דף הבית ביטוח ביטוח כללי ביטוח רכב - דברים שצריך לדעת
ביטוח רכב - דברים שצריך לדעת
אריאל 14/11/11 |  צפיות: 15016

כל מה שרציתם לדעת על ביטוח מקיף
ביטוח מקיף הוא לא ביטוח אותו צריך לעשות על פי החוק כמו ביטוח חובה, ביטוח מקיף נועד לתת כיסוי עבור נזקים אשר נגרמים לרכב בעת תאונה. אין כיום שום חוק אשר יכול להגן על רכוש בעת תאונה ולמעשה מי שמעוניין בהגנה זו צריך לרכוש אותה באופן פרטי. ביטוח מקיף ניתן לרכוש כמעט אצל כל חברת ביטוח, הוא מכסה על נזקים של תאונה, נזקי טבע, נזקי ניסיון גנבה, אבדן מוחלט, נזקי שריפה ואף פגיעה בזדון. מסיבות אלו, ביטוח רכב מקיף הוא דבר שיש לבחון היטב וכל מידע יכול לעזור בעת קבלת החלטה בנושא זה.

מה חשוב לדעת על ביטוח מקיף לפני שרוכשים אותו?
ביטוח רכב מקיף יכול להיות שונה מחברת ביטוח אחת לשנייה, כל חברת ביטוח מחשבת את הפרמיה על פי שיקוליה האישיים ולכן המחיר גם שונה בכל חברת ביטוח. חלק מחברות הביטוח לא מסכימות לבטח אנשים להם עבר תאונתי גדול מידי או שהן גובות פרמיה גבוהה במיוחד עליהם, חלק מחברות הביטוח לא מסכימות לבטח נהגים מתחת לגיל מסוים וכן הלאה. חשוב גם לדעת אם הביטוח תקף במקרים של ביטוח רכב מכיוון שהביטוח לעיתים מעט שונה במקרים אלו. דבר חשוב נוסף שיש לדעת הוא שבמידה ויש לכם ביטוח חובה בחברת ביטוח אחת – אין זה אומר כי אתם מחויבים לעשות בה את הביטוח המקיף, תוכלו לעשותו בכל חברה וכך תוכלו לבחור את ההצעה המשתלמת ביותר.

כיצד יש לבחור חברת ביטוח?
בקשו מספר הצעות מחיר מחברות ביטוח מתחרות. בחירת חברת הביטוח צריכה להיעשות לאחר קבלת מספר הצעות מחיר, רצוי לפנות לכמה חברות ולברר כמה אתם מקבלים מהן ועבור איזה סכום של כסף. בררו מהו גובה הכיסוי, האם ישנן הרחבות ייחודיות ללא תשלום נוסף וכדומה. מומלץ ביותר לקרוא חומר רב על הנושא ולהתייעץ עם גורם מבין בתחום כדי לעשות את הבחירה המשתלמת ביותר. ביטוח רכב לעובדי מדינה 2012 הוא דבר שרבים בודקים לאחרונה, עקב ריבוי בעלי הרכב במגזר הציבורי.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 אריאל


 


מאמרים נוספים מאת אריאל
 
תמונות מצחיקות - כל הצחוקים כל הזמן
מרגישים מעט מדוכדכים או משועממים? בא לכם להרים קצת את מצב הרוח, לחייך או אפילו ליפול מצחוק? לא סתם הפך המשפט "תמונה אחת שווה אלף מילים" כה שגור. לא תאמינו מה תמונה אחת מקורית ומצחיקה יכולה לעשות.

משלוחי פרחים - מתנה נהדרת ליולדת
משלוחי פרחים הם מתנה נהדרת ליולדות, לנשים ביום האישה ולחוגגים ימי הולדת. השירות הנפוץ ביותר הוא שמתקשרים לחנויות שעושות משלוחי פרחים, מבררים לגבי עלויות וגדלים של הזרים, ומזמינים טלפונית.

לימודים אקדמאיים- לא לכל אחד
התואר ראשון מוענק לאלו שסיימו את תקופת הלימודים שלהם בהצלחה (בציון הנדרש), התואר מוענק בדרך כלל במסגרת לימודים שנמשכת לאורך שלוש שנים. יחד עם זאת- ישנם לימודים לתואר ראשון שנמשכים גם ארבע שנים ואף חמש שנים כמו במקרה של לימודי עיצוב ואדריכלות.

תואר שני- כל המידע המעודכן על לימודים מתקדמים
לימודים לתואר שני הם לימודי התמחות והעמקה בכל מיני נושאי לימוד, עליכם להכיר כי לימודי התואר הראשון לא חייבים להיות מקבילים לתואר השני ולמעשה מותר ללמוד תחום התמחות שונה לחלוטין מהלימודים בתואר הראשון.

תואר שני- כל המידע המעודכן על לימודים מתקדמים
לימודים לתואר שני הם לימודי התמחות והעמקה בכל מיני נושאי לימוד, עליכם להכיר כי לימודי התואר הראשון לא חייבים להיות מקבילים לתואר השני ולמעשה מותר ללמוד תחום התמחות שונה לחלוטין מהלימודים בתואר הראשון.

כל מה שרצית לדעת על לימודי שוק ההון
במהלך לימודי שוק ההון התלמידים בקורס זה רוכשים ידע עצום במקצוע הכלכלה, מנה"ע, החוק והמשפט והשיווק. ההתמחות בלימודים מגוונים בתחום הזה מתפקדת כנקודת מפתח לאנשים ששואפים להתקדם בעולם הזה והיות שכך הם מומלצים אף לאלו שכבר עובדים בתחום.

ההרשמה לפסיכומטרי דורשת בדיקה מעמיקה ויעילה
המודעות לציוני פסיכומטרי גבוהה מאוד כיום, משום כך, בכל עיר כמעט יהיה באפשרותכם למצוא כמה בתי ספר ללימוד פסיכומטרי, אך כיצד יש לבחור בניהם? ראשית לבחון את סגל המורים והאם יש להם ניסיון בלימודים מסוג זה.

הסמכה בלימודי משפטים לאקדמאיים
בעלי תואר אקדמי במקצועות שונים שמעניין אותם להגדיל את ידיעותיהם באופן שיהיה בו דברים גם מהעולם החוקי מסוגלים להתעניין במסלול אקדמי זה, שנועד לאנשים שכבר מחזיקים תואר אקדמי.

לעשות שיחות מארה"ב לישראל ולא לשלם בהגזמה
השתדרגות מעניינת וזריזה של התשתית ותחרות בין חברות טובה לצרכן בין הרבה ספקיות אמצעי תקשורת, אין יותר סינדיקט של ספקית סלולר יחידה. בימינו אפשר לעשות שיחות לארץ בכל מקום בעולם כולו, בכל שעה בלי פחד ממחירי ביצוע שיחה רמים באופן קיצוני ואינם הגיוניים.

שירות ענן מחשוב - רלוונטי עבור כל עסק
כדי שהלקוח לא יציב בבית העסק שלו שרת מחשב ממשי, בעל העסק קונה מוצרי שרתים ומשאבים של שרתים, כמו שמזמינים שירות מספקית אחרת, היא למעשה הספקית של מחשוב הענן.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI