דף הבית בניין ואחזקה גינון איך לבחור גדר פלסטיק לגינה שלכם?
איך לבחור גדר פלסטיק לגינה שלכם?
Shira 28/03/17 |  צפיות: 12393

ראשית, נבין מדוע נדרש גידור לגינה

הגינה הביתית מהווה שלב ביניים בין המרחב הפרטי לציבורי. בעבור אנשים רבים משמשת הגינה אפשרות לחיבור בין הבנוי לטבעי ולפתוח, אפשרות ל"משיכת" תחום המגורים החוצה. הגינה מאפשרת שלל שימושים המטשטשים את ההבדלה הזו- מהעברת הארוחות מחדר האוכל לכורסאות המרפסת, דרך החלפת הצפייה במטלוויזיה במשחקים אקטיביים באוויר הפתוח ועד לשינה בערסל תחת הכוכבים. כל אלו מבטיחים אורח חיים בריא יותר ומעניקים גיוון נחוץ לשגרת היום יום. החופש להוציא את החיים הפרטיים מהבית לגינה הוא מבורך, אך יחד עם זאת חשוב לקבוע היטב את גבולות הפרטיות שלכם ושל בני הבית. כשם שלא הייתם תופסים תנומה ברחוב, כך סביר להניח שלא הייתם מרגישים בטוחים לישון בגינה פרטית הפתוחה לחלוטין למרחב הציבורי. במיוחד באורח החיים המודרני בו אדם לא בהכרח מכיר היטב את שכניו, אין תחליף לתחשות ההגנה והפרטיות לכם ולבני משפחתכם שמספקת גינה מגודרת היטב. ניתן להנות בחופשיות מהאפשרויות שמספקת הגינה הביתית, תוך תחושת הגנה וביטחון מלא. בבואנו לבחור גדר לגינה נראה כי השוק מלא באפשרויות שונות. עם זאת, בשקלול החסרונות והיתרונות מסתמן שהאפשרות המשתלמת מכולן היא גדר פלסטיק לגינה.

בבחינת מגוון מוצרים, עומדים לזכות גדר הפלסטיק יתרונות בולטים:

· עמידות- גדרות הפלסטיק לגינה פותחו במיוחד בהתאם למזג האוויר הישראלי, ולכן מביאות בחשבון קרינת שמש חזקה וממושכת בעת הקיץ לצד קרינת UV. כמו כן הובא בחשבון החורף הישראלי הכולל משקעים לא מעטים. התאמת הגדרות למזג האוויר מתבטרת בעמידות לשמש הישירה ולהצבה בקרקע רטובה בלי שהדבר יפגום בגדר או בתפקודה.

· הרכבה פשוטה- גדר פלסטיק לגינה מסוג טוב אינה מחייבת התקנה על ידי פועלים מקצועיים. ישנן גדרות המגיעות במארזים כשהן כבר מוכנות להתקנה עצמית קלה ומהירה. הגדר מורכבת באופן מודולרי, כאשר כמות המארזים הנקנים תלויה בגדול הגינה שנבקש להקיף. ניתן להרחיב את השטח המגדר על ידי קניית עוד מארזים וחיבורתם לגדר הקיימת במקומות המבוקשים.

· מחירים משתלמים- בניגוד לחומרי גידור יקרים יחסית כמו עץ או מתכת, הרגישים לפגעי מזג האוויר, הגידור באמצעות פלסטיק נעשה במחירים שווים לכל נפש תוך ביטול של דאגות לגבי תחזוקת הגדר או הגנה עליה מפגעי מזג האוויר.

· עיצוב אסתטי במגוון סגנונות- גדרות הפלסטיק יכולות להגין במגוון עיצובים וצבעים שונים, לפי בחירת הלקוח. בחירה מדוייקת של עיצוב וצבע הגדר מתוך קטלוג החברה מביא לשדרוג משמעותי במראה הגינה. עמידות הגדרות תורמת לשמירה על מראה חדש ואסתטי לאורך שנים ארוכות.

בסופו של דבר,כולנו רוצים את הטוב ביותר בעבור המשפחה שלנו

קיימים מקרים רבים בהם נאלץ להתחבט ארוכות לגבי הבחירה הנכונה לסיטואציה. עם זאת, במקרה הנוכחי התשובה נראית ברורה. היתרונות הרבים בשימוש בגדר פלסטיק לגינה מוכיחים עצמם כפיתרון האידאלי לשמירה על הפרטיות והביטחון המשפחתיים כאשר מבלים בגינה. כאשר הגינה מגודרת כהלכה, אין דאגה באשר ללינה בחוץ או להתקנת בריכה משפחתית, שכן תחשות הביטחון מחוץ לבית משתווה לתחושת הביטחון בכל אחד מחדריו. עיצוב הגדרות הוא אסתטי במיוחד, וטכנולוגיית היצור שלהן מבטיחה שמראה זה ישמר לאורך שנים ארוכות, ללא תלות בפגעי מזג האוויר. המחיר האטרקטיבי של הגדר לעומת גדרות מעץ או ממתכת מקבל משנה תוקף בידיעה כי הגדרות מחזיקות מעמד בצורה יוצאת דופן ולכן לא גוררות עלויות נלוות של החלפה בשנים הבאות. משפחות רבו כבר ראו את היתרונות ודאגו להחליף את גדרות העץ והמתכת שלהן בגדר פלסטיק לגינה.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 Shira


 


מאמרים נוספים מאת Shira
 
כמה עולה כספת בנק?
בשנת 2008 עקב המשבר הכלכלי שפקד את ארצות הברית ועקב כך את העולם כולו, החל מעין טרנד שנוצר עקב הבהלה של רבים, במסגרתו ביקשו רבים מהאוכלוסייה להתקין כספות בבתיהם על מנת למשוך את כספיהם מהבנקים

מהם השלבים לקבלת פונדקאות בחו"ל?
נושא הפונדקאות הוא נושא מורכב, הדורש רגישות רבה. הרעיון בבסיס הפונדקאות הוא אם אשר מכונה פונדקאית, היא שנושאת ברחמה עובר שאיננו שלה אלא שנזרע ברחמה לאחר שעבר הפריה חוץ גופית מביצית וזרע של זוג הורים שאינם יכולים להביא ילד לעולם בעצמם.

איך לבחור גדר פלסטיק לגינה שלכם?
28/03/17 | גינון
הגינה הביתית מהווה שלב ביניים בין המרחב הפרטי לציבורי. בעבור אנשים רבים משמשת הגינה אפשרות לחיבור בין הבנוי לטבעי ולפתוח, אפשרות ל"משיכת" תחום המגורים החוצה

כמה עולה מחסן גינה?
26/02/17 | שיפוצים
מחסן גינה יכול לשמש לטובת שורה ארוכה של צרכים. מלבד אחסון ציוד אישי בגינה הפרטית, הוא נועד גם להרחיב את פתרונות האחסון עבור בעלי עסקים, משרדים וחנויות. את המחסן ניתן להציב בכל סוגי הגינות ולצורך הגנה מפני נזקי מזג האוויר. הוא מונע חדירת לחות ומגן מפני גשם ורטיבות. בחלק מהמקרים משתמשים במחסן גם כפתרון הצללה לטווח הקצר והארוך.

מה עובר על קרטון משומש בדרך למחזור שלו?
מהי בעצם הסיבה שבגללה כדאי לנו למחזר את הקרטון? תתפלאו אולי לגלות, אבל כמעט כשליש מסך הפסולת שאנו מייצרים - מקורה בקרטון! הסיבה לכך היא שהקרטון נמצא בכל מקום - באריזות של מוצרי המזון והשתייה, כמארז של צעצועים וכלי כתביה, בארגזים שונים, וכיו"ב

מאיזה גיל עושים בדיקת שמיעה?
בדיקת שמיעה יכולה לשמש לבחינת יכולת השמיעה בכל גיל. הבדיקה נדרשת בעת הופעת תסמינים של הפרעות שמיעה. בגילאים מוקדמים מבצעים את הבדיקה כאשר ישנה חסימה של גלי הקול בדרכם לאוזן הפנימית

כמה עולות מערכות כיבוי אש?
מערכות כיבוי אש כוללות רכזת אש, גלאי אש ועשן, מטפי אבקה, מים וגז, מערכת מתזים, ברזי מים וגלגלות וכל אמצעי מתומחר בנפרד. אפשר לבצע התאמה אישית של המערכת ולהתייעץ עם אנשי המקצוע לגבי אמצעי הגילוי והכיבוי המומלצים.

טיפולים רפואיים מומלצים בחום לגוף שלכם
יש אנשים רבים, אשר מבינים שאם הם מעוניינים לשמור על הבריאות שלהם, הרי שעליהם לעבור מעת לעת טיפולים רפואיים. יש לעומת זאת אנשים אחרים

מכולות - במה הן עוזרות לנו?
27/01/15 | מעבר דירה
רובנו מתייחסים למכולה בתור תיבה גדולה המוטענת על כלי תחבורה נושאי משאות. בפועל, מדובר על קונטיינר שעוזר לנו במגוון רחב של תחומים. ראשית, את הקונטיינר ניתן להטעין כמעט על כל כלי תחבורה המבצע משימות לוגיסטיות:

מהם התסמינים הקיימים של סרטן עור?
23/12/14 | סרטן
אחת המחלות ששכיחותן הולכת ועולה בישראל, היא המחלה שנקראת סרטן עור. חשוב מאד לציין שיש סוגים של סרטן העור שאינם קטלניים - כמו למשל הסרטן של בתאי הבסיס שרק לעתים רחוקות ישלח את גרורותיו
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI