דף הבית בית משפחה וזוגיות חיות בית אוכל לדגים
אוכל לדגים
לילך כהן 10/11/11 |  צפיות: 1455


לא אחת אנו חושבים כיצד לרענן את מראה הבית או כיצד להחליף את הריהוט בסלון ושוכחים שאחד המהלכים הכי מוצלחים יכולים להיות הצבת אקווריום גדול במקום שמושך את העין. אקווריום הוא פריט נהדר שיכול להוסיף המון בכל בית, במיוחד אם דואגים לאכלס אותו בדגים מסוגים שונים. בהתאם לזנים השונים צריך יהיה לרכוש אוכל לדגים שבחרתם בכדי שאלו ירגישו כמה שיותר נוח באקווריום שלכם. חשוב לדעת שלרוב, גידול דגים היא משימה לא מסובכת ומה שצריך הוא בדרך כלל קצת זמן בכדי לנקות את המיכל שבו הם גדלים.

בכל הקשור לדגים הרי שחשוב לדעת שיש שני סוגים עיקריים. יש את אלו שחיים במים מתוקים ויש את הזנים שיכולים לגדול רק במים מלוחים. כך בוחר לעצמו כל אחד את צורת הגידול המתאימה לו וכמובן גם את הסוג המתאים של אוכל לדגים שמאכלסים את אקווריום המים המתוקים או המלוחים שלו. רכישת אוכל לכל סוג של דגים היא לא דבר קשה כיום מאחר וניתן לראות כיצד חנות המתמחה בתחום זה מציגה אוכל מסוגים שונים. גידול נכון של דגי נוי והאכלתם בצורה מסודרת מניבים אקווריום מרהיב שכולם רוצים לצפות בו.

עוד דבר חשוב שיש להתייחס אליו בקשר לאוכל ובקשר לגידול דגים בכללי, הוא הנושא של העלויות השונות. יש כאלו שהחזקת אקווריום יכולה להרתיע אותם מאחר והם חושבים שמדובר בהוצאות כספיות גדולות למדי. לכן חשוב להרגיע ולהסביר שגם אוכל לדגים שלכם וגם ציוד שאתם צריכים למיכל שבו הם חיים, יכולים להיות כאלו הנרכשים בעלויות סבירות בהחלט. כיום ניתן למצוא לא מעט דגים המגודלים בבתים רבים בישראל תוך השקעה כספית ממש לא מוגזמת, כך שההנאה מהם היא אפילו גדולה עוד יותר.

להזמנות ומשלוחים של אוכל לדגים  באינטרנט פנו לאתר http://www.pet-bar.co.il


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 לילך כהן


 


מאמרים נוספים מאת לילך כהן
 
יעוץ זוגי
על מנת לשפר את איכות הזוגיות שלהם ואת איכות חייהם בכלל מרגישים זוגות רבים כיצד עליהם לבצע מהלכים חשובים וצעדים נכונים.

משבר בזוגיות
את המשפט "אף אחד לא מלקק דבש בחיים" כולנו מכירים. נראה כי הדבר נכון גם לגבי זוגיות מאחר ובפעמים רבות למרות כוונות טובות של שני בני הזוג נוצרים חיכוכים לא נעימים שיכולים רק להזיק.

ייעוץ זוגי
בני זוג רבים חושבים שהם עושים את הכול נכון. לכן הם מופתעים לגלות לעתים כיצד אין כל הסכמה בינם לבין השותף לחיים או כיצד הם מגיעים לחיכוך מר בעקבות דבר פעוט.

טיפול זוגי
בלא מעט פעמים אפשר לראות כיצד מערכת יחסית מסוימת נתקעת לה והיא זקוקה לרענון או להתנעה מחדש,

הפעלות לימי הולדת
ברגע שמתקרב יום ההולדת אנו מנסים לעשות פעולות שונות על מנת להבטיח את ההנאה ממנו.

מיטת מעבר
17/10/12 | הורות
ברגעים רבים של חיי התינוק אנו מזהים כיצד יש לבצע מהלכים שונים על מנת לעזור לו. בכל חודש וחודשו אפשר לראות כיצד על התינוק עוברים שיוניים רבים וכיצד הוא מתפתח מול עינינו.

מיטה לגיל שנתיים
17/10/12 | הורות
חודשים מספר לאחר לידתו מתחיל הילד להתפתח ולבצע פעולות שונות.

מיטת מעבר לתינוק
17/10/12 | הורות
חייו של התינוק נראים לנו לעתים כשגרתיים או ככאלו שמתנהלים להם על מי מנוחות.

סדנא לחשיבה חיובית
לא אחת אנו רואים כיצד גישה שלילית אינה מביאה אותנו למקומות טובים והיא בעצם מונעת מאתנו הצלחה או מימוש שאיפות שונות.

סדנאות צחוק ליום הולדת
הגעתו שלו יום ההולדת מסמנת גם חיפושים אחר אטרקציה מיוחדת שתהפוך את המסיבה לכזו שבה כולם ייהנו.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI