מומחי אסטרולוגיה ומנבאי עתידות
נכתב על ידי: ראובן
תאריך: 05/10/09


כמעט כל אחד מאיתנו דואג לגבי העתיד בתקופה כלשהי בחייו, אנו דואגים לגבי פרנסה, יחסים, בריאות או כל נושא אחר ועושים כל שביכולתנו להבטיח עתיד טוב. בעיתות קשות וכשהכוח האישי שלנו נחלש, חלק מאיתנו פונה לתחומים כמו אסטרולוגיה בתקווה להבין יותר מה מחכה להם בעתיד ואיך להתכונן לקראתו.

אם גם אתה שוקל לפעמים להתקשר לקו של אסטרולוגיה כדי ללמוד יותר על עתידך, זכור כי כל אחד יכול להקים אתר, קו טלפון או חנות של הורוסקופ או אסטרולוגיה וישנם שרלטנים רבים באינטרנט ובכלל. חשוב על כך, כל מי שיכול באמת לנבא את העתיד, הרי יכול להרוויח יפה מאוד מעבודה עבור הממשל, עבור לקוחות עשירים או משקיעים למיניהם ולהתעשר במהירות. רוב רובם של המתיימרים להיות מומחי אסטרולוגיה ולדעת לנבא את העתיד, חולקים מעט מאוד אינפורמציה עם לקוחותיהם ותחת זאת נוטים לתת הצהרות כוללניות כמו "זוגיות מאושרת נמצא בעתידך". לא ברור מתי בעתיד או פרטים רבים אחרים. מבלי לקבל עובדות מפורטות, אין לשקול ברצינות את עצתו של אדם שאין הוכחות לידענותו.

עם זאת, ישנם בעלי אינטואיציה חדה או חוש שישי המסייעים להם להבין אדם לעומק מתוך היכרות קצרה. אנשים כאלה יכולים לעיתים להצהיר הצהרות שנדמות קרובות מאוד למציאות, כך שבמה שנוגע לעבר ולהווה "מומחי האסטרולוגיה" עשויים לדייק באופן יחסי. עדיין אין זה אומר דבר על כישרונם בניבוי העתיד.

אם אתה שוקל להתייעץ עם מדיום, מנבא עתידות או מומחה אסטרולוגיה לגבי עתידך, להלן כמה נקודות למחשבה לפני שתבחר את האיש שלך:

 •1.       כמה זמן מומחה האסטרולוגיה עוסק בתחומי הורוסקופ יומי שבועי או שנתי, או אסטרולוגיה, כמה זמן המומחה גר באזור והאם מקום המגורים מראה על רווחה ופרנסה מצוינת מעסקי האסטרולוגיה.

•2.       איפה מומחה האסטרולוגיה למד והתמחה, אילו תעודות יש לו, האם הוא ממשיך ללמוד, האם כישוריו השתפרו עם הזמן.

•3.       האם מומחה האסטרולוגיה יכול לנבא את העתיד של עצמו, מה הוא למד על עצמו ואיך הוא נעזר בידע בחייו.

•4.       באיזו רמה של דיוק המומחה יכול לנבא את העתיד, האם הוא יכול להראות עובדות או הוכחות כלשהן ליכולתו, האם ישנם לקוחות שיכולים להמליץ על שירותיו.

•5.       מהן שיטותיו של מומחה האסטרולוגיה, איך הוא רואה את העתיד, איך הוא מבין את מפת הכוכבים, ההורוסקופ והאסטרולוגיה, עד כמה מהימנים השיטות והכלים.

הכן שאלות מסוימות לגבי תחומים ספציפיים בחייך לקראת פגישתך עם מומחה האסטרולוגיה. כתוב את מילותיו המדויקות של המומחה כדי שתוכל לבדוק את מידת נכונותן מאוחר יותר. אם נראה לך שמדובר בהונאה, אל תהסס לדווח על כך לגופים הרלוונטיים, כדי לסייע להגן על אנשים אחרים במצוקה, מליפול קורבן להונאות דומות.


 
אודות המחבר

ראובן אזולאי, מנכ"ל בונסייט מור אינטראקטיב - בניית אתרים.

המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article6317.aspx