דף הבית קניות וצרכנות אופנה נשים חרדיות מהוות קהל מטרה ליצרני בגדי אופנה
נשים חרדיות מהוות קהל מטרה ליצרני בגדי אופנה
יוסי בוזגלו 29/02/12 |  צפיות: 2307

משפחות חרדיות מצטיינות במספר הילדים שהן מטפחות. עיקר התקציב מוקדש לסעיפים חשובים: חינוך, ביגוד ואוכל. הסטטיסטיקה מוכיחה שפלג מיוחד זה באוכלוסיית ישראל אינו מקדיש חשיבות לכלי רכב, נסיעות תכופות לחו"ל, בתי מלון , בתי קולנוע ותיאטרונים. את הדגש בחיים הן מקדישות לטיפוח משפחותיהן.

היות ונשים חרדיות נמצאות לעתים קרובות בהריון, יצרני הבגדים ויבואנים רבים גילו את הפוטנציאל בקהל איכותי זה. נשים חרדיות רבות עובדות לפרנסת המשפחה, כמורות, כמזכירות ובמיוחד בחברות היי טק המטפחות מחלקות מיוחדות לנשים אדוקות.

נשים חרדיות דורשות בגדי הריון אופנתיות

היות והן מבלות יותר ויותר שעות מחוץ לבית, בעבודה ובמפגשים עם בני משפחה ועם חברות, הנשים החרדיות משקיעות כסף רב בקניית בגדי הריון שעונים על כל דרישותיהן – בגדים נוחים, יפים לשימוש בשבתות ובחגים והכי חשוב בגדים צנועים.

בערים מסוימות, כמו ירושלים, בני ברק ובית שמש, צצו חנויות רבות שמתמחות בשיווק בגדי הריון לנשים דתיות ומסורתיות. בעלי הבוטיקים מקפידים שהעובדים יהיו אך ורק נשים ושיהיו חדרי הלבשה סגורים עם ראי גדול. בעלי החנויות מציינים שכל הבגדים נבדקו ושאין חשש לשעטנז. הדבר מגביר את מספר הנשים המבקרות להתרשמות ממגוון הדגמים ומהצבעים המרהיבים.

יבואנים מייבאים דגמים של  מותגים בינלאומיים

נשים חרדיות משקיעות הרבה כסף בקניית בגדי הריון; יש האומרים יותר כסף מהנשים החילוניות. לתופעה הזו ישנם הסברים רבים. הסיבה הראשונה היא העובדה שכל אישה בוודאי תלבש את אותם בגדים במספר רב של הריונות; הסיבה השנייה היא העובדה שהאישה החרדית מוזמנת לשמחות רבות בתוך הקהילה – חתונות, בריתות, שבת חתן,שבע ברכות ואירוח בשבתות אצל קרובי משפחה. הסיבה השלישית היא העובדה הידועה – בגדי הריון עוברים מאישה אחת לשנייה בתוך המשפחה. לאחר הלידה מקובל בעדה החרדית להציע את הבגדים לגיסות או לאחיות שנמצאות גם הן בשלבים מתקדמים של ההיריון.

השקעה טובה  - לקנות בגדים מבדים איכותיים

נשים דתיות יודעות שעדיף להשקיע בשמלה אחת טובה שתאריך ימים רבים מאשר בפריטים זולים שיאבדו מהאלסטיות שלהם ולא יחזיקו מעבר להריון הנוכחי.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 יוסי בוזגלו


 


מאמרים נוספים מאת יוסי בוזגלו
 
אסטרולוגיה והתאמה זוגית
12 המזלות נשלטים בידי כוכבים ומייצגים טיפוסים שונים של בני אדם. נהוג לחלק את 12 המזלות לארבע קטגוריות

יסודות של אסטרולוגיה למתחילים
מתעניינים בעולם המסתורין של האסטרולוגיה? מסוקרנים לדעת מאין האסטרולוגים שואבים את המידע המרתק שלהם על בני אדם? לא מפתיע.

המלצה על "חברת פינוי דירות"
אני נשואה כבר 10 שנים ובזמן האחרון התחלתי להבחין כי בעלי מפתח בעיה של אגירת חפצים שונים וזבל שאין לנו שום צורך בו. בתחילה חשבתי כי מדובר במשהו שיעבור אך עם הזמן זה הפך להיות הרבה יותר חמור ובלי ששמתי לב המחסן של הבית שלנו, הגג והמרפסות הפכו להיות עמוסים בזבל וחפצים שונים אותם הוא מצא ברחוב.

בגידה בבסיס סגור
23/06/13 | בגידות
אל מרקוס סיפוקובס הגעתי לאחר ההחלטות קשה. מצד אחד, לא הייתי הטיפוס שמזמין חקירות אצל חוקר פרטי, מצד שני, הייתי חייבת לגלות את האמת והאמת הייתה קשה. המזל שלי היה שמרקוס הוא אחד האנשים האנושיים ביותר והחוקרים המקצועיים ביותר.

הורוסקופ כעיקרון ישים
מקורה של האסטרולוגיה מגיע אלפי שנים אחורה עד בבל העתיקה. עיקרה של תורה זו הוא חיזוי עתידו של האדם באמצעות הכוכבים. אחד הכלים המרכזיים של האסטרולוגיה הוא ההורוסקופ.

לרתק את הילדים באמצעות אטרקציות במרכז
אטרקציות זה הכוונה לבילויים מיוחדים שהם עולם שלם למוגרים ולצעירים. קשה מאוד לרצות ילדים והם דורשים גירויים מתמידים במיוחד בתקופת החופש הגדול וצריך למצוא להם את אטרקציות במרכז היכולים להתאים להם.

המערות בעיר העתיקה – עוד מגוון של אטרקציות בירושלים
אחת המערות הידועות ביותר בירושלים היא מערת צדקיהו, הבנויה תחת העיר העתיקה. הרבה אגדות סופרו על המערה הזאת עוד מתקופת בניית בית המקדש על ידי המלך שלמה על בריחתו של צדקיהו.

הורוסקופ וגלגל המזלות
הורוסקופ הוא מושג באסטרולוגיה. הוא לקוח מהשפה היוונית ופירושו "מבט לשעה". מדובר בסוג של פרשנות ותחזית אסטרולוגית שמתבססת על מיקומי השמש ביחס לגלגל המזלות.

פתרון לכאבי גב באמצעות מדרסים
כאבי גב. עשרות מאמרים, ואלפי מחקרים נעשו ועדיין נעשים, בבעיה הכואבת והנפוצה ביותר אצל בני האדם.

מדרסים- על רגל אחת
חשבתם פעם כמה לחץ מופעל על כפות הרגליים שלנו, בכל יום? הליכה, ריצה, עמידה הן רק חלק מהפעולות היומיומיות שאנו מבצעים שהאיבר העיקרי הפעיל בהן הוא כף הרגל.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI