רוסאריו אוצ'ואה מונתה למנכ"לית Nikkiso ACD עבור קבוצת ניקיסו אנרגיה נקייה וגזים תעשייתיים
נכתב על ידי: חיים נוי
תאריך: 24/01/23

רוסאריו אוצ'ואה מונתה למנכ"לית Nikkiso ACD עבור קבוצת ניקיסו אנרגיה נקייה וגזים תעשייתיים

טמקולה, קליפורניה, 23 בינואר 2023, (GLOBE NEWSWIRE):

קבוצת האנרגיה הנקייה והגזים התעשייתיים של Nikkiso Cryogenic Industries (הקבוצה), חברת-בת של חברת ניקיסו ושות', בע"מ (יפן) שמחה להודיע כי רוסאריו אוצ'ואה (Rosario Ochoa) הצטרפה לקבוצה כמנהלת הכללית של Nikkiso ACD, החל מיום 16 בינואר 2023.

רוזי מביאה איתה מעל 15 שנות ניסיון בהפקה, ייצור רזה, הנדסת קיימות, פיתוח מוצרים חדשים, בריאות ובטיחות סביבתית, וכן עמידה באיכות בהתאם לתקנים כגון ISO 9001, AS9100, ISO/TS1949. יש לה תואר ראשון בהנדסת אלקטרוניקה מהמכון הטכנולוגי של מקסיקלי, מקסיקו, ותואר מבקרת מובילה מוסמכת לתקן ISO 9001:2008 מ-AQS Management Systems, Inc. יש לה רקע חזק בפעולות ייצור, איכות ושש סיגמא, הנדסה, מצוינות ארגונית ושינוי תרבותי.

Nikkiso ACD, סנטה אנה, קליפורניה, יחד עם Nikkiso Cryo (לאס וגאס) הם חלק מ-Cryogenic Pumps Unit של הקבוצה. כמנכ"לית רוזי תניע את המצוינות התפעולית לאורך ולרוחב כל Cryogenic Pumps Unit, כמו גם את כל הארגון המוביל את הצוותים התפקודיים לשיפור המהירות והיעילות בכל העסק. היא תדווח לג'ים אסטס, מנכ"ל Nikkiso ACD.

"רוזי מביאה לתפקיד מגוון רחב של כישורים וניסיון. עם המנהיגות שלה, אני בטוח ש-ACD תמשיך לצמוח ולעמוד בדרישת הלקוחות שלנו לאיכות ולאמינות הטובות ביותר של משאבות קריוגניות", לדברי ג'ים אסטס, מנכ"ל Nikkiso ACD. "תפקידה של רוזי תומך עוד יותר במשימה שלנו לספק ציוד, טכנולוגיות ושירותים חדשניים באמצעות קבוצת החברות הגלובלית שלנו כדי לעזור ללקוחותינו לחולל שינוי".

רוזי היא גם חברה בארגון Vistage: ארגון אימון המנכ"לים הגדול בעולם וייעוץ עמיתים למנהיגים עסקיים.

אודות CRYOGENIC INDUSTRIES

חברות חברות של Cryogenic Industries, Inc. (כעת חברה ב-Nikkiso Co., Ltd.) מייצרות ציוד הנדסי לעיבוד גזים קריוגניים (משאבות, מרחיבי טורבו, מחליפי חום וכד') ומפעלי תהליכים לתעשיות הגז התעשייתי, הטבעי הנוזלי (גט"נ) ולתעשיות המימן הנוזלי (LH2), ומחזור רנקין אורגני לשחזור חום פסולת. Cryogenic Industries שהוקמה לפני יותר מ-50 שנה היא חברת האם של ACD, Nikkiso Cryo, Nikkiso Integrated Cryogenic Solutions, Cosmodyne ו-Cryoquip וקבוצה בשליטה משותפת של בערך כ-20 גופים תפעוליים.

למידע נוסף בקרו באתרים www.NikkisoCEIG.com ו- www.nikkiso.com

קשרי מדיה

Anna Quigley
+1.951.383.3314
aquigley@cryoind.com

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE


 
אודות המחבר

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים

המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article63462.aspx