שירה בציבור - מקרבת, משמחת, משתפת
נכתב על ידי: רויטל טל
תאריך: 07/09/17

נכון שתחילתה של שירה בציבור היא מימי קום המדינה, אבל עם הזמן חדרה  למיינסטרים ועשתה את כל הדרך מהקיבוצים אל הערים הגדולות. העובדה שהיא משלבת כיום את כל הזמנים בשיריה היא יכולה להפוך כל אירוע למוצלח מאוד !

בני הקיבוצים הם הראשונים לגלות אותה ולהשתמש בה, היא שימשה ונתנה תוספת נעימה לארוחות הערב הקולקטיביות בערבי שבת בקיבוצים והייתה מקור לשמחה, במילים אחרות הוסיפה שירה בציבור את התבלין העיקרי לערב והכילה את כל מה שצריך.

שירה בציבור נחשבת לתכנית טובה ומתאימה גם לצעירים ויכולה להחליף בהצלחה רבה את התקליטן באירועים שונים, היא מכילה את כל מה שצריך על מנת להגיע לכל אחד ואחת באירוע, במילים אחרות מדובר בתכנית איכותית במיוחד.

התכנית שלי - ישן + חדש

מכיוון שבתכנית שלי שירים ישנים וגם שירים חדשים, מתאימה כתכנית לכל סוגי האירועים ובעצם לכל מי שרוצה להשקיע באירוע שלו.

שירה בציבור נטולת מניירות ועשירה ביחס, לב ונשמה לכל אחד ואחת מהמשתתפים בה.

שירה בציבור תוכל להיות התכנית המלווה את האירוע מתחילתו ועד סופו, אך תוכל גם להיות חלק מהאירוע, כפי שציינתי יתרונותיה הבולטים והמנצחים הם השתתפותם הפעילה של האורחים, כי כאשר אנו נוטלים חלק פעיל בדבר מסוים, אנו מרגישים אותו בצורה חזקה יותר, וכך נהנים יותר.

אפילו חמתך תשיר

בחלומותיך הטובים או הגרועים ביותר לא דמיינת שקולה של חמתך יבקע מהרמקולים.

רוב האנשים מתביישים לשיר, ויש להם חסימות, פחד קהל וכו'..

אבל רובם גם מתגברים על הפחדים ושרים אפילו במיקרופון הנייד אותו אני מעבירה בין האנשים, הרגע הזה שהוא שומע את עצמו במיקרופון ובהגברה מעט מבהיל אותו בטון הראשון אותו הוא מוציא מהפה, אך ממש במהרה הוא מתרגל לרעיון ושר ושר, עד כדי שאינו רוצה להפסיק.

אני מזמינה אותך לדמיין את האירוע שלך פורץ את גבולות השמחה בו אפילו חמתך תשיר, סיטואציה שגם את לא העלית על דעתך שאפשרית..

הצלחת להרגיש את ההתרגשות באוויר? הצלחת להבין ששירה בציבור היא כל מה שאת/ צריך על מנת שיזכרו את האירוע שלך לתמיד.


 
אודות המחבר

רויטל - זמרת, תקליטנית, ומנחה ערבי שירה בציבור, עם ניסיון וותק של למעלה מ- 20 שנה בשירה ובהפעלת קהל.שירה בציבור בהווי ישראלי עם מיטב השירים שכולנו אוהבים לאירועים פרטיים, אירועי חברה, ימי הולדת, ימי נישואין, מסיבות וערבי שירה וכיף.

http://www.revital-tal.com/ - 050-5382143

רויטל טל - זמרת לאירועים -שירה בציבור בימי הולדת..

http://www.djomri.022.co.il

המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article52383.aspx