דף הבית רוחניות אסטרולוגיה אסטרולוגיה, קארמה וגורל
אסטרולוגיה, קארמה וגורל
shimi 26/06/10 |  צפיות: 3834

אסטרולוגיה, קארמה וגורל
בדרך כלל כשאדם ניגש אל אסטרולוג בכדי שיפרש את מפת הלידה האסטרולוגית שלו, השאלות שעולות הן: מה יהיה בעבודה, מה יהיה עם זוגיות ומתי ארוויח סוף סוף כסף...למעשה המפה האסטרולוגית יכולה לגלות לנו הרבה יותר מכך!


למפה האסטרולוגית רבדים רבים ושכבות רבות וניתן לקרוא אותה באופנים שונים. כאשר אנשים פונים אלי ליעוץ אסטרולוגי אני מנסה תמיד לתת לפגישה נופך נוסף וגבוה יותר ומראה להם בעזרת המפה האסטרולוגית שלהם מהו היעוד שלהם, מהן נקודות החוזק והחולשה, מה הם אמורים לעשות בחיים האלה ומה יעשה אותם למאושרים (וזאת בנוסף לכל אותם דברים "רגילים" עבורם הם פנו אלי). החלק המעניין והמעמיק ביותר במפה הוא החלק העוסק בקארמה ובגלגולים קודמים, וגם בגלגול הזה ואפילו גלגולים עתידיים.


מהי בכלל קארמה וכיצד היא קשורה לאסטרולוגיה?
החיים שלנו הם למעשה חלק מתמונה הרבה יותר גדולה שבה אנחנו ישות גבוהה יותר שבאה וחוזרת לכדור הארץ במסע למידה מתמשך. המבסע הזה כולל מספר, לעתים רב, של גלגולי חיים, כאשר לכל גלגול יש את השיעורים והמסקנות שלו. לרב החיים הקודמים נשכחים מאיתנו עם הלידה, אולם ישנם דברים מחיים קודמים שממשיכים להדהד בנו: דברים שאנחנו פשוט "יודעים" מן הלידה, כישרונות שבאנו עימם, אנשים אליהם אנחנו נמשכים בצורה לא מוסברת...


לא סתם הדברים האלה לא חשופים בפנינו, אנחנו אמורים לחוות את החיים האלה כדף חלק, ללא זיכרונות. לחוות חיים מלאים ושלמים. בחיים האלה יש שיעורים מסויימים שבאנו לעשות וללמוד, וישנם גם "תיקונים" אותם אנחנו נושאים מחיים אחרים, כמו גם ברכות. לאחר המוות אנחנו "ניזכרים" שוב בתמונה הגדולה יותר של חיינו. במפה האסטרולוגית ישנם מספר מוקדים שבהם ניתן להסתכל על מנת לראות את נושא הקארמה: שתי נקודות משמעותיות במפה הן ראש דרקון וזנב דרקון. אצל כל אדם נקודות אלו נמצאות בתוך מזל אסטרולוגי אחר ובתוך "בית" אחר במפה.

זנב הדרקון מספר על הברכות והמתנות עימן נולד אדם מסך גלגוליו הקודמים. יש אנשים שנולדו עם כישרון ניהול, יש עם כישרון מוסיקלי, יש שנולדו עם היכולת ליצור משפחה בריאה ועוד ועוד. מתנות אלה אפשר לשמר בחיים האלה, אולם אין סיבה להשקיע הרבה מאמץ בכדי לפתח אותן, כי כבר "עבדנו על זה" בגלגולים הקודמים.


המיקום של ראש הדרקון במפה האסטרולוגית יספר לנו על הסיבה הקארמתית לחיים האלה: מהו הדבר המהותי אותו בא אדם ללמוד. זה יהיה דבר שלאדם אין מושג עליו כאשר הוא נולד, משהו שלא בא לו טיבעי. וזהו הדבר שמולו צריך האדם להתעמת ולהתפתח. זה יכול להיות בתחום הזוגיות, הפרנסה, החשיבה על אנשים אחרים ועוד ועוד. לרוב יהיה זה דווקא תחום שבו האדם חווה קשיים בחייו ומדובר על מהלך חיי שלם הדרוש על מנת לקבל את ההשכלה בתחום המדובר.

עוד מקומות שנותנים אינדיקציה על גלגולים וקארמה במפה האסטרולוגית הם בית 4: בית המשפחה, שמדבר גם גם גלגולים קודמים, בית 8 שמדבר על גלגול החיים הנוכחי ובית 12 המדבר על גלגולים עתידיים. שלשות הבתים האלה מקושרים לאלמנט המים (מתוך 4 היסודות אש, אוויר, מים ואדמה). גם מיקומו של כוכב סאטורן נותן אינדיקציה משמעותית במפה הלידה על התיקום הקארמתי, וכוכב זה נחשב באסטרולוגיה גם כ"אדון הקארמה".
אסטרולוגיה יומית | אסטרולוגיה שבועית | וואלה אסטרולוגיה | אסטרולוגיה סינית

ומדוע בכלל חשוב לנו לדעת על הקארמה והגלגולים הקודמים והעתידיים שלנו?
מבט גבוה יותר על חיינו יכול לפתור לנו הרבה בעיות והרבה "נקודות עיוורות" בחיינו. אסטרולוג טוב יכול להסביר לאדם על הזווית הגבוהה יותר בחייו. עם הידע הנכון אפשר לפתור הרבה תיקונים קארמתיים גם מבלי להעמת איתם בחיים ומבלי להיתקע שוב ושוב באותה הבעיה. אנחנו יכולים ללמוד כיצד להתעלות מעל לקארמה שלנו ולנתב את חיינו לכיוונים אותם אנו בוחרים. בנוסף – ישנה אפשרות בחיים אלה ממש להיפטר מכל הבעיות הקארמתיות שלנו, עם תהליך מודע ונכון, ואפילו להתחיל להתמודד עם קארמות עתידיות. מסע של התפתחות קארמתית יכול לאפשר לנו לבחור בסוף חיינו לא לחזור שוב לכדור הארץ (בחיים שיכולים להיות מייגעים, קשים ומפרכים), אלא להמשיך מכאן, לאחר שלמדנו כל אשר היינו צריכים ללמוד, למחוזוות אחרים, גבוהים יותר, מחוץ לפלנטה ולחוק הקארמתי שלה.
הורוסקופ | הורוסקופ יומי | הורוסקופ שבועי | הורוסקופ שנתי | הורוסקופ מזל

שם הכותב: קרני צור
אודות הכותב: אסטרולוגית מייעצת בכל תחומי החיים. מפתחת שיטת "אסטרולוגיה הוליסטית". מלמדת אסטרולוגיה יומית בקורסים, סדנאות ולימודים מקיפים


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 shimi


 


מאמרים נוספים מאת shimi
 
שיעורי קונטקט מה זה כולל?
10/09/11 | מדיטציה
הריקוד ידוע כדרך הטובה ביותר ליצירת איזון בין הנפש לגוף באופן בלתי אמצעי ומשחרר. לימודי קונטקט מאפשרים לכל אחד לחוות את הריקוד דרך טכניקת תנועה של מגע זוגי או קבוצתי בתנועות מיוחדות הנותנות דגש על העברת שיווי המשקל מנקודה לנקודה באופן מאולתר לחופש יצירתי וביטוי עצמי אופטימלי.

מהו דמיון מודרך?
10/09/11 | מדיטציה
דמיון מודרך היא שיטה אשר באמצעותה ניתן להביא את החלומות והרצונות הפנימיים לידי מציאות אמיתית לשינוי דפוסי המחשבה הרגילים והמקובעים על ידי שימוש בדמיון שבו ניתן לראות כתמונה חיה את הכל מתגשם תוך כדי מתן דגש ותשומת לב לכל פרט ופרט ותחושה כאילו המדובר בחוויה עצמה עד אשר היא תתגשם

כרתים – כובשים את אי היווני
נומיינד ו Yoga Travels חוגגים עשור להקמתם – ומטיסים אתכם לחגיגה שלא נראתה עד היום. פסטיבל ריקוד מדיטציה, מסיבות וסדנאות עם מיטב המורים ל 5 לילות באי הקסום כרתים. 2 מטוסים, 350 משתתפים ב 3 מתחמים עם חגיגה ענקית במפרץ הכי יפה באי כרתים יוון.

יוגה צחוק - זה לא צחוק
18/06/11 | יוגה
במאמר זה החלטתי לתת במה למוסד הזה - יוגה צחוק - שנכנס בשנים האחרונות גם לארץ, נכנס בחטף וסחף המונים. אני חייבת לציין כי ההתהדרות הזאת של כל סדנה איזוטרית במושג יוגה קצת מכעיסה אותי אבל יחד עם זה אני מודה ומתוודה, עכשיו, לאחר שקראתי קצת חומרים בעניין, כי בכל זאת יש כאן משהו.

ואם סדנאות ה יוגה צחוק מאמצות אי אילו כלים מעולם היוגה על מנת לשחרר עכבות ולעודד צחוק - לכבוד הוא לנו - אנשי היוגה.


מדיטציה ודמיון מודרך חלק ב'
18/06/11 | מדיטציה
מדיטציה, על שלל סוגיה, היא מסע. כמו לקראת כל מסע מוצלח כדאי להתכונן מראש: להכיר את המקום, לאן כדאי ללכת, איך כדאי להתלבש, מה קוד ההתנהגות המקומי. מכאן, השמים הם הגבול. לכו תדעו את מי תפגשו, לאן תתגלגלו, ואילו חוויות מדהימות תאספו בדרך.

מדיטציה ודמיון מודרך - חלק א'
18/06/11 | מדיטציה
אחר צהרים אחד, לפני כחמש שנים, אחרי תקופה של כמה חודשים בחו"ל, ללא עבודה, ללא דירה ועם תחושה של יאוש צורב ומחלחל, התפללתי אל אלוהים מכל ליבי שיעזור לי למצוא את הכח להמשיך ואת הנתיב שלי למקום טוב יותר.

סיימתי את התפילה בתחושה של הקלה, וכמה דקות אחר כך תפסו עיני את הספר "כוחו של התת מודע" של ד"ר מרפי. קניתי את הספר כשנתיים לפני כן בעקבות המלצה של ידיד ומעולם לא עיינתי בו. הפעם הרגשתי צורך לפתוח אותו מתוך תחושה שזה המענה של אלוהים לתפילה שלי.

מאז ועד היום אני עושה מדיטציה מידי יום, וחיי השתנו לבלי הכר. החוויה הקיומית של בלבול וחוסר אונים פינתה עם הזמן את מקומה לתחושה של שמח


הומאופתיה- מה זה אומר, באמת?
תמצית ההיגיון ותפיסת העולם ההומאופטית - מלווה בדוגמאות המובאות בגוף הטקסט. זהירות!!!! המידע המוגש בשורות הבאות, יכול, בקלות יחסית, לשנות את תפיסת מציאות החיים.

על הטופו לבדו
מקורו של הטופו מפולי הסויה והוא מהווה מרכיב עיקרי וחשוב בתזונת ארצות המזרח. אנחנו פוגשים אותו בחנויות הטבע ובסופר, רואים אותו מופיע ככוכב" טרנדי" בתפריטים וספרי בישול ולא תמיד מפנימים את יתרונותיו הרבים והאפשרות לשלבו במטבחנו.

היכונו היכונו ל 21 בדצמבר!!
מבחינה אסטרולוגית ה 21 בדצמבר הוא יום בעל חשיבות עילאית, בו השמש עוברת ממזל קשת אל מזל גדי, דרך נקודת רום השמיים המשמעותית. זהו זמן המעבר הרישמי בין הסתיו אל החורף. זהו הזמן, על פי מפת הלידה, שבוא אדם מגיע לבגרות.

סלט סלק עם שומר ונענע
פעמים רבות יוצא לנו להיתקל באנשים שאינם אוהבים סלק. לחלקם, בעיקר יוצאי מזרח אירופה, טראומות ילדות מסירים עמוסי סלק המתבשלים על הכיריים לצורך הכנת בורשט תוך כדי הפצת ריח דומיננטי בחלל הבית. אחרים פשוט נרתעים מהשורש הסגול הזה המשאיר את הידיים מוכתמות כאילו זה עתה סיימנו משמרת בבית מטבחיים
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI