דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים קבוצת ניקיסו אנרגיה נקייה וגזים תעשייתיים הכריזה על בדיקת ה- FAT הראשונה שלה באתר במתקן הימי שלה בבוסאן, קוריאה
קבוצת ניקיסו אנרגיה נקייה וגזים תעשייתיים הכריזה על בדיקת ה- FAT הראשונה שלה באתר במתקן הימי שלה בבוסאן, קוריאה
חיים נוי 12/01/23 |  צפיות: 70

קבוצת ניקיסו אנרגיה נקייה וגזים תעשייתיים הכריזה על בדיקת ה- FAT הראשונה שלה באתר במתקן הימי שלה בבוסאן, קוריאה

טמקולה, קליפורניה, 10 בינואר 2023, (GLOBE NEWSWIRE):

קבוצת האנרגיה הנקייה והגזים התעשייתיים של Nikkiso Cryogenic Industries (הקבוצה), חברת-בת של חברת ניקיסו ושות', בע"מ (יפן) גאה להכריז על בדיקות FAT ראשונות באתר שלה במתקן הימי החדש שלה בבוסאן, קוריאה. הישג זה מדגים את המחויבות והתמיכה שלהם לצמיחת השוק הקוריאני.

מאז יולי 2022 החברה מייצרת משאבות בלחץ גבוה עם משתטחי הזזה ממונעים במתקן ששטחו 4,000 מ"ר. עם סיום מוצלח של מבחן FAT זה עבור Hapag Lloyd AG (עבור מערכת אספקת הדלק והגז הגדולה ביותר), היא מדגימה את היכולות של המפעל ושל המתקן לבדיקת LN2 (חנקן נוזלי) שלה. מתקן זה ממשיך לספק את התמיכה בתפעול ותחזוקה שסופקו עד עתה. עם יכולות הייצור של משאבות HP להזזה ממונעת ויכולות הבדיקה, היא מספקת כעת פתרונות ימיים מלאים ללקוחותיה.

בדיקת FAT היא בדיקת חובה שיש לבצע לפני אספקה של משטח. היא בודקת את הביצועים הכוללים (כלומר, קצב זרימה מרבי של המשאבה, ביצועי מכשיר האידוי, את מערכת השמן סיכה (LO), מערכת טיהור החנקן, שסתומים קריוגניים וכו'). בעלי האונייה, החברה המסווגת והלקוחות חייבים להיות נוכחים, ולוודא שהמוצר עומד בדרישות הביצועים שלו.

לדברי ג'יי לי, מנכ"ל קוריאה, "Nikkiso ACD היא הספקית המועדפת למשטחי גז דלק מונעים לתעשיית בניית הספינות הקוריאנית כבר למעלה מ-20 שנה. עם מתקן אריזת המשטחים והבדיקה החדש שלנו, הממוקם ליד המספנות בקוריאה, יש לנו כעת יכולת גדולה עוד יותר לספק תמיכה מקומית ולעמוד בדרישות הימיות המשמעותיות העולמיות".

"זהו הצעד הבא החשוב עבור הקבוצה שלנו והשוק הימי המופעל על ידי LNG, והוא יספק תועלת מורחבת ללקוחותינו הימיים. Nikkiso CE&IG תוכל כעת לספק ולבדוק מערכות מלאות ולתמוך בלקוחותיה בפתרון מערכת מוכן לשימוש", אמר פיטר וגנר, מנכ"ל Cryogenic Industries ונשיא הקבוצה.

Nikkiso Clean Energy and Industrial Gases – Korea


משרד ראשי ומפעל: 83, Nosansanupjung-ro, Gangseo-gu, Busan, 46752, קוריאה
סניף: #1912, 170, Gwanggyojungang-ro, Yeongtong-gu, Suwon, Gyeonggi-do, 16614, קוריאה

info@NikkisoCEIG-Korea.com

אודות CRYOGENIC INDUSTRIES

חברות חברות של Cryogenic Industries, Inc. (כעת חברה ב-Nikkiso Co., Ltd.) מייצרות ציוד הנדסי לעיבוד גזים קריוגניים (משאבות, מרחיבי טורבו, מחליפי חום וכד') ומפעלי תהליכים לתעשיות הגז התעשייתי, הטבעי הנוזלי (גט"נ) ולתעשיות המימן הנוזלי (LH2), ומחזור רנקין אורגני לשחזור חום פסולת. Cryogenic Industries שהוקמה לפני יותר מ-50 שנה היא חברת האם של ACD, Nikkiso Cryo, Nikkiso Integrated Cryogenic Solutions, Cosmodyne ו-Cryoquip וקבוצה בשליטה משותפת של בערך כ-20 גופים תפעוליים.

למידע נוסף בקרו באתרים www.NikkisoCEIG.com ו- www.nikkiso.com

קשרי מדיה

Anna Quigley
+1.951.383.3314
aquigley@cryoind.com

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
מובילאיי מודיעה על השתתפות בכנסי משקיעים לרבעון השני של 2023
Mobileye Global Inc מובילאיי (נאסד"ק: MBLY) ("Mobileye") הודיעה היום שדן גלבס, סמנכ"ל תקשורת, מתכוון להשתתף באירועי המשקיעים הקרובים ברבעון השני של 2023.

Cust2Mate Ltd, חברת הבת של A2Z Smart Technologies, ממנה את גיא מרדוך למנכ"ל
A2Z Smart Technologies (נאסד"ק:AZ) (TSXV:AZ), יוצרת פתרונות טכנולוגיים חדשניים לטובת משימות מורכבות, הודיעה ​​היום כי גיא מורדוך מונה למנכ"ל Cust2Mate Ltd, חברת הבת של A2Z.

DragonflyDB מכריזה על גיוס הון חדש בסך 21 מיליון דולר וזמינות כללית
DragonflyDB Inc., החברה הניצבת מאחורי Dragonfly, בסיס הנתונים בזיכרון בעל הביצועים ויכולת ההתאמה לגודל הטובים ביותר עבור סביבות ענן, הכריזה על שני סבבי גיוס חדשים בסכום כולל של 21,000,000 דולר.

לקסמן נארסימהאן נכנס לתפקיד מנכ"ל סטארבקס
סטארבקס ‏Starbucks (נאסד"ק: SBUX) הכריזה היום כי לקסמן נארסימהאן נכנס לתפקידו כמנכ"ל והצטרף לדירקטוריון החברה. נארסימהאן מונה למנכ"ל הנכנס ב-1 בספטמבר, 2022 והחליף את מייסד החברה, הווארד שולץ.

סלברייט מכריזה על יכולות פתרון משופרות לחקירות דיגיטליות
Cellebrite DI Ltd., ספקית גלובלית מובילה של פתרונות בינה דיגיטלית (DI), הודיעה היום על ההשקה העולמית של Pathfinder X, חבילה מוגבהת של יכולות מבוססות בינה מלאכותית (AI) למגוון רחב של נתונים דיגיטליים ממקורות שונים שנועדו לספק יכולות קישוריות משופרות ותובנות חשובות לסוכנויות וצוותים העובדים באמצעות חקירות מורכבות.

מסורת פוגשת חדשנות - תעודה דיגיטלית למוצרים איטלקיים אותנטיים
מוצרים "איטלקיים" מזויפים הם דאגה גוברת, כאשר השוק מוערך בשווי של יותר מ-100 מיליארד אירו ברחבי העולם. למרות המעמד והתקנות המוגנים, אפילו מוצרים איטלקיים איקוניים כמו פרמיג'יאנו רג'יאנו אינם חסינים מפני זיופים, כאשר השוק המזויף שווה 2 מיליארד דולר, קרוב למכירות של פרמיג'יאנו אותנטי ב-2.7 מיליארד דולר.

Pyramid Analytics מרחיבה את Decision Intelligence המבוססת על בינה עסקית עם אינטגרציה חדשה של OpenAI
פלטפורמת Decision Intelligence, מערכת הבינה הרבודה המדורגת במקום הראשון, מוסיפה אינטגרציה עמוקה של OpenAI לגרסת 2023

דו"ח מצב חוויית הלקוח של CSG לשנת 2023 חושף מגמות באסטרטגיית חוויית לקוח מן המעלה הראשונה
דו"ח שנתי הכולל נתונים שנאספו מתוך למעלה מ-12 מיליארד אינטראקציות במסגרת מסע הלקוח מספק תובנות מעשיות לניווט במסע הדיגיטלי לעבר חוויית לקוח יוצאת דופן

התראה למשקיעים: רוזן, משרד עורכי דין מוביל, מעודד את המשקיעים ב- Rite Aid Corporation להשיג ייעוץ
התראה למשקיעים: רוזן, משרד עורכי דין מוביל, מעודד את המשקיעים ב- Rite Aid Corporation להשיג ייעוץ לפני תאריך יעד חשוב בתביעה ייצוגית בניירות ערך שהחלה על ידי המשרד– RAD

רוזן, עורכי דין למשפט לאומי, מעודד את המשקיעים ב- ZTO Express (Cayman) Inc. לשאול על חקירת תביעה ייצוגית בניירות ערך – ZTO
משרד רוזן עורכי דין, משרד עורכי דין בינלאומי העוסק בזכויות משקיעים, ממשיך לחקור תביעות ניירות ערך פוטנציאליות בשם בעלי המניות של ZTO Express (Cayman) Inc. (NYSE: ZTO) הנובעות מטענות כי ZTO Express עשויה לפרסם מידע עסקי מטעה באופן מהותי לציבור המשקיעים.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI