דף הבית עסקים עסקים - אחר יתרונותיהן של משאבות מים
יתרונותיהן של משאבות מים
momo1 17/01/12 |  צפיות: 3940

משאבות מים כשמם כן הן – מכונות המיועדות לשאיבה של מים (או כול נוזל אחר) באמצעות פעולת יניקה. ממש כמו ששואב האבק הוא מכונה ששואבת אבק במעין פעולת יניקה, באופן דומה כך פועלות משאבות מים.

להלן פירוט יתרונותיהן של המשאבות:

1. מים ממלאים תפקיד מרכזי בחיינו וקשה לדמיין את חיינו בלעדיהם. 60% ממשקל האדם הוא מים. שמירה על כמות מים קבועה זו היא חיונית לקיום חיינו. לכן אנו צמאים כי הגוף מאותת לנו שחסרים לנו נוזלים. את המים שאנו שותים, שואבים באמצעות משאבות מים ממקורות מים המיועדים לשתייה. למשל מנחלים, נהרות או מקורות מים מקומיים כאלה ואחרים.

2. באמצעות משאבות מים אנו גם מקבלים מים ישירות למקלחת שלנו. בסיום יום עבודה ארוך, לאחר לימודים ולפני שינה אנו יכולים ליהנות ממקלחת חמה ונעימה, לנוח בתוך אמבט מלא סבון או לנקות את פנינו מסבון ומקרם גילוח. בנוסף אנחנו יכולים גם לצחצח את השיניים שלנו במשחת שיניים ולאחר מכן לשטוף את הפה משאריותיה. זאת הודות למים המגיעים ישירות לביתנו בעזרת המשאבות.

3. משאבות מים שואבות נוזלים ומאפשרות לנו גם להשקות את גינתנו. אל הברז אנו מחברים צינור ומשפריצים מים על הגינה שלנו. כך אנו משקים את כל הצמחים, הפרחים, העצים והדשא שלנו והופכים את הגן לנעים ולמטופח.

4. משאבות מים מובילות גם את המים למכונת הכביסה שלנו. בעבר אם אנשים היו רוצים בגדים נקיים, הם היו חייבים לגשת לשפת הנהר ולשפשף את בגדיהם במשך זמן ממושך על מנת שיתנקו. כיום מכונת הכביסה שוטפת את הבגדים שלנו ביעילות ובקלות ומעניקה להם ריח ומגע נעים. בזמן שהיא עובדת, אנו משקיעים את הזמן והמרץ שלנו בדברים אחרים.

5. כמו כן משאבות מים מובילות אותם לכיור שלנו במטבח. בין אם אנו שוטפים כלים מהארוחה האחרונה במו ידינו ובין שאנו משתמשים במדיח כלים, בכול מקרה אנו נשתמש במים כדי לנקות את הכלים שלנו ולהפוך אותם למבריקים.

6. למרות כל היתרונות שמנינו עד כה, אנו סבורים שהשימוש החשוב ביותר שנעשה במשאבות מים הוא השימוש בו עושים מערכות כיבוי אש על מנת להציל את חייהם ואת רכושם של בני אדם. בזמן חירום, כאשר האש עוד קטנה וכמעט בלתי מורגשת, גלאי עשן מתריע על התקלה ומפעיל ספרינקלרים כדי למנוע את התפשטותה השריפה. בוודאי כבר אתם יכולים לנחש מה גורם למוצר זה לפעול - נכון, משאבות מים! המשאבות מסייעות להזרים מים לכיוון המערכות וכך להציל את חיינו.

לסיכום, כפי שניתן לראות, משאבות מים הן המצאה חשובה. ניתן להשתמש בהן בכול מקום ובכול עת. נראה שאם הן לא היו קיימות מישהו היה חייב להמציא אותם מאחר והן פותרות כול כך הרבה בעיות.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 momo1


 


מאמרים נוספים מאת momo1
 
הובלות בחג פורים
מי שמעוניין לעבור דירה, בדרך כלל רוצה לבצע את המהלך החשוב בקיץ. בחודשים יולי-אוגוסט הילדים בחופש מבית הספר ולא צריך להעביר אותם באמצע שנת הלימודים לבית ספר או לגן זר. גם לא צריך להתעסק בבוקר עם הסעות לגן או לבית הספר

יתרונותיו של האלומיניום
עבודות אלומיניום הן נפוצות ביותר וללא ספק בהחלט ניתן לכנות את העידן שבו אנו חיים "תקופת האלומיניום", ובכך להמשיך את חולקת ההיסטוריה בהתאם לחומר שבו בני האדם בעיקר משתמשים.

מזגנים – כיצד בוחרים?
היום, מזגנים משמשים אותנו ללא הרף הן בעונת החורף והן בעונת הקיץ. בקיץ אנו משתמשים בהם לצורכי קירור החלל בו אנו נמצאים, ובחורף – לחימומו. אין ספק שזו דרך מאוד מהירה להגיע לטמפרטורה הרצויה בחלל, ולכן אנשים רבים משתמשים בה

ביובית, פינוי פסולת
אין ספק שנושא של ביוב יכול להיות מאוד לא נעים כאשר אין כוח אדם מקצועי שבכל רגע נתון יכול לפתור כל תקלה במערכת האינסטלציה של הבית, עסק או דברים מורכבים יותר כגון תחזוקה של תעלות ביוב בערים שעליהם אחראיות העיריות השונות.

ביובית, פינוי פסולת
אין ספק שנושא של ביוב יכול להיות מאוד לא נעים כאשר אין כוח אדם מקצועי שבכל רגע נתון יכול לפתור כל תקלה במערכת האינסטלציה של הבית, עסק או דברים מורכבים יותר כגון תחזוקה של תעלות ביוב בערים שעליהם אחראיות העיריות השונות.

ציוד מקצועי למטבח, ציוד למסעדות
מאחורי מסעדה גדולה ואיכותית יש אדריכל אשר עוזר לתכנן את הפרויקט ואת העיצוב, חלק חשוב מאוד של תחילת התהליך בו עושים את ההחלטות של עיצוב ומבנה המסעדה כולל בחירה של ציוד למסעדות.

איטום גגות
בתקופות בהם יורדים גשמים ישנה חשיבות רבה לנושא של איטום גגות. אין ספק שבתים ישנים נפגעים מאוד מהמים. כל בעל בית ישן או וועד הבית בבניין ישן חייב להזמין מומחה לאיטום אשר יכול לבצע אנליזה ובדיקה קפדנית של הגג וקירות הבניין לפני שהמים יכנסו לסדקים של המבנה ויגרמו לתופעה בלתי נסבלת של רטיבות הקירות.

יתרונותיהן של משאבות מים
משאבות מים כשמם כן הן – מכונות המיועדות לשאיבה של מים (או כול נוזל אחר) באמצעות פעולת יניקה. ממש כמו ששואב האבק הוא מכונה ששואבת אבק במעין פעולת יניקה, באופן דומה כך פועלות משאבות מים.

שיטות בטוחות להובלת רהיטים
כשמבצעים הובלה של דירה או של משרד, אחד הדברים שממנו אנשים רבים חוששים הוא הובלת הרהיטים. תמיד פוחדים שמא הריהוט יפגע, יישרט או ישבר, שהמובילים לא יצליחו להכניס את הריהוט למעלית או שלא יצליחו לעבור איתם בחדר המדרגות וכדומה.

מיחזור זה כל הסיפור
המחזור הפך להיות חלק מחיינו ומי שעדין לא אימץ אותו אז הגיע הזמן להתחיל למחזר. למחזור יש חשיבות עליונה, בתקופה שלנו אנו מייצרים המון פסולת שניתן להפוך אותה לתת לה הזדמנות שנייה כמוצר ממוחזר.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI