דף הבית חוק ומשפט נדל"ן ומקרקעין רכישת מקרקעין בישראל
רכישת מקרקעין בישראל
moti4321 27/02/12 |  צפיות: 3217

ברכישות ועסקאות בתחום הנדל"ן בישראל ובכל רחבי העולם מעורבים סכומי כסף גדולים. חוזי מכירה והשכרה של נדל"ן הם חוזים מורכבים מרובי סעיפים. מעורבות של עורכי דין מקרקעין הכרחית בכל רכישה וכל תהליך של חתימה על חוזה בתחום הנדל"ן. הביקוש הרב לדירות ומגרשים לבנייה בישראל גרם לעליית מחירים, בעלי שטחים מרוויחים סכומי כסף עצומים ממכירת השטח אשר ברשותם לקבלנים. הביקוש הרב לקרקעות ומצוקת הדיור בישראל דורשת הפרטת קרקעות חקלאיות למטרת בנייה ושיכון.

חשוב לציין כי לכל קרקע בישראל יש ייעוד אשר נקבע לה על ידי מנהל מקרקעי ישראל. קרקע אשר מוגדרת קרקע חקלאית לא ניתן למכור לקבלן ולא ניתן יהיה לבצע בה פעולות בנייה ללא קבלת אישור הפשרת קרקעות. כאשר רוכשים קרקע חקלאית למטרת השקעה חשוב לבחון היטב את ייעוד הקרקע בתכנית המתאם המחוזית. עורכי דין מקרקעין בעלי מקצוע מנוסים יוכלו לסייע בתהליך רכישת הקרקע ובתהליך הגשת הבקשה להפשרת הקרקע למטרת בנייה.

משקיעים רבים רואים בהשקעה בתחום הנדל"ן אפיק השקעה בטוח אשר טומן בחובו רווח כספי מכובד. יש להדגיש כי השקעות בתחום הנדל"ן דורשות סבלנות, אלו הן השקעות לטווח הארוך. משקיעים רבים רוכשים קרקעות חקלאיות מתוך ציפייה לקבל בעתיד אישור להפשרת הקרקע לצורכי בנייה. משקיעים אשר מצליחים לרכוש קרקע חקלאית במחיר זול ולמכור אותה במחירים גבוהים לקבלן מרוויחים סכומי כסף גבוהים. הרווחים הגדולים בתחום הנדל"ן טמונים בהפשרת קרקעות באזורי מגורים מבוקשים.

אלו קרקעות כדאי לרכוש?

קרקעות שכדאי לרכוש הן קרקעות חקלאיות אשר עתידות לעבור תהליכי הפשרה למטרת בנייה. בכדי לזהות קרקעות מתאימות ונכסי נדל"ן מתאימים להשקעה כדאי לפנות לקבלת ייעוץ עורכי דין מקרקעין. כל רכישת נדל"ן דורשת בחינה יסודית של מצבה המשפטי של הקרקע באמצעות עורכי דין מקרקעין מתאימים. רכישה מהירה ללא בדיקה עלולה להסתיים במפח נפש והפסד כספי. ישנן קרקעות חקלאיות אשר לא יקבלו לעולם אישורי בנייה, רכישת קרקע מסוג זה עלולה לגרור הפסד כספי.

תפקידם של עורכי דין מקרקעין הוא בהגנה על האינטרסים של הלקוח. עורכי הדין בודקים את החוזים בצורה יסודית ומבטיחים ללקוח השקעה בטוחה. עורכי הדין יוכלו לסייע בבחינת תכנית הפיתוח של האזור ואיתור קרקעות חקלאיות אשר עתידות לקבל אישור הפשרת קרקעות. רכישת קרקע מסוג זה תהווה השקעה נבונה ומשתלמת במיוחד.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 moti4321


 


מאמרים נוספים מאת moti4321
 
איכות מים מסוננים של תמי 4
אנשים שונים מתעניינים באיכות של מים מסוננים של בר מים תמי 4. הם שואלים את עצמם אם מים שמגיעים ממכשירי תמי 4 הם מים שבטוח לשתות אותם בבית. על כך ענו רבים כי באופן חד משמעי המים של מסנני מים תמי 4 הם מים בטוחים לשתיה. מים של מסנני תמי 4 הם מים מסוננים באיכות גבוהה מאוד. זאת איכות מים גבוהה שכדאי ומומלץ להציע למשפחתכם.

פיקדון בבנק כתכנית חיסכון לכל מטרה
הבנקים מציעים היום מגוון פיקדונות בתנאים מגוונים, כאשר פותחים פיקדון בבנק יש שני שיקולים מרכזיים שמנחים את המפקידים או המשקיעים. במסגרת השיקולים ברכישת פיקדון שוקלים את גובה...

כל המידע על מחזור משכנתא
15/11/12 | משכנתא
מחזור משכנתא הינה פעולה אותה יש לבצע כאשר ישנו שינוי משמעותי במצב הכלכלי שלכם או במצב השוק לעומת היום בו נטלתם את המשכנתא. לדוגמא, במצב בו הריבית בשוק ירדה בצורה משמעותית מאוד או במצב בו ההכנסה שלכם גבוהה יותר ואתם יכולים להגדיל את ההחזר החודשי כדי שתוכלו לסיים עם המשכנתא הרבה יותר מהר.

איך לבחור אדריכלים ?
בעלי מקצוע שהם אדריכלים הלו בעלי מקצוע אשר בסופו של דבר יקבעו כיצד יראה הבית שלכם ולכן עליכם לקחת בחשבון כי בחירה של בעלי מקצוע אלו מוכרחת להתבצע בצורה נכונה ובצורה חכמה.

זר לך
הם מלווים אותנו מרגע הלידה ועד הרגע המכריע ההוא, בו אנו פוסעים אל עולם שכולו טוב. הם נמצאים שם בכל אירוע משמעותי בחיינו, בעיקר באם מדובר על אירוע משמח. בנוהג היהודי, הם נמצאים בכל יום שישי בבית. הם הדרך האולטימטיבית לבקש סליחה, להעביר תשוקה, אהבה או להביע ניחומים- פרחים. איך יכולנו לחיות בלעדיהם? אבל אל תתפתו להאמין שמאחורי הצבע והריח התמימים עומד רק הטבע.

ילד שמן
24/10/12 | דיאטה
בשנות האלפיים לא מדובר על תרחיש דמיוני: הילד שלך, המתוק החמוד שלך, הוא הילד השמן ביותר בכיתה. ילדים שמנים סובלים לעיתים קרובות למדי מחוסר בטחון עצמי, ירידה בביצועים בבית הספר, נסיגה חברתית ומצב מעגלי בו הם פעילים פחות ואוכלים יותר ככל שהם מרגישים דחויים יותר וההפך. הנטייה הטבעית של האימא לפטם את הקטן שלה, הופכת בשלב מסוים לבעיה אמיתית ועכשיו עליו להתמודד עמה. עכשיו הגיע הזמן למילה הגסה ההיא- דיאטה.

כל המידע על הזמנת שירות חשמלאים
חשמלאים מוסמכים הם מצרך מבוקש ביותר על ידי בעלי בתים או בעלי משרדים אשר נתקלים בבעיה בחשמל. טיפול באופן עצמי במערכת החשמל בבית עלול להיות מסוכן ביותר למי שאינו מבין בטיפול בחשמל ואינו נוקט באמצעי הזהירות הדרושים לעבודה עם חשמל.

משכנתא – כל המידע על מסלולים וריביות
06/08/12 | משכנתא
אחת ההחלטות הכלכליות החשובות בחיינו היא רכישת דירה. לאור המחירים הגבוהים של הדירות והצורך ברכישת דירה, עסקת רכישת הדירה היא הפעולה הפיננסית המורכבת והחשובה ביותר בחייהם של זוגות צעירים או בודדים המבקשים לגור בדירה משלהם.

הדברות- כמה עצות שימושיות על בעלי מקצוע בתחום
הקיץ מביא עמו מדי שנה כל מיני בשורות. חלק מהבשורות הם מזיקים שונים כמו תיקנים, עכברים, נמלים ויתושים.

למה חשוב לקבל יעוץ מטעם יועץ משכנתא?
05/07/12 | משכנתא
מצב המשק בישראל הביא לכך שכשבעים וחמישה אחוזים מכלל האוכלוסייה נאלצים לקחת משכנתא כדי לרכוש דירה שתהיה בבעלותם.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI