דף הבית אינטרנט והחיים ברשת אתרי משחקים משחקים ברשת שכל אחד יכול לשחק
משחקים ברשת שכל אחד יכול לשחק
אריאל 25/03/12 |  צפיות: 2137משעמם לכם? רוצים לשרוף קצת זמן או להנות בזמנכם הפנוי? יש ברשת משחקים רבים שאפשר לטעון ולשחק בחינם, בלי להירשם ובלי לבזבז זמן על התקנה. מדובר במשחקי דפדפן – קטגוריה של משחקים שמבוססים על טכנולוגיה דוגמת פלאש כדי להציג משחקים קלילים תוך שניות. את המשחקים האלה אפשר לטעון תוך רגעים, לשחק בהם כמה דקות ולהנות, ולסיים לשחק בקלות. בניגוד למשחקי מחשב רחבי יריעה שדורשים מהשחקן שעות רבות – פה אפשר לשחק גם דקות בודדות ועדיין להפיק הנאה.

סוגים של משחקי רשת

הסגנון המאפיין את משחקי הדפדפן הוא סגנון נינוח – משחקים שאפשר ללמוד תוך רגע אחד, בלי להסתבך עם כפתורים רבים, ולהפיק מהם את ההנאה בלי לעבור תהליכים רבים בדרך. לדוגמא, כדי לשחק משחקי מכוניות תצטרכו לרוב להשתמש במקשי החצים בלבד, על מנת לכוון את הרכב. לפעמים יתווסף לכך גם מקש שמיועד להאצה ובלימה, ובמשחקי פעלולים גם מקש קפיצה. גם אופן המשחק יהיה קליל אבל מאתגר, בלי להזדקק ללימוד כלל.
יש משחקים מסובכים יותר, לדוגמא משחקי יריות או אקשן שבהם השחקן שולט גם עם החצים וגם עם העכבר (בדרך כלל – בכוונת). משחקים אלו כבר אינם פשוטים כל כך ולפיכך נותנים מענה למי שמחפש חוויה קצת יותר עמוקה.

לא רק עבור בנים

משחקים כבר מזמן אינם נחלתם של בנים בלבד, וגם בנות יכולות לשחק ולהנות ממשחקים שמותאמים לתחומי העניין הספציפיים שלהן. ניתן למצוא משחקי בנות שעוסקים בנושאי אסתטיקה ובישול – דוגמת משחקי הלבשה ומשחקי בישול. ההיצע הינו רחב, ובת שמעוניינת לשחק במשהו שאינו בהכרח נופל לקטגוריות האלה תמצא משחקי זריזות ומשחקי ניהול עסקים שבהם תוכל להשחיז את יכולות הארגון וקבלת ההחלטות שלה. בנות רבות אינן מתחברות למשחקי ירי אלימים, ומהסיבה הזאת גם משחקי אקשן הותאמו לנושאים שמדברים יותר לבנות ולתחומי העניין הכלליים שלהן.

לא רק ברשת – משחקים שאפשר להוריד

כל המשחקים שציינו עד כה זמינים למשחק דרך הדפדפן, בזמן שמחוברים לרשת האינטרנט. מה קורה אם החיבור לרשת אינו זמין, או שרוצים לשחק בדרך? כמו דברים רבים, גם משחקים אפשר להוריד מהאינטרנט, לשמור, להתקין על המחשב ולשחק מתי שרוצים. בגלל שניתן לחרוג ממגבלות האינטרנט, משחקים להורדה יכולים להציע גרפיקה משופרת, סאונד טוב יותר יותר וחוויה עמוקה יותר. האפשרות לשמור את ההתקדמות על המחשב עצמו פותחת דלת למשחקים שבהם אפשר לשחק לאורך זמן רב יותר ולחזור לנקודה בה המשחק נפסק בפעם הקודמת.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 אריאל


 


מאמרים נוספים מאת אריאל
 
תמונות מצחיקות - כל הצחוקים כל הזמן
מרגישים מעט מדוכדכים או משועממים? בא לכם להרים קצת את מצב הרוח, לחייך או אפילו ליפול מצחוק? לא סתם הפך המשפט "תמונה אחת שווה אלף מילים" כה שגור. לא תאמינו מה תמונה אחת מקורית ומצחיקה יכולה לעשות.

משלוחי פרחים - מתנה נהדרת ליולדת
משלוחי פרחים הם מתנה נהדרת ליולדות, לנשים ביום האישה ולחוגגים ימי הולדת. השירות הנפוץ ביותר הוא שמתקשרים לחנויות שעושות משלוחי פרחים, מבררים לגבי עלויות וגדלים של הזרים, ומזמינים טלפונית.

לימודים אקדמאיים- לא לכל אחד
התואר ראשון מוענק לאלו שסיימו את תקופת הלימודים שלהם בהצלחה (בציון הנדרש), התואר מוענק בדרך כלל במסגרת לימודים שנמשכת לאורך שלוש שנים. יחד עם זאת- ישנם לימודים לתואר ראשון שנמשכים גם ארבע שנים ואף חמש שנים כמו במקרה של לימודי עיצוב ואדריכלות.

תואר שני- כל המידע המעודכן על לימודים מתקדמים
לימודים לתואר שני הם לימודי התמחות והעמקה בכל מיני נושאי לימוד, עליכם להכיר כי לימודי התואר הראשון לא חייבים להיות מקבילים לתואר השני ולמעשה מותר ללמוד תחום התמחות שונה לחלוטין מהלימודים בתואר הראשון.

תואר שני- כל המידע המעודכן על לימודים מתקדמים
לימודים לתואר שני הם לימודי התמחות והעמקה בכל מיני נושאי לימוד, עליכם להכיר כי לימודי התואר הראשון לא חייבים להיות מקבילים לתואר השני ולמעשה מותר ללמוד תחום התמחות שונה לחלוטין מהלימודים בתואר הראשון.

כל מה שרצית לדעת על לימודי שוק ההון
במהלך לימודי שוק ההון התלמידים בקורס זה רוכשים ידע עצום במקצוע הכלכלה, מנה"ע, החוק והמשפט והשיווק. ההתמחות בלימודים מגוונים בתחום הזה מתפקדת כנקודת מפתח לאנשים ששואפים להתקדם בעולם הזה והיות שכך הם מומלצים אף לאלו שכבר עובדים בתחום.

ההרשמה לפסיכומטרי דורשת בדיקה מעמיקה ויעילה
המודעות לציוני פסיכומטרי גבוהה מאוד כיום, משום כך, בכל עיר כמעט יהיה באפשרותכם למצוא כמה בתי ספר ללימוד פסיכומטרי, אך כיצד יש לבחור בניהם? ראשית לבחון את סגל המורים והאם יש להם ניסיון בלימודים מסוג זה.

הסמכה בלימודי משפטים לאקדמאיים
בעלי תואר אקדמי במקצועות שונים שמעניין אותם להגדיל את ידיעותיהם באופן שיהיה בו דברים גם מהעולם החוקי מסוגלים להתעניין במסלול אקדמי זה, שנועד לאנשים שכבר מחזיקים תואר אקדמי.

לעשות שיחות מארה"ב לישראל ולא לשלם בהגזמה
השתדרגות מעניינת וזריזה של התשתית ותחרות בין חברות טובה לצרכן בין הרבה ספקיות אמצעי תקשורת, אין יותר סינדיקט של ספקית סלולר יחידה. בימינו אפשר לעשות שיחות לארץ בכל מקום בעולם כולו, בכל שעה בלי פחד ממחירי ביצוע שיחה רמים באופן קיצוני ואינם הגיוניים.

שירות ענן מחשוב - רלוונטי עבור כל עסק
כדי שהלקוח לא יציב בבית העסק שלו שרת מחשב ממשי, בעל העסק קונה מוצרי שרתים ומשאבים של שרתים, כמו שמזמינים שירות מספקית אחרת, היא למעשה הספקית של מחשוב הענן.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI