דף הבית אימון אישי אימון לקריירה אימון לקריירה – השיטה הנכונה לבחירה הנכונה!
אימון לקריירה – השיטה הנכונה לבחירה הנכונה!
ד"ר כרמי אומרו 01/09/11 |  צפיות: 2951

רבים מאתנו מתלבטים בשל עניינים כאלה ואחרים הקשורים לתחומי הקריירה שלנו. בין אם מדובר בהתלבטות שמקורה בבחירת מקצוע או בחירת מסלול לימודים ובין אם מדובר בהתלבטות שמקורה בשינוי מקום העבודה הנוכחי או התפתחות לאפיקים חדשים. בכל אחד מהמקרים אנו ניצבים בפני החלטה חשובה ומשמעותית שבכוחה להשפיע עלינו ועל עתידנו ולכן אל לנו להקל ראש בה. ומכאן שבחירה בשיטת אימון לקריירה תוכל לסייע לנו לבחור את ההחלטה הנכונה.

מהו אימון לקריירה?

אימון לקריירה הינו אימון אישי המותאם ספציפית לכל ענייני עסוקה והקריירה. אימון לקריירה מלווה את המאומן החל מהשלבים ההתחלתיים של בחירת המקצוע, בחירת מקום הלימודים, בחירת סגנון העבודה וסביבת העבודה וכלה בהתמקצעות הקרייריסטית. אימון אישי לקריירה מסייע לבחור את ההחלטות הנכונות שמתאימות באופן אינדיבידואלי למתאמן, עונות על הצרכים השונים שלו, תואמות את יכולותיו ודרישותיו ומשתלבות עם סגנון החיים שלו ועם דרכי התנהלותו. אימון לקריירה יתנהל בנוכחות מאמן אישי ומאומן ויכלול מספר מפגשים שיתמשכו על תקופה קצרה וממוקדת.

למי מתאים?

תחילה, כמו כל סוג שהוא של אימון אישי (אימון אישי לזוגיות, אימון אישי להצלחה בחיים, אימון אישי לדיאטה, אימון אישי לעסקים, אימון אישי לבריאות, אימון אישי לילדים, אימון אישי לנוער, אימון אישי לנשים, ושאר סוגי אימון אישי) גם אימון לקריירה דורש מהמאומנים להתמסר לתהליך, לשתף פעולה עם המאמן האישי ולהתמיד במפגשים. ומכאן אנו מסיקים כי אימון אישי לקריירה יתאים לכל מי שיהיה מעוניין לשפר את מצבו במישור הקרייריסטי והתעסוקתי, ויהיה מוכן להתחייב לתהליך ולהשקיע בו. כמו כן, אימון אישי לקריירה יתאים לכל אדם שיחפוץ לעבור אותו וימצא יעיל במקרים רבים.

מתי אימון לקריירה ימצא יעיל?

אימון לקריירה יהיה אפקטיבי במקרים רבים, בניהם כאשר המתאמן נמצא בפרשת דרכים והוא מתלבט האם לעזוב את העבודה הנוכחית לטובת תפקיד חדש וקורץ? או כאשר המתאמן מעוניין להפוך מעובד שכיר לעובד עצמאי (ולהפך), כמו גם במקרים בהם המתאמן מאוכזב ממקום העבודה הנוכחי שלו ומרגיש שהוא לא מאתגר אותו ולא ממצה את הפוטנציאל שיש לו, או במקרים בהם המתאמן חובב סוגים שונים של מקצועות ואינו יודע איזה מהמקצועות יהיה הבחירה הנכונה ביותר עבורו. בכל אחד מהמקרים הללו, ובעוד מקרים רבים אחרים, אימון אישי לקריירה יהיה יעיל ויאפשר למתאמן לבחור את הבחירה הנכונה, בקריירה המתאימה ביותר עבורו שתספק אותו ותעשה אותו מאושר.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 ד"ר כרמי אומרו

מכון פתרונות מאגד פתרונות טיפול זוגי, ייעוץ זוגי וגישור ובנוסף הינו אחדהגופים המקצועיים בישראל שמספק הכשרה איכותית בתחומי לימודי ייעוץ זוגי,  קורס גישור וקורס אימון אישי 


מאמרים נוספים מאת ד"ר כרמי אומרו
 
זוגיות והפחד מלהיקשר
03/06/20 | נישואין
בתהליך טיפול זוגי, לעיתים נתקל אצל אחד מבני הזוג בפחד מלהיקשר. תהליך ייעוץ זוגי מזהה את הפחד הזה כמקום בו האדם משייך את המחויבות והקשר הזוגי למצב המאיים על הפרטיות והחופש האישי.

זוגיות והפחד מלהיקשר
03/06/20 | נישואין
בתהליך טיפול זוגי, לעיתים נתקל אצל אחד מבני הזוג בפחד מלהיקשר. תהליך ייעוץ זוגי מזהה את הפחד הזה כמקום בו האדם משייך את המחויבות והקשר הזוגי למצב המאיים על הפרטיות והחופש האישי.

אני מעוניין להתחיל עם נשים אחרות
יואב התקשר אלי "יש לנו משבר בקשר. אשתי ראתה אותי יוצר קשר באתר הכרויות עם נשים אחרות. יש לי צורך להכיר נשים נוספות ואני רוצה לפתוח את הדברים ולשים אותם על השולחן. אנחנו התחתנו בגיל עשרים ולא התנסתי עם נשים נוספות. אני רוצה שהיא תבין את הצורך שלי". לאחר שיחה נוספת עם אשתו, שרצתה להכיר אותי בטלפון קבענו להיפגש למחרת.

המסת הקרח במהלך הייעוץ הזוגי
כיצד מתנהג זוג כשהוא מגיע ליועץ זוגי - מאמר מנקודה קצת אחרת

אימון אישי לכל מטרה
בעולם שלנו, בו פרושות בפנינו כל כך הרבה אפשרויות, לא פעם יוצא שאנחנו מתבלבלים\לא מוצאים את ייעודנו או פשוט נתקעים\נקלעים למשברים שונים. בין אם מדובר במקרים בהם אדם לא יודע לאיזו מסגרת תעסוקתית להיכנס, מצבים לפיהם מתקשים לבחור במסלול לימודים כלשהו ובין אם לא מצליחים לבחור בשיטת ההתנהלות הכלכלית הנכונה. מה עושים? זה פשוט – פונים לקבלת אימון אישי, שהיום מסייע לכל מטרה ומטרה.

תרגילי דמיון מודרך
אחד הענפים הטיפוליים שזוכים להכרה בימנו הוא לא אחר מאשר – דמיון מודרך. טיפול באמצעות דמיון מודרך, נחשב לשיטה נהדרת, פשוטה, ובעלת תוצאות חיוביות מאוד, מה שהופך את הפופולאריות הרבה שנצברת סביב ענף זה להגיונית ומובנת מאליה.

גישור כחלופה משפטית לפתרון סכסוכים
גישור לא מהווה חלופה אפקטיבית, והמקרה מועבר לניהולה של מערכת המשפט ולפסיקתה הסופית. במאמר שלפניכם, נבאר את מטרותיו של הגישור, יתרונותיו ותחומיו.

לימודי דמיון מודרך בדרך אל האושר
13/03/12 | NLP
במאמר קצר זה, נבאר את המושג דמיון מודרך ואף נפרוש בפניכם את התכנים הנלמדים בקורס.

יעילות טיפול זוגי
במאמר זה שלפניכם, נרחיב מעט ונסביר מתי טיפול זוגי מסייע לבני זוג לשקם את הקשר הזוגי שלהם, ואף באילו מקרים טיפול זוגי ייחשב כפחות יעיל.

ייעוץ זוגי ומשפחתי
ידוע לכל, כי כל מערכת יחסים חווה עליות וירידות, פנייה אל ייעוץ זוגי תסייע לבני הזוג ובכלל, למשפחה להתגבר על משבריהם ולשקם את הקשר הזוגי שלהם.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI