. אין חומר גלם בטבע שמשתווה לעץ מבחינת האסטטיות, המרקם והגוונים, יחד עם זאת על מנת שהעץ יראה במיטבו וישמר לאורך שנים צריך לטפל ולשמר אותו.

למה קופות רושמות לאט לאט נעלמות מן העולם
16/11/15 | ניהול
ראשית דרכם של הקופות הרושמות החלה למעשה על מנת למנוע מעובדי החנות לגנוב כספים, למעשה אותם קופות כלל לא היו רושמות אלא מצלצלות בלבד

שיפוצים ובדק בית
25/08/15 | נדל"ן
רגע לפני שאתם מתחילים בשיפוץ כדאי שתבצעו בדק בית מסיבות רבות אולם הבולטת שבהן היא החיסכון העתידי שלכם בהוצאות. בדק בית מלמד אותנו שלא אחת קורה שנכנסים לעבודות שיפוץ בבית ומגלים בעיות כמו בעיות צנרת, חשמל, ניקוז ורטיבויות

נברשות, האלמנט לעיצוב הבית
עיצוב הבית כידוע הפך בשנים האחרונות יותר ויותר נדרש, למעשה כיום לא בונים בית או משפצים אותו ללא עירוב של מעצב

מנורות בכלל ומנורות בפרט
מנורות הן למעשה גופי תאורה שאליהן מחברים נורות. כיום המנורות משמשות הרבה יותר כאלמנט לעיצוב החלל מאשר כמתקן לנורה עצמה

גופי תאורה מעוצבים, היום יותר מפעם
גופי תאורה מטרתם להכיל נורות מסוגים שונים. לרוב עד לא מזמן הנורות ששלטו בגופי תאורה היו נורות ליבון אולם מאז חל איסור לייבוא של נורות ליבון בהספקים של יותר מ 60W התחזק השימוש בנורות חסכוניות מסוגים שונים כאשר ה CFL הם הסוג הבולט ביותר כיום
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI