דף הבית אינטרנט והחיים ברשת משחקי אונליין משחקים מתאימים לבנות
משחקים מתאימים לבנות
אריאל 08/12/11 |  צפיות: 10679

עד לפני כמה שנים, מי שהייתה רוצה לשחק משחק שמיועד לבנות על המחשב, לא הייתה מצליחה למצוא מגוון מספק של משחקים כאלו. מאז תחילת שנות האלפיים, החל מהרגע שבו האינטרנט הפך להיות חלק בלתי נפרד מחיינו והצליח לספק את מרבית הצרכים שלנו, הכוללים תרבות פנאי מאוד מגוונת - בנות רבות התחילו למצוא את מבוקשן מבחינת משחקים שרלוונטיים גם עבורן. במסגרת השורות הבאות נבחן מספר סוגים פופולריים של משחקי בנות ונמליץ על סוגים פופולריים במיוחד כיום.

משחקי בישול פופולריים
משחקי בנות היום אנו יכולים למצוא בכל מיני אתרים המיועדים לכך, וכל מי שמרגישה ילדה בנפשה יכולה תמיד להיכנס לאתרים אלו ולהוריד איזה משחק שהיא רוצה. על פי חלוקה מגדרית מסוימת, ישנם משחקים המוגדרים כמשחקי בנות, משום שהם עוסקים בתחומי העניין של בנות יותר מאשר של בנים. אחד מהסוגים הפופולריים של משחקי בנות הוא משחקי בישול שבהם יכולה השחקנית לבצע מספר רב של פעולות – החל מהדמיה של בישול וכלה בניהול שלם של מטבח או מסעדה. משחקי בישול מסייעים לבנות הצעירות יותר לפתח את הדמיון, ולבוגרות יותר לרכוש מיומנויות של מהירות וחשיבה יצירתית.

משחקי הלבשה
מדובר במשחקים הקשורים לאופנה, ובהם הבנות מלבישות ומחליפות בגדים לבובות ודמויות אחרות, מפורסמות יותר או פחות. המשחקים הללו מיועדים לבנות החל מגיל 5 לערך, אך לא מדובר בהגבלת גיל מחמירה, לטובת כל מי שרוצה להמשיך וליהנות מכך. במשחקים אלו, הבנות נדרשות להלביש דמות במגוון בגדים והדמויות עצמן נעות בין אנשים מפורסמים, דמויות מסרטים מצויירים וקולנוע וכן הלאה. משחקי הלבשה יסייעו בהדגשת הזהות הנשית של הילדה המשחקת בהם ויעזרו בפיתוח חוש האופנה והאסתטיקה.

הלבשת בובות
הלבשת בובות היא תחום משנה בתוך תחום משחקי ההלבשה, ובו מלבישים ספציפית בובות. ז'אנר זה נועד לקהל יעד צעיר יותר - כלומר בנות שעדיין משחקות בבובות. משחקים אלו עוזרים לטשטש את הגבול בין הבובה הפיזית לבין מקבילתה הממוחשבת ולמשוך את הילדה הצעירה לכיוון המחשב והטכנולוגיה תוך שימוש במושגים ודמויות שהיא כבר מכירה. משחקי הלבשת בובות צוברים תאוצה רבה והורים רבים לבנות מעדיפים להציע משחקים כאלה לבנותיהם, עקב הידידותיות הרבה שלהם והאווירה הנעימה והאופטימית.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 אריאל


 


מאמרים נוספים מאת אריאל
 
תמונות מצחיקות - כל הצחוקים כל הזמן
מרגישים מעט מדוכדכים או משועממים? בא לכם להרים קצת את מצב הרוח, לחייך או אפילו ליפול מצחוק? לא סתם הפך המשפט "תמונה אחת שווה אלף מילים" כה שגור. לא תאמינו מה תמונה אחת מקורית ומצחיקה יכולה לעשות.

משלוחי פרחים - מתנה נהדרת ליולדת
משלוחי פרחים הם מתנה נהדרת ליולדות, לנשים ביום האישה ולחוגגים ימי הולדת. השירות הנפוץ ביותר הוא שמתקשרים לחנויות שעושות משלוחי פרחים, מבררים לגבי עלויות וגדלים של הזרים, ומזמינים טלפונית.

לימודים אקדמאיים- לא לכל אחד
התואר ראשון מוענק לאלו שסיימו את תקופת הלימודים שלהם בהצלחה (בציון הנדרש), התואר מוענק בדרך כלל במסגרת לימודים שנמשכת לאורך שלוש שנים. יחד עם זאת- ישנם לימודים לתואר ראשון שנמשכים גם ארבע שנים ואף חמש שנים כמו במקרה של לימודי עיצוב ואדריכלות.

תואר שני- כל המידע המעודכן על לימודים מתקדמים
לימודים לתואר שני הם לימודי התמחות והעמקה בכל מיני נושאי לימוד, עליכם להכיר כי לימודי התואר הראשון לא חייבים להיות מקבילים לתואר השני ולמעשה מותר ללמוד תחום התמחות שונה לחלוטין מהלימודים בתואר הראשון.

תואר שני- כל המידע המעודכן על לימודים מתקדמים
לימודים לתואר שני הם לימודי התמחות והעמקה בכל מיני נושאי לימוד, עליכם להכיר כי לימודי התואר הראשון לא חייבים להיות מקבילים לתואר השני ולמעשה מותר ללמוד תחום התמחות שונה לחלוטין מהלימודים בתואר הראשון.

כל מה שרצית לדעת על לימודי שוק ההון
במהלך לימודי שוק ההון התלמידים בקורס זה רוכשים ידע עצום במקצוע הכלכלה, מנה"ע, החוק והמשפט והשיווק. ההתמחות בלימודים מגוונים בתחום הזה מתפקדת כנקודת מפתח לאנשים ששואפים להתקדם בעולם הזה והיות שכך הם מומלצים אף לאלו שכבר עובדים בתחום.

ההרשמה לפסיכומטרי דורשת בדיקה מעמיקה ויעילה
המודעות לציוני פסיכומטרי גבוהה מאוד כיום, משום כך, בכל עיר כמעט יהיה באפשרותכם למצוא כמה בתי ספר ללימוד פסיכומטרי, אך כיצד יש לבחור בניהם? ראשית לבחון את סגל המורים והאם יש להם ניסיון בלימודים מסוג זה.

הסמכה בלימודי משפטים לאקדמאיים
בעלי תואר אקדמי במקצועות שונים שמעניין אותם להגדיל את ידיעותיהם באופן שיהיה בו דברים גם מהעולם החוקי מסוגלים להתעניין במסלול אקדמי זה, שנועד לאנשים שכבר מחזיקים תואר אקדמי.

לעשות שיחות מארה"ב לישראל ולא לשלם בהגזמה
השתדרגות מעניינת וזריזה של התשתית ותחרות בין חברות טובה לצרכן בין הרבה ספקיות אמצעי תקשורת, אין יותר סינדיקט של ספקית סלולר יחידה. בימינו אפשר לעשות שיחות לארץ בכל מקום בעולם כולו, בכל שעה בלי פחד ממחירי ביצוע שיחה רמים באופן קיצוני ואינם הגיוניים.

שירות ענן מחשוב - רלוונטי עבור כל עסק
כדי שהלקוח לא יציב בבית העסק שלו שרת מחשב ממשי, בעל העסק קונה מוצרי שרתים ומשאבים של שרתים, כמו שמזמינים שירות מספקית אחרת, היא למעשה הספקית של מחשוב הענן.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI