איך לבחור גדר פלסטיק לגינה שלכם?
נכתב על ידי: Shira
תאריך: 28/03/17

ראשית, נבין מדוע נדרש גידור לגינה

הגינה הביתית מהווה שלב ביניים בין המרחב הפרטי לציבורי. בעבור אנשים רבים משמשת הגינה אפשרות לחיבור בין הבנוי לטבעי ולפתוח, אפשרות ל"משיכת" תחום המגורים החוצה. הגינה מאפשרת שלל שימושים המטשטשים את ההבדלה הזו- מהעברת הארוחות מחדר האוכל לכורסאות המרפסת, דרך החלפת הצפייה במטלוויזיה במשחקים אקטיביים באוויר הפתוח ועד לשינה בערסל תחת הכוכבים. כל אלו מבטיחים אורח חיים בריא יותר ומעניקים גיוון נחוץ לשגרת היום יום. החופש להוציא את החיים הפרטיים מהבית לגינה הוא מבורך, אך יחד עם זאת חשוב לקבוע היטב את גבולות הפרטיות שלכם ושל בני הבית. כשם שלא הייתם תופסים תנומה ברחוב, כך סביר להניח שלא הייתם מרגישים בטוחים לישון בגינה פרטית הפתוחה לחלוטין למרחב הציבורי. במיוחד באורח החיים המודרני בו אדם לא בהכרח מכיר היטב את שכניו, אין תחליף לתחשות ההגנה והפרטיות לכם ולבני משפחתכם שמספקת גינה מגודרת היטב. ניתן להנות בחופשיות מהאפשרויות שמספקת הגינה הביתית, תוך תחושת הגנה וביטחון מלא. בבואנו לבחור גדר לגינה נראה כי השוק מלא באפשרויות שונות. עם זאת, בשקלול החסרונות והיתרונות מסתמן שהאפשרות המשתלמת מכולן היא גדר פלסטיק לגינה.

בבחינת מגוון מוצרים, עומדים לזכות גדר הפלסטיק יתרונות בולטים:

· עמידות- גדרות הפלסטיק לגינה פותחו במיוחד בהתאם למזג האוויר הישראלי, ולכן מביאות בחשבון קרינת שמש חזקה וממושכת בעת הקיץ לצד קרינת UV. כמו כן הובא בחשבון החורף הישראלי הכולל משקעים לא מעטים. התאמת הגדרות למזג האוויר מתבטרת בעמידות לשמש הישירה ולהצבה בקרקע רטובה בלי שהדבר יפגום בגדר או בתפקודה.

· הרכבה פשוטה- גדר פלסטיק לגינה מסוג טוב אינה מחייבת התקנה על ידי פועלים מקצועיים. ישנן גדרות המגיעות במארזים כשהן כבר מוכנות להתקנה עצמית קלה ומהירה. הגדר מורכבת באופן מודולרי, כאשר כמות המארזים הנקנים תלויה בגדול הגינה שנבקש להקיף. ניתן להרחיב את השטח המגדר על ידי קניית עוד מארזים וחיבורתם לגדר הקיימת במקומות המבוקשים.

· מחירים משתלמים- בניגוד לחומרי גידור יקרים יחסית כמו עץ או מתכת, הרגישים לפגעי מזג האוויר, הגידור באמצעות פלסטיק נעשה במחירים שווים לכל נפש תוך ביטול של דאגות לגבי תחזוקת הגדר או הגנה עליה מפגעי מזג האוויר.

· עיצוב אסתטי במגוון סגנונות- גדרות הפלסטיק יכולות להגין במגוון עיצובים וצבעים שונים, לפי בחירת הלקוח. בחירה מדוייקת של עיצוב וצבע הגדר מתוך קטלוג החברה מביא לשדרוג משמעותי במראה הגינה. עמידות הגדרות תורמת לשמירה על מראה חדש ואסתטי לאורך שנים ארוכות.

בסופו של דבר,כולנו רוצים את הטוב ביותר בעבור המשפחה שלנו

קיימים מקרים רבים בהם נאלץ להתחבט ארוכות לגבי הבחירה הנכונה לסיטואציה. עם זאת, במקרה הנוכחי התשובה נראית ברורה. היתרונות הרבים בשימוש בגדר פלסטיק לגינה מוכיחים עצמם כפיתרון האידאלי לשמירה על הפרטיות והביטחון המשפחתיים כאשר מבלים בגינה. כאשר הגינה מגודרת כהלכה, אין דאגה באשר ללינה בחוץ או להתקנת בריכה משפחתית, שכן תחשות הביטחון מחוץ לבית משתווה לתחושת הביטחון בכל אחד מחדריו. עיצוב הגדרות הוא אסתטי במיוחד, וטכנולוגיית היצור שלהן מבטיחה שמראה זה ישמר לאורך שנים ארוכות, ללא תלות בפגעי מזג האוויר. המחיר האטרקטיבי של הגדר לעומת גדרות מעץ או ממתכת מקבל משנה תוקף בידיעה כי הגדרות מחזיקות מעמד בצורה יוצאת דופן ולכן לא גוררות עלויות נלוות של החלפה בשנים הבאות. משפחות רבו כבר ראו את היתרונות ודאגו להחליף את גדרות העץ והמתכת שלהן בגדר פלסטיק לגינה.


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article51201.aspx