דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים קבוצת ניקיסו אנרגיה נקייה וגזים תעשייתיים הכריזה על בדיקת ה- FAT הראשונה שלה באתר במתקן הימי שלה בבוסאן, קוריאה
קבוצת ניקיסו אנרגיה נקייה וגזים תעשייתיים הכריזה על בדיקת ה- FAT הראשונה שלה באתר במתקן הימי שלה בבוסאן, קוריאה
חיים נוי 12/01/23 |  צפיות: 329

קבוצת ניקיסו אנרגיה נקייה וגזים תעשייתיים הכריזה על בדיקת ה- FAT הראשונה שלה באתר במתקן הימי שלה בבוסאן, קוריאה

טמקולה, קליפורניה, 10 בינואר 2023, (GLOBE NEWSWIRE):

קבוצת האנרגיה הנקייה והגזים התעשייתיים של Nikkiso Cryogenic Industries (הקבוצה), חברת-בת של חברת ניקיסו ושות', בע"מ (יפן) גאה להכריז על בדיקות FAT ראשונות באתר שלה במתקן הימי החדש שלה בבוסאן, קוריאה. הישג זה מדגים את המחויבות והתמיכה שלהם לצמיחת השוק הקוריאני.

מאז יולי 2022 החברה מייצרת משאבות בלחץ גבוה עם משתטחי הזזה ממונעים במתקן ששטחו 4,000 מ"ר. עם סיום מוצלח של מבחן FAT זה עבור Hapag Lloyd AG (עבור מערכת אספקת הדלק והגז הגדולה ביותר), היא מדגימה את היכולות של המפעל ושל המתקן לבדיקת LN2 (חנקן נוזלי) שלה. מתקן זה ממשיך לספק את התמיכה בתפעול ותחזוקה שסופקו עד עתה. עם יכולות הייצור של משאבות HP להזזה ממונעת ויכולות הבדיקה, היא מספקת כעת פתרונות ימיים מלאים ללקוחותיה.

בדיקת FAT היא בדיקת חובה שיש לבצע לפני אספקה של משטח. היא בודקת את הביצועים הכוללים (כלומר, קצב זרימה מרבי של המשאבה, ביצועי מכשיר האידוי, את מערכת השמן סיכה (LO), מערכת טיהור החנקן, שסתומים קריוגניים וכו'). בעלי האונייה, החברה המסווגת והלקוחות חייבים להיות נוכחים, ולוודא שהמוצר עומד בדרישות הביצועים שלו.

לדברי ג'יי לי, מנכ"ל קוריאה, "Nikkiso ACD היא הספקית המועדפת למשטחי גז דלק מונעים לתעשיית בניית הספינות הקוריאנית כבר למעלה מ-20 שנה. עם מתקן אריזת המשטחים והבדיקה החדש שלנו, הממוקם ליד המספנות בקוריאה, יש לנו כעת יכולת גדולה עוד יותר לספק תמיכה מקומית ולעמוד בדרישות הימיות המשמעותיות העולמיות".

"זהו הצעד הבא החשוב עבור הקבוצה שלנו והשוק הימי המופעל על ידי LNG, והוא יספק תועלת מורחבת ללקוחותינו הימיים. Nikkiso CE&IG תוכל כעת לספק ולבדוק מערכות מלאות ולתמוך בלקוחותיה בפתרון מערכת מוכן לשימוש", אמר פיטר וגנר, מנכ"ל Cryogenic Industries ונשיא הקבוצה.

Nikkiso Clean Energy and Industrial Gases – Korea


משרד ראשי ומפעל: 83, Nosansanupjung-ro, Gangseo-gu, Busan, 46752, קוריאה
סניף: #1912, 170, Gwanggyojungang-ro, Yeongtong-gu, Suwon, Gyeonggi-do, 16614, קוריאה

[email protected]

אודות CRYOGENIC INDUSTRIES

חברות חברות של Cryogenic Industries, Inc. (כעת חברה ב-Nikkiso Co., Ltd.) מייצרות ציוד הנדסי לעיבוד גזים קריוגניים (משאבות, מרחיבי טורבו, מחליפי חום וכד') ומפעלי תהליכים לתעשיות הגז התעשייתי, הטבעי הנוזלי (גט"נ) ולתעשיות המימן הנוזלי (LH2), ומחזור רנקין אורגני לשחזור חום פסולת. Cryogenic Industries שהוקמה לפני יותר מ-50 שנה היא חברת האם של ACD, Nikkiso Cryo, Nikkiso Integrated Cryogenic Solutions, Cosmodyne ו-Cryoquip וקבוצה בשליטה משותפת של בערך כ-20 גופים תפעוליים.

למידע נוסף בקרו באתרים www.NikkisoCEIG.com ו- www.nikkiso.com

קשרי מדיה

Anna Quigley
+1.951.383.3314
[email protected]

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
Movellus מציגה את משפחת מוצריAeonic Power™ לוויסות מתח בשבב עצמו
מוצרים ראשונים פותחו עבור ליבות חישוביות הפועלות בתנאי זרם גבוה וחיבורי שבב לשבב

EY מכריזה על מייק ג'קובסקי מ-Duck Creek Technologies כזוכה בפרס Entrepreneur Of The Year® 2024 של ניו אינגלנד
הפרס חוגג את המנהיגים הנועזים שמביאים שינויים גדולים לשווקים, מחוללים מהפכה בתעשיות ומשנים חיים

ExaGrid זכתה בתואר "יצרנית השנה של חומרת גיבוי ארגונית" ועוד בטקס Storage Awards לשנת 2024
המוצר של ExaGrid, השותפויות והצוות קיבלו הכר באירוע “The Storries XXI” שנערך בלונדון

NIQ ו-World Data Lab חושפות את דו"ח “Spend Z”
NielsenIQ ‏(“NIQ”) בשיתוף עם World Data Lab ‏(WDL) פרסמו את דו"ח ההוצאה הדורית המקיף והראשון מסוגו המתמקד אך ורק בדור ה-Z. המחקר והניתוח שהופיעו בדו"ח Spend Z מדגישים את מחויבותה של NIQ לספק תבונות שוק מעשיות.

Dejavoo מרחיבה את פריסתה הגלובלית עם רכישת חברת הפינטק הישראלית Z-Credit
חברת Dejavoo, מובילה עולמית בטכנולוגיות תשלומים חדשניות, הודיעה היום על רכישת החברות Z-Credit ו-Z2C, המתמחות בפיתוח והפצה של טכנולוגיות תשלומים מתקדמות, Gateway לסליקת אשראי ופתרונות חומרה בתקן EMV לשוק התשלומים הישראלי. הרכישה משקפת את מחויבותה המתמשכת של Dejavoo לצמיחה, התרחבות והמשך מתן פתרונות תשלום חדשניים ללקוחותיה.

כנס אפריקה הראשון של AACSB
AACSB International, האגודה המקצועית הגדולה בעולם לחינוך עסקי, תארח את כנס אפריקה הראשון שלה. אירוע פתיחה זה יכנס מחנכים עסקיים ומנהיגים עסקיים באפריקה ומחוצה לה, כדי לדון בחידושים ביזמות, קיימות והסמכה באזור. שיתופי הפעולה שייצאו מכנס זה יסייעו לעצב עתיד בהיר ובר-קיימא יותר של עסקים באפריקה.

Adalvo מקבלת את האישור הגנרי הראשון באיחוד האירופי עבור עט הזרקה מלא מראש של לירגלוטייד
הפיתוח המוצלח של לירגלוטייד מדגיש את היכולת של Adalvo להציע סל טיפול בסוכרת מגוון ומקיף, הכולל זריקות פפטידים מורכבות כמו גם טיפולים דרך הפה באמצעות מולקולות קטנות.

הודעה למשקיעי ALT: אם נגרמו לכם הפסדים בחברת Altimmune, Inc. (נאסד"ק: ALT) אתם מוזמנים ליצור קשר
הודעה למשקיעי ALT: אם נגרמו לכם הפסדים בחברת Altimmune, Inc. (נאסד"ק: ALT) אתם מוזמנים ליצור קשר עם משרד רוזן עורכי דין בנוגע לזכויותיכם

הודעה למשקיעי AKRO: אם נגרמו לכם הפסדים בחברת Akero Therapeutics, Inc. (נאסד"ק: AKRO) אתם מוזמנים ליצור קשר
הודעה למשקיעי AKRO: אם נגרמו לכם הפסדים בחברת Akero Therapeutics, Inc. (נאסד"ק: AKRO) אתם מוזמנים ליצור קשר עם משרד רוזן עורכי דין בנוגע לזכויותיכם

הודעה למשקיעי ADSK: אם נגרמו לכם הפסדים בחברת Autodesk, Inc. (נאסד"ק: ADSK) אתם מוזמנים ליצור קשר
הודעה למשקיעי ADSK: אם נגרמו לכם הפסדים בחברת Autodesk, Inc. (נאסד"ק: ADSK) אתם מוזמנים ליצור קשר עם משרד רוזן עורכי דין בנוגע לזכויותיכם
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI