אסטרולוגיה, קארמה וגורל
נכתב על ידי: shimi
תאריך: 26/06/10

אסטרולוגיה, קארמה וגורל
בדרך כלל כשאדם ניגש אל אסטרולוג בכדי שיפרש את מפת הלידה האסטרולוגית שלו, השאלות שעולות הן: מה יהיה בעבודה, מה יהיה עם זוגיות ומתי ארוויח סוף סוף כסף...למעשה המפה האסטרולוגית יכולה לגלות לנו הרבה יותר מכך!


למפה האסטרולוגית רבדים רבים ושכבות רבות וניתן לקרוא אותה באופנים שונים. כאשר אנשים פונים אלי ליעוץ אסטרולוגי אני מנסה תמיד לתת לפגישה נופך נוסף וגבוה יותר ומראה להם בעזרת המפה האסטרולוגית שלהם מהו היעוד שלהם, מהן נקודות החוזק והחולשה, מה הם אמורים לעשות בחיים האלה ומה יעשה אותם למאושרים (וזאת בנוסף לכל אותם דברים "רגילים" עבורם הם פנו אלי). החלק המעניין והמעמיק ביותר במפה הוא החלק העוסק בקארמה ובגלגולים קודמים, וגם בגלגול הזה ואפילו גלגולים עתידיים.


מהי בכלל קארמה וכיצד היא קשורה לאסטרולוגיה?
החיים שלנו הם למעשה חלק מתמונה הרבה יותר גדולה שבה אנחנו ישות גבוהה יותר שבאה וחוזרת לכדור הארץ במסע למידה מתמשך. המבסע הזה כולל מספר, לעתים רב, של גלגולי חיים, כאשר לכל גלגול יש את השיעורים והמסקנות שלו. לרב החיים הקודמים נשכחים מאיתנו עם הלידה, אולם ישנם דברים מחיים קודמים שממשיכים להדהד בנו: דברים שאנחנו פשוט "יודעים" מן הלידה, כישרונות שבאנו עימם, אנשים אליהם אנחנו נמשכים בצורה לא מוסברת...


לא סתם הדברים האלה לא חשופים בפנינו, אנחנו אמורים לחוות את החיים האלה כדף חלק, ללא זיכרונות. לחוות חיים מלאים ושלמים. בחיים האלה יש שיעורים מסויימים שבאנו לעשות וללמוד, וישנם גם "תיקונים" אותם אנחנו נושאים מחיים אחרים, כמו גם ברכות. לאחר המוות אנחנו "ניזכרים" שוב בתמונה הגדולה יותר של חיינו. במפה האסטרולוגית ישנם מספר מוקדים שבהם ניתן להסתכל על מנת לראות את נושא הקארמה: שתי נקודות משמעותיות במפה הן ראש דרקון וזנב דרקון. אצל כל אדם נקודות אלו נמצאות בתוך מזל אסטרולוגי אחר ובתוך "בית" אחר במפה.

זנב הדרקון מספר על הברכות והמתנות עימן נולד אדם מסך גלגוליו הקודמים. יש אנשים שנולדו עם כישרון ניהול, יש עם כישרון מוסיקלי, יש שנולדו עם היכולת ליצור משפחה בריאה ועוד ועוד. מתנות אלה אפשר לשמר בחיים האלה, אולם אין סיבה להשקיע הרבה מאמץ בכדי לפתח אותן, כי כבר "עבדנו על זה" בגלגולים הקודמים.


המיקום של ראש הדרקון במפה האסטרולוגית יספר לנו על הסיבה הקארמתית לחיים האלה: מהו הדבר המהותי אותו בא אדם ללמוד. זה יהיה דבר שלאדם אין מושג עליו כאשר הוא נולד, משהו שלא בא לו טיבעי. וזהו הדבר שמולו צריך האדם להתעמת ולהתפתח. זה יכול להיות בתחום הזוגיות, הפרנסה, החשיבה על אנשים אחרים ועוד ועוד. לרוב יהיה זה דווקא תחום שבו האדם חווה קשיים בחייו ומדובר על מהלך חיי שלם הדרוש על מנת לקבל את ההשכלה בתחום המדובר.

עוד מקומות שנותנים אינדיקציה על גלגולים וקארמה במפה האסטרולוגית הם בית 4: בית המשפחה, שמדבר גם גם גלגולים קודמים, בית 8 שמדבר על גלגול החיים הנוכחי ובית 12 המדבר על גלגולים עתידיים. שלשות הבתים האלה מקושרים לאלמנט המים (מתוך 4 היסודות אש, אוויר, מים ואדמה). גם מיקומו של כוכב סאטורן נותן אינדיקציה משמעותית במפה הלידה על התיקום הקארמתי, וכוכב זה נחשב באסטרולוגיה גם כ"אדון הקארמה".
אסטרולוגיה יומית | אסטרולוגיה שבועית | וואלה אסטרולוגיה | אסטרולוגיה סינית

ומדוע בכלל חשוב לנו לדעת על הקארמה והגלגולים הקודמים והעתידיים שלנו?
מבט גבוה יותר על חיינו יכול לפתור לנו הרבה בעיות והרבה "נקודות עיוורות" בחיינו. אסטרולוג טוב יכול להסביר לאדם על הזווית הגבוהה יותר בחייו. עם הידע הנכון אפשר לפתור הרבה תיקונים קארמתיים גם מבלי להעמת איתם בחיים ומבלי להיתקע שוב ושוב באותה הבעיה. אנחנו יכולים ללמוד כיצד להתעלות מעל לקארמה שלנו ולנתב את חיינו לכיוונים אותם אנו בוחרים. בנוסף – ישנה אפשרות בחיים אלה ממש להיפטר מכל הבעיות הקארמתיות שלנו, עם תהליך מודע ונכון, ואפילו להתחיל להתמודד עם קארמות עתידיות. מסע של התפתחות קארמתית יכול לאפשר לנו לבחור בסוף חיינו לא לחזור שוב לכדור הארץ (בחיים שיכולים להיות מייגעים, קשים ומפרכים), אלא להמשיך מכאן, לאחר שלמדנו כל אשר היינו צריכים ללמוד, למחוזוות אחרים, גבוהים יותר, מחוץ לפלנטה ולחוק הקארמתי שלה.
הורוסקופ | הורוסקופ יומי | הורוסקופ שבועי | הורוסקופ שנתי | הורוסקופ מזל

שם הכותב: קרני צור
אודות הכותב: אסטרולוגית מייעצת בכל תחומי החיים. מפתחת שיטת "אסטרולוגיה הוליסטית". מלמדת אסטרולוגיה יומית בקורסים, סדנאות ולימודים מקיפים


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article9365.aspx