דף הבית רוחניות אסטרולוגיה מומחי אסטרולוגיה ומנבאי עתידות
מומחי אסטרולוגיה ומנבאי עתידות
ראובן 05/10/09 |  צפיות: 4704


כמעט כל אחד מאיתנו דואג לגבי העתיד בתקופה כלשהי בחייו, אנו דואגים לגבי פרנסה, יחסים, בריאות או כל נושא אחר ועושים כל שביכולתנו להבטיח עתיד טוב. בעיתות קשות וכשהכוח האישי שלנו נחלש, חלק מאיתנו פונה לתחומים כמו אסטרולוגיה בתקווה להבין יותר מה מחכה להם בעתיד ואיך להתכונן לקראתו.

אם גם אתה שוקל לפעמים להתקשר לקו של אסטרולוגיה כדי ללמוד יותר על עתידך, זכור כי כל אחד יכול להקים אתר, קו טלפון או חנות של הורוסקופ או אסטרולוגיה וישנם שרלטנים רבים באינטרנט ובכלל. חשוב על כך, כל מי שיכול באמת לנבא את העתיד, הרי יכול להרוויח יפה מאוד מעבודה עבור הממשל, עבור לקוחות עשירים או משקיעים למיניהם ולהתעשר במהירות. רוב רובם של המתיימרים להיות מומחי אסטרולוגיה ולדעת לנבא את העתיד, חולקים מעט מאוד אינפורמציה עם לקוחותיהם ותחת זאת נוטים לתת הצהרות כוללניות כמו "זוגיות מאושרת נמצא בעתידך". לא ברור מתי בעתיד או פרטים רבים אחרים. מבלי לקבל עובדות מפורטות, אין לשקול ברצינות את עצתו של אדם שאין הוכחות לידענותו.

עם זאת, ישנם בעלי אינטואיציה חדה או חוש שישי המסייעים להם להבין אדם לעומק מתוך היכרות קצרה. אנשים כאלה יכולים לעיתים להצהיר הצהרות שנדמות קרובות מאוד למציאות, כך שבמה שנוגע לעבר ולהווה "מומחי האסטרולוגיה" עשויים לדייק באופן יחסי. עדיין אין זה אומר דבר על כישרונם בניבוי העתיד.

אם אתה שוקל להתייעץ עם מדיום, מנבא עתידות או מומחה אסטרולוגיה לגבי עתידך, להלן כמה נקודות למחשבה לפני שתבחר את האיש שלך:

 •1.       כמה זמן מומחה האסטרולוגיה עוסק בתחומי הורוסקופ יומי שבועי או שנתי, או אסטרולוגיה, כמה זמן המומחה גר באזור והאם מקום המגורים מראה על רווחה ופרנסה מצוינת מעסקי האסטרולוגיה.

•2.       איפה מומחה האסטרולוגיה למד והתמחה, אילו תעודות יש לו, האם הוא ממשיך ללמוד, האם כישוריו השתפרו עם הזמן.

•3.       האם מומחה האסטרולוגיה יכול לנבא את העתיד של עצמו, מה הוא למד על עצמו ואיך הוא נעזר בידע בחייו.

•4.       באיזו רמה של דיוק המומחה יכול לנבא את העתיד, האם הוא יכול להראות עובדות או הוכחות כלשהן ליכולתו, האם ישנם לקוחות שיכולים להמליץ על שירותיו.

•5.       מהן שיטותיו של מומחה האסטרולוגיה, איך הוא רואה את העתיד, איך הוא מבין את מפת הכוכבים, ההורוסקופ והאסטרולוגיה, עד כמה מהימנים השיטות והכלים.

הכן שאלות מסוימות לגבי תחומים ספציפיים בחייך לקראת פגישתך עם מומחה האסטרולוגיה. כתוב את מילותיו המדויקות של המומחה כדי שתוכל לבדוק את מידת נכונותן מאוחר יותר. אם נראה לך שמדובר בהונאה, אל תהסס לדווח על כך לגופים הרלוונטיים, כדי לסייע להגן על אנשים אחרים במצוקה, מליפול קורבן להונאות דומות.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 ראובן

ראובן אזולאי, מנכ"ל בונסייט מור אינטראקטיב - בניית אתרים. 


מאמרים נוספים מאת ראובן
 
חברות בניית אתרים טובות מרוממות עסקים
האינטרנט גדל ומתרחב בצעדי ענק ומיליוני אתרים חדשים נוספים לו בכל יום ברחבי הגלובוס. ארגונים רבים, גדולים וקטנים, בנו אתרים ומארחים אותם על שרתים שונים ברשת. האתר משקף את הארגון ואת עסקיו. אתר אטרקטיבי תופס את תשומת ליבו של הלקוח הפוטנציאלי ומעודד אותו לגלוש בו זמן רב. על כן חיוני לרכוש חברת בניית אתרים מקצועית לאפיין, לעצב ולתכנת אתר שנראה טוב ואכן מוסיף ערך לעסק.

פרויקטים של בניית אתרים בשנה האחרונה
אנשים רבים טועים לחשוב שהתחום של בניית אתרים הוא פשוט. נדמה לה שבניית אתרים כמו פייסבוק או טוויטר הם עניין של כמה ימי עבודה ושניתן לשכפל אותם לאתרים אחרים בקלות. אנשי בניית אתרים יספרו לך על כל הפעמים שלקוחות אמרו להם עד כמה קל זה לבנות אתר... המציאות שונה לחלוטין כפי שיודעים היטב אנשי עיצוב אתרים ואנשי בניית אתרים ופיתוח.

ללקק את התות – איך לגרום לאישה להגיע לאורגזמה
16/11/09 | דייטינג
עובדה מאוד מצערת היא שנשים רבות עוברות שנים ואפילו חיים שלמים מבלי לחוות אורגזמות מבן זוגן. להלן כמה עצות שיסייעו לך ללמוד איך להביא אותה לאורגזמה ואפילו להרבה אורגזמות בעת קיום יחסי מין.

עיצוב אתרים נגישים לאנשים עם מוגבלויות
ברשת האינטרנט של היום קיימים אינספור אתרים המאפשרים לקהל הגולשים הרחב למצוא את מבוקשו. עם זאת, לפחות 25% מקהל הגולשים אינו יכול לגלוש באתרים אלו בשל מוגבלויות שונות.

משחקי תפקידים בחדר המיטות
משחקי תפקידים בחדר המיטות הוא מושג שמבוגרים רבים אינם מבינים וודאי שאינם משתמשים בם בחיי המין שלהם. משחקי תפקידים כאלה יכולים לשפר פלאים את חיי המין שלך ואת הסיפוק שלך מפעולות סקס שגרתיות.

איך להיות גבר מושך
18/10/09 | דייטינג
הבנה של מה אישה מחפשת בגבר היא הצעד הראשון בלימוד הסוד איך להיות גבר מושך וסקסי בעיני אישה. לגברים רבים הרעיון של כיצד למשוך נשים הוא פשוט מסתורין אחד גדול. זה מובן וטבעי, היות וגברים ונשים שונים מבחינות רבות כל כך, קשה מאוד לבני מין אחד להיכנס לתוך מוחו של בן או בת המין השני ולהבין אותו.

זמן להיפרד
את אומרת לעצמך כבר המון זמן, שנכון יש סקס מעולה ואת מתה עליו, אבל את אומללה כבר יותר מדי זמן..

מומחי אסטרולוגיה ומנבאי עתידות
כמעט כל אחד מאיתנו דואג לגבי העתיד בתקופה כלשהי בחייו, אנו דואגים לגבי פרנסה, יחסים, בריאות או כל נושא אחר ועושים כל שביכולתנו להבטיח עתיד טוב. בעיתות קשות וכשהכוח האישי שלנו נחלש, חלק מאיתנו פונה לתחומים כמו אסטרולוגיה בתקווה להבין יותר מה מחכה להם בעתיד ואיך להתכונן לקראתו.

שיווק מסעדות – עיצוב לוגו למסעדה
04/10/09 | מיתוג
כדי להבין מה צריך לשם עיצוב לוגו יעיל, להלן כמה תכונות שניתן לזהות בלוגו אפקטיבי. לוגו טוב הוא לוגו קל לזיהוי, אפילו במבט חטוף או ממרחק, הוא לוגו קל לזכירה, הוא מעביר מסר של מי אנחנו, הוא מעביר מסר של מה אנחנו עושים והוא מרמז על סגנון השירות.

עיצוב אתרים – ניוזלטר ומיני סייט
עיצוב אתרים נועד לתת ערך מוסף למוצר או לשירות או למידע באתר האינטרנט שלכם ולגרום לגולש להסתכל, להתעניין ולהתעכב כאשר הוא גולש בו.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI