דף הבית אינטרנט והחיים ברשת משחקי אונליין בידור לילדים באינטרנט – לא רק משחקים!
בידור לילדים באינטרנט – לא רק משחקים!
אריאל 14/03/12 |  צפיות: 8738


לאינטרנט יש הרבה מה להציע לצעירים – שממילא מבלים את רוב שעות היום מול מסך המחשב. היצע הדברים לעשות אינו דל: יש רשתות חברתיות, צ'אטים, משחקים, שידורים ועוד ועוד. האינטרנט, מעצם הגדרתו, הוא מקום מפגש בין אנשים רבים, תרבויות רבות וגישות שונות. מוקדי המשיכה השונים יוצרים עניין גם אצל ילדים צעירים יותר – אך גם יוצרים סכנות וגורמים שליליים שיש להכיר.
עבור הורים שרוצים לחשוף את הילד לעולם האינטרנט בצורה מסודרת, תוך הנחלת הרגלי שימוש נכונים ובטיחותיים, חיפשנו מספר פעילויות שאפשר לעשות באינטרנט בבטחה – ריכזנו את ההצעות המעניינות ביותר לפניכם, ואתם כהורים כשירים לבחון את הנושאים ולקבל החלטה.

מציאת הומור באינטרנט

בכמות גדולה של אתרי משחקים אפשר למצוא חלק שמוקדש לבדיחות. זוכרים שכשהיינו ילדים בעצמנו, היינו קוראים ספרי בדיחות עם חברים? גם ילדים היום נהנים מבדיחות – אבל בפורמט מעט שונה.
כיום, הילדים שצורכים בדיחות עושים זאת באמצעות האינטרנט. הם נכנסים לאתרים שמוקדשים לילדים וקוראים בשקיקה את מדורי הבדיחות שבהם. ברוב המקרים, הבדיחות מחולקות לקטגוריות דוגמת "בדיחות קרש" או "בדיחות פוליטיקה" והורה יכול להתעניין ולראות באיזו קטגוריה הילד נמצא.

פעילות לא במחשב עם דפי צביעה

אחת הפעילויות המרתקות ביותר עבור שכבת הגיל הצעירה יותר היא דפי צביעה שאפשר להוריד ולהדפיס. מה כל כך מיוחד בהם? העובדה שמדובר במשהו שהילד מצא באינטרנט ו"הביא" לעולם המוחשי מפעילה את הדמיון ומאתגרת גם את החושים האחרים בזמן שהילד צובע את התמונה שהוריד. ניתן למצוא דפי צביעה של דמויות מפורסמות, גיבורים, כוכבי קולנוע ועוד. ראינו כבר דפי צביעה שיש בהם ציורים של דיסני שהילד מכיר מהעולם האמיתי וגם ציורים "רגילים" של בעלי חיים, פרחים ועוד. כאמור, המעבר בין משהו שהילד מוצא ברשת לעמוד מוחשי שיוצא מהמדפסת הינו מרתק.

לשחק – אבל לא באינטרנט

זה ברור מאליו שרוב הילדים שמתעניינים באינטרנט עושים זאת בגלל היצע המשחקים הרחב. עם זאת, הורה יכול לשלוט בנושא באמצעות משחקים להורדה שאפשר להתקין על המחשב ובכך למנוע את החיבור הרציף לאינטרנט. למה זה טוב? אם לילד מותר לשחק במשחקים, אבל לא רוצים שהוא ייחשף לדברים אחרים בזמן שהייתו באינטרנט – אפשר להוריד חלק גדול מהמשחקים ולהפעיל אותם ללא צורך בחיבור רציף. במקרה הזה, היינו ממליצים שההורה יבצע את ההורדה בפועל מאתר משחקים שהוא סומך עליו, כדי למנוע כניסה של תוכנות מזיקות.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 אריאל


 


מאמרים נוספים מאת אריאל
 
תמונות מצחיקות - כל הצחוקים כל הזמן
מרגישים מעט מדוכדכים או משועממים? בא לכם להרים קצת את מצב הרוח, לחייך או אפילו ליפול מצחוק? לא סתם הפך המשפט "תמונה אחת שווה אלף מילים" כה שגור. לא תאמינו מה תמונה אחת מקורית ומצחיקה יכולה לעשות.

משלוחי פרחים - מתנה נהדרת ליולדת
משלוחי פרחים הם מתנה נהדרת ליולדות, לנשים ביום האישה ולחוגגים ימי הולדת. השירות הנפוץ ביותר הוא שמתקשרים לחנויות שעושות משלוחי פרחים, מבררים לגבי עלויות וגדלים של הזרים, ומזמינים טלפונית.

לימודים אקדמאיים- לא לכל אחד
התואר ראשון מוענק לאלו שסיימו את תקופת הלימודים שלהם בהצלחה (בציון הנדרש), התואר מוענק בדרך כלל במסגרת לימודים שנמשכת לאורך שלוש שנים. יחד עם זאת- ישנם לימודים לתואר ראשון שנמשכים גם ארבע שנים ואף חמש שנים כמו במקרה של לימודי עיצוב ואדריכלות.

תואר שני- כל המידע המעודכן על לימודים מתקדמים
לימודים לתואר שני הם לימודי התמחות והעמקה בכל מיני נושאי לימוד, עליכם להכיר כי לימודי התואר הראשון לא חייבים להיות מקבילים לתואר השני ולמעשה מותר ללמוד תחום התמחות שונה לחלוטין מהלימודים בתואר הראשון.

תואר שני- כל המידע המעודכן על לימודים מתקדמים
לימודים לתואר שני הם לימודי התמחות והעמקה בכל מיני נושאי לימוד, עליכם להכיר כי לימודי התואר הראשון לא חייבים להיות מקבילים לתואר השני ולמעשה מותר ללמוד תחום התמחות שונה לחלוטין מהלימודים בתואר הראשון.

כל מה שרצית לדעת על לימודי שוק ההון
במהלך לימודי שוק ההון התלמידים בקורס זה רוכשים ידע עצום במקצוע הכלכלה, מנה"ע, החוק והמשפט והשיווק. ההתמחות בלימודים מגוונים בתחום הזה מתפקדת כנקודת מפתח לאנשים ששואפים להתקדם בעולם הזה והיות שכך הם מומלצים אף לאלו שכבר עובדים בתחום.

ההרשמה לפסיכומטרי דורשת בדיקה מעמיקה ויעילה
המודעות לציוני פסיכומטרי גבוהה מאוד כיום, משום כך, בכל עיר כמעט יהיה באפשרותכם למצוא כמה בתי ספר ללימוד פסיכומטרי, אך כיצד יש לבחור בניהם? ראשית לבחון את סגל המורים והאם יש להם ניסיון בלימודים מסוג זה.

הסמכה בלימודי משפטים לאקדמאיים
בעלי תואר אקדמי במקצועות שונים שמעניין אותם להגדיל את ידיעותיהם באופן שיהיה בו דברים גם מהעולם החוקי מסוגלים להתעניין במסלול אקדמי זה, שנועד לאנשים שכבר מחזיקים תואר אקדמי.

לעשות שיחות מארה"ב לישראל ולא לשלם בהגזמה
השתדרגות מעניינת וזריזה של התשתית ותחרות בין חברות טובה לצרכן בין הרבה ספקיות אמצעי תקשורת, אין יותר סינדיקט של ספקית סלולר יחידה. בימינו אפשר לעשות שיחות לארץ בכל מקום בעולם כולו, בכל שעה בלי פחד ממחירי ביצוע שיחה רמים באופן קיצוני ואינם הגיוניים.

שירות ענן מחשוב - רלוונטי עבור כל עסק
כדי שהלקוח לא יציב בבית העסק שלו שרת מחשב ממשי, בעל העסק קונה מוצרי שרתים ומשאבים של שרתים, כמו שמזמינים שירות מספקית אחרת, היא למעשה הספקית של מחשוב הענן.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI