דף הבית בידור ופנאי הפקת אירועים שירה בציבור - מקרבת, משמחת, משתפת
שירה בציבור - מקרבת, משמחת, משתפת
רויטל טל 07/09/17 |  צפיות: 11092

נכון שתחילתה של שירה בציבור היא מימי קום המדינה, אבל עם הזמן חדרה  למיינסטרים ועשתה את כל הדרך מהקיבוצים אל הערים הגדולות. העובדה שהיא משלבת כיום את כל הזמנים בשיריה היא יכולה להפוך כל אירוע למוצלח מאוד !

בני הקיבוצים הם הראשונים לגלות אותה ולהשתמש בה, היא שימשה ונתנה תוספת נעימה לארוחות הערב הקולקטיביות בערבי שבת בקיבוצים והייתה מקור לשמחה, במילים אחרות הוסיפה שירה בציבור את התבלין העיקרי לערב והכילה את כל מה שצריך.

שירה בציבור נחשבת לתכנית טובה ומתאימה גם לצעירים ויכולה להחליף בהצלחה רבה את התקליטן באירועים שונים, היא מכילה את כל מה שצריך על מנת להגיע לכל אחד ואחת באירוע, במילים אחרות מדובר בתכנית איכותית במיוחד.

התכנית שלי - ישן + חדש

מכיוון שבתכנית שלי שירים ישנים וגם שירים חדשים, מתאימה כתכנית לכל סוגי האירועים ובעצם לכל מי שרוצה להשקיע באירוע שלו.

שירה בציבור נטולת מניירות ועשירה ביחס, לב ונשמה לכל אחד ואחת מהמשתתפים בה.

שירה בציבור תוכל להיות התכנית המלווה את האירוע מתחילתו ועד סופו, אך תוכל גם להיות חלק מהאירוע, כפי שציינתי יתרונותיה הבולטים והמנצחים הם השתתפותם הפעילה של האורחים, כי כאשר אנו נוטלים חלק פעיל בדבר מסוים, אנו מרגישים אותו בצורה חזקה יותר, וכך נהנים יותר.

אפילו חמתך תשיר

בחלומותיך הטובים או הגרועים ביותר לא דמיינת שקולה של חמתך יבקע מהרמקולים.

רוב האנשים מתביישים לשיר, ויש להם חסימות, פחד קהל וכו'..

אבל רובם גם מתגברים על הפחדים ושרים אפילו במיקרופון הנייד אותו אני מעבירה בין האנשים, הרגע הזה שהוא שומע את עצמו במיקרופון ובהגברה מעט מבהיל אותו בטון הראשון אותו הוא מוציא מהפה, אך ממש במהרה הוא מתרגל לרעיון ושר ושר, עד כדי שאינו רוצה להפסיק.

אני מזמינה אותך לדמיין את האירוע שלך פורץ את גבולות השמחה בו אפילו חמתך תשיר, סיטואציה שגם את לא העלית על דעתך שאפשרית..

הצלחת להרגיש את ההתרגשות באוויר? הצלחת להבין ששירה בציבור היא כל מה שאת/ צריך על מנת שיזכרו את האירוע שלך לתמיד.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 רויטל טל

רויטל - זמרת, תקליטנית, ומנחה ערבי שירה בציבור, עם ניסיון וותק של למעלה מ- 20 שנה בשירה ובהפעלת קהל.שירה בציבור בהווי ישראלי עם מיטב השירים שכולנו אוהבים לאירועים פרטיים, אירועי חברה, ימי הולדת, ימי נישואין, מסיבות וערבי שירה וכיף.

http://www.revital-tal.com/ - 050-5382143

רויטל טל - זמרת לאירועים -שירה בציבור בימי הולדת..

http://www.djomri.022.co.il 


מאמרים נוספים מאת רויטל טל
 
שירה בציבור לאירועים פרטיים
בארץ יש היום את התכנית הכי מתאימה וחזקה לימי הולדת. זה לא תקליטן, למרות שכבוד המקצוע דיג'יי במקומו מונח, זה לא סטנד אפ או סדנת צחוק, למרות שגם כבודם במקומם מונח, זה נקרא שירה בציבור – הפעלת הקהל שלכם בשירה ובריקודים.

שירה בציבור לאירועים פרטיים
23/12/19 | שירה
לפני שאתייחס לגופם של דברים, אני רוצה לציין שמאחוריי עשרות אירועי שירה בציבור שונים ומגוונים , אך המשותף ביניהם היא ההצלחה המסתכמת בהנאתם הרבה של משתתפי הערב. אז האם כל אותם אירועים המתקיימים בכל מקום נותנים את אותה החוויה ? אם כן, מדוע אתם יוצאים לחפש משהו קצת אחר ?!.. והתשובה היא שכולנו מחפשים משהו שירגש, משהו שיוסיף וייתן ערך מוסף והדבר הבא כמו שהינו גם הדבר הקודם, הוא שירה בציבור.

שירה בציבור - מתאים לכם ?!
זה כמובן תלוי את מי תשאלו: אם תשאלו את אותי, ברור שאגיד גם שמאוד.. אם תשאלו את אלו שכבר חוו ערב שירה, גם הם יגידו לכם שכדאי ומתאים., אם תשאלו אנשים צעירים, חלקם יגידו שאולי פחות..

ערב שירה בציבור
האם יש לך קושי לתכנן את האירוע הבא ? אם כן, מהו הקושי שלך ומה כדאי שתדע בעודך נמצא בתהליך ?!.. מדהים שכמעט כל הלקוחות אשר מדברים איתי בקשר לאירוע שהם מתכננים, כמעט כולם שואלים את אותן השאלות ובקשים לדעת את אותם הדברים, ועל אילו דברים אני מדברת ? אני מדברת על כך שרוב רובם של הלקוחות אשר מתכננים אירוע מבקשים לדעת אם יש איזושהי הגבלת זמן מבחינתי ומבקשים לדעת את המחיר, כי כמובן העלות היא כמעט תמיד הפרמטר המכריע, והאמת היא שאני מאוד שמחה לגלות שוב ושוב שהמחיר אותו אני מבקשת עבור ערב שירה בציבור מקצ

ערב שירה בציבור - האופציה הטובה ביותר
בתור זמרת לאירועים כמובן שאני חושבת שהמוזיקה באירוע היא הדבר החשוב ביותר, היא אשר נותנת את הטון לאירוע כולו ואשר משפיעה בצורה ישירה על מצב הרוח של כולם.
אז אילו אפשרויות יש לכם ? הוווו זו שאלת השאלות, המוזיקה אשר תבחרו לאירוע שלכם היא הטעם שלכם והאמונה שלכם שזה מה שמתאים לאורחים שלכם.


זמרת לאירוע - שירה בציבור
אז מה איתך ? האם גם לך יש אירוע חשוב בקרוב ? האם האירוע האחרון שהפקת לא היה משהו ?!.. האם חשוב לך לקחת אחריות הפעם, רק אתה עצמך, ולהפיק אירוע מנצח ? אם ענית "כן"- אני מציעה לך הצעה שלא תוכל לסרב לה – שירה בציבור לאירועים.

שירה בציבור - מקרבת, משמחת, משתפת
היא כבר מזמן לא נחשבת ישנה נושנה – לשירה בציבור לאירועים יתרונות רבים, כה רבים שאינה עוד שנויה במחלוקת והיא בוודאות מבוקשת ומצליחה מאוד באירועים מכל הסוגים.

אירועי קיץ
איזה חוםםם !! אני באמת לא יודעת, חוככת בדעתי, גם אתם מרגישים שהקיץ הזה הוא כל כך חם עד כדי שממש בלתי נסבל ? גם אתם חושבים ומרגישים שקיץ כזה וחום כשה לא היה כמותו בעבר ? או שאולי התבגרנו ויותר קשה לנו לסבול ?

זמרת שירי ארץ ישראל
שירי ארץ ישראל הם חלק עיקרי בתכנית שירה בציבור אותם אני שרה באירועים. שירים אלו נחשבים נכס צאן ברזל, והם בעצם השירים של דור ההתיישבות בארץ, אנשי מלח הארץ.

ערב שירה בציבור
13/11/14 | מוסיקה
כל אחד המתכנן אירוע מבין וודאי כי מטרת האירוע שיהיה שמח. יחד עם זאת, מסתבר כי גם בעידן הטכנולוגי של היום בעלי האירוע, הם המתכננים אותו, רובם הולכים על תקליטן ומטבע הדברים אינם מצליחים ליצור אווירה אינטימית וקשר בין המשתתפים באירוע, כמו זו אשר תייצר שירה בציבור.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI