דף הבית חברה, פוליטיקה ומדינה צבא וביטחון שגיב עופרי – מומחה לאבטחה
שגיב עופרי – מומחה לאבטחה
לילך כהן 29/02/12 |  צפיות: 2524


הכול עניין של אופי

אופי הוא דבר חשוב בחיים וניתן לראות עד כמה האופי של שגיב עופרי לקח אותו קדימה בחיים. בזכות יכולת עצומה של התמדה וירידה לפרטים חשובים הוא עמד בכל משימה שהוצבה בפניו כבר מגיל צעיר. עוד מימי בית הספר באילת הרחוקה הוא עשה את התכניות שלו לעתיד וגרם לכולם להבין שרק קבלה ליחידה קרבית תספק אותו. היצירתיות הרבה והתחכום בביצוע של כל פעולה תרמו רבות להמשך התהוות האופי החיובי של איש מקצוע איכותי זה. כולנו יודעים שעם אופי טוב אפשר ללכת רחוק ולתרום המון לכל ארגון.

כשרוצים לעבוד עם אדם רציני

בהיותו בגיל 43 כשהוא נשוי ואב גאה ל-3 ילדים, מציג שגיב עופרי רצינות רבה שהיא חלק מאורח חייו ודרכו המקצועית. עם כל הכבוד והחשיבות של תחביבים כמו טיולי שטח, ספורט אקסטרים, קפיצות באנג'י, בילויים בים, במסעדות, ובסרטים, הרי שהוא לא שוכח לרגע אחת את הרצינות הנדרשת בכל משימה. כך הוא דואג להקציב את הזמן הנחוץ לחדר הכושר (ולא רק בשביל ההנאה) ולדאוג לקריאת ספרות מקצועית, לכתיבה, ולדברים חשובים שתורמים לגוף ולנפש. כאיש משפחה תמיד נמצאת לצדו שרון אשתו, גם כשהתלוותה אליו לנסיעות עבודה רבות בחו"ל כשהיא בהיריון.

התמודדות מרתקת עם כל אתגר

תפקידי אבטחה נחשבים למאתגרים ביותר ולכן רק הטובים הם אילו שמצליחים להציג תוצאות מרשימות בכל משימה. עם תום השירות הצבאי החליט שגיב עופרי לשרת את מדינת ישראל כשהוא זוכה לתפקידים בכירים במדינות שונות בעולם. בין אם מדובר באירופה או באסיה שגיב נתן מעצמו את המקסימום והוביל את האנשים שתחתיו בצורה המקצועית ביותר. כך הוא זכה לקידום מהיר, וגם כשחזר בשנת 1994 מאירופה קיבל על עצמו תפקידים מאתגרים מהמדינה כשחלק מהם הציב רף גבוה של עבודה מול המגזר הערבי.

כל הזמן עם הפנים קדימה

היכולת והרצון של שגיב עופרי לחשוב כמה שיותר קדימה הביאו אותו לתפקידים חשובים שמצריכים מיקוד ויכולות גבוהות. כך היה התפקיד של ניהול ביטחון שגרירות ישראל בדלהי הודו, וכך גם היה בתפקיד השטח הבכיר ביותר שקיים בשירות כשהוצב באטלנטה שבארה"ב. הסיפוק של עמידה באחריות הגדולה כשדואגים לשלומם של דיפלומטים ושל שליחים אחרים של מדינת ישראל בהצלחה גדולה, הוא סיפוק עצום. עם חזרתו לארץ קיבל שגיב תפקיד מרשים של מנהל הביטחון של מרכז עזריאלי בתל אביב.

תרומה אמיתית לכל עסק

חלק מהותי באופיו של שגיב עופרי הוא הנתינה והרצון לחלוק. מתוך מחשבה על נקודות חשובות אלה הוא הקים את חברת http://www.bsecurityadvice.com/hebrew במקביל להיותו שכיר במשרה הנוכחית שלו בעזריאלי. שירותיו של איש מקצוע בכיר זה כוללים התייחסות מקצועית לכל נושא האבטחה ומציאת פרצות אפשריות בכל ארגון שבו כבר קיים מערך אבטחה. כך, יחד עם רצון לחלוק את הידע הרב שלו, הוא מייעץ ומתכנן מערכי אבטחה מהיסוד על מנת לסייע לחברות ולאזרחים ליהנות ממתקנים בטוחים יותר ומאורח חיים רגוע ואיכותי יותר.

ליצירת קשר עם מומחה לאבטחה לחץ כאן


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 לילך כהן


 


מאמרים נוספים מאת לילך כהן
 
יעוץ זוגי
על מנת לשפר את איכות הזוגיות שלהם ואת איכות חייהם בכלל מרגישים זוגות רבים כיצד עליהם לבצע מהלכים חשובים וצעדים נכונים.

משבר בזוגיות
את המשפט "אף אחד לא מלקק דבש בחיים" כולנו מכירים. נראה כי הדבר נכון גם לגבי זוגיות מאחר ובפעמים רבות למרות כוונות טובות של שני בני הזוג נוצרים חיכוכים לא נעימים שיכולים רק להזיק.

ייעוץ זוגי
בני זוג רבים חושבים שהם עושים את הכול נכון. לכן הם מופתעים לגלות לעתים כיצד אין כל הסכמה בינם לבין השותף לחיים או כיצד הם מגיעים לחיכוך מר בעקבות דבר פעוט.

טיפול זוגי
בלא מעט פעמים אפשר לראות כיצד מערכת יחסית מסוימת נתקעת לה והיא זקוקה לרענון או להתנעה מחדש,

הפעלות לימי הולדת
ברגע שמתקרב יום ההולדת אנו מנסים לעשות פעולות שונות על מנת להבטיח את ההנאה ממנו.

מיטת מעבר
17/10/12 | הורות
ברגעים רבים של חיי התינוק אנו מזהים כיצד יש לבצע מהלכים שונים על מנת לעזור לו. בכל חודש וחודשו אפשר לראות כיצד על התינוק עוברים שיוניים רבים וכיצד הוא מתפתח מול עינינו.

מיטה לגיל שנתיים
17/10/12 | הורות
חודשים מספר לאחר לידתו מתחיל הילד להתפתח ולבצע פעולות שונות.

מיטת מעבר לתינוק
17/10/12 | הורות
חייו של התינוק נראים לנו לעתים כשגרתיים או ככאלו שמתנהלים להם על מי מנוחות.

סדנא לחשיבה חיובית
לא אחת אנו רואים כיצד גישה שלילית אינה מביאה אותנו למקומות טובים והיא בעצם מונעת מאתנו הצלחה או מימוש שאיפות שונות.

סדנאות צחוק ליום הולדת
הגעתו שלו יום ההולדת מסמנת גם חיפושים אחר אטרקציה מיוחדת שתהפוך את המסיבה לכזו שבה כולם ייהנו.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI