קבוצת ניקיסו אנרגיה נקייה וגזים תעשייתיים הכריזה על בדיקת ה- FAT הראשונה שלה באתר במתקן הימי שלה בבוסאן, קוריאה
נכתב על ידי: חיים נוי
תאריך: 12/01/23

קבוצת ניקיסו אנרגיה נקייה וגזים תעשייתיים הכריזה על בדיקת ה- FAT הראשונה שלה באתר במתקן הימי שלה בבוסאן, קוריאה

טמקולה, קליפורניה, 10 בינואר 2023, (GLOBE NEWSWIRE):

קבוצת האנרגיה הנקייה והגזים התעשייתיים של Nikkiso Cryogenic Industries (הקבוצה), חברת-בת של חברת ניקיסו ושות', בע"מ (יפן) גאה להכריז על בדיקות FAT ראשונות באתר שלה במתקן הימי החדש שלה בבוסאן, קוריאה. הישג זה מדגים את המחויבות והתמיכה שלהם לצמיחת השוק הקוריאני.

מאז יולי 2022 החברה מייצרת משאבות בלחץ גבוה עם משתטחי הזזה ממונעים במתקן ששטחו 4,000 מ"ר. עם סיום מוצלח של מבחן FAT זה עבור Hapag Lloyd AG (עבור מערכת אספקת הדלק והגז הגדולה ביותר), היא מדגימה את היכולות של המפעל ושל המתקן לבדיקת LN2 (חנקן נוזלי) שלה. מתקן זה ממשיך לספק את התמיכה בתפעול ותחזוקה שסופקו עד עתה. עם יכולות הייצור של משאבות HP להזזה ממונעת ויכולות הבדיקה, היא מספקת כעת פתרונות ימיים מלאים ללקוחותיה.

בדיקת FAT היא בדיקת חובה שיש לבצע לפני אספקה של משטח. היא בודקת את הביצועים הכוללים (כלומר, קצב זרימה מרבי של המשאבה, ביצועי מכשיר האידוי, את מערכת השמן סיכה (LO), מערכת טיהור החנקן, שסתומים קריוגניים וכו'). בעלי האונייה, החברה המסווגת והלקוחות חייבים להיות נוכחים, ולוודא שהמוצר עומד בדרישות הביצועים שלו.

לדברי ג'יי לי, מנכ"ל קוריאה, "Nikkiso ACD היא הספקית המועדפת למשטחי גז דלק מונעים לתעשיית בניית הספינות הקוריאנית כבר למעלה מ-20 שנה. עם מתקן אריזת המשטחים והבדיקה החדש שלנו, הממוקם ליד המספנות בקוריאה, יש לנו כעת יכולת גדולה עוד יותר לספק תמיכה מקומית ולעמוד בדרישות הימיות המשמעותיות העולמיות".

"זהו הצעד הבא החשוב עבור הקבוצה שלנו והשוק הימי המופעל על ידי LNG, והוא יספק תועלת מורחבת ללקוחותינו הימיים. Nikkiso CE&IG תוכל כעת לספק ולבדוק מערכות מלאות ולתמוך בלקוחותיה בפתרון מערכת מוכן לשימוש", אמר פיטר וגנר, מנכ"ל Cryogenic Industries ונשיא הקבוצה.

Nikkiso Clean Energy and Industrial Gases – Korea


משרד ראשי ומפעל: 83, Nosansanupjung-ro, Gangseo-gu, Busan, 46752, קוריאה
סניף: #1912, 170, Gwanggyojungang-ro, Yeongtong-gu, Suwon, Gyeonggi-do, 16614, קוריאה

[email protected]

אודות CRYOGENIC INDUSTRIES

חברות חברות של Cryogenic Industries, Inc. (כעת חברה ב-Nikkiso Co., Ltd.) מייצרות ציוד הנדסי לעיבוד גזים קריוגניים (משאבות, מרחיבי טורבו, מחליפי חום וכד') ומפעלי תהליכים לתעשיות הגז התעשייתי, הטבעי הנוזלי (גט"נ) ולתעשיות המימן הנוזלי (LH2), ומחזור רנקין אורגני לשחזור חום פסולת. Cryogenic Industries שהוקמה לפני יותר מ-50 שנה היא חברת האם של ACD, Nikkiso Cryo, Nikkiso Integrated Cryogenic Solutions, Cosmodyne ו-Cryoquip וקבוצה בשליטה משותפת של בערך כ-20 גופים תפעוליים.

למידע נוסף בקרו באתרים www.NikkisoCEIG.com ו- www.nikkiso.com

קשרי מדיה

Anna Quigley
+1.951.383.3314
[email protected]

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE


 
אודות המחבר

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים

המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article63395.aspx