דף הבית אינטרנט והחיים ברשת אתרי משחקים משחקי מכוניות – לא מה שחשבת
משחקי מכוניות – לא מה שחשבת
אריאל 20/05/12 |  צפיות: 5730

מה שלא כולם יודעים זה שגם בתוך הסגנון הכללי של משחקי מכוניות קיימים תתי תחומים רבים שבכל אחד מהם השחקן נהנה ממשהו אחר. העובדה שמדובר בנהיגה בסופו של דבר לא מכתיבה בהכרח את מוקד האתגר של המשחק. נציין כמה סוגים כאלו.

משחקי מרוצים – לספק את הצורך במהירות

מן הסתם, התחום הראשון של משחקי מכוניות שטבעי להזכיר הוא סגנון המרוצים. במשחקים אלו מה שחשוב זה האדרנלין והמהירות הגבוהה. בדרך כלל השחקן פוגש מתחרים מיומנים (לפעמים שחקני מחשב ולפעמים אנושיים) וכולם צריכים לדהור אל עבר קו הסיום, כשרק אחד יוכל להגיע ראשון. קיימים מרוצים מציאותיים (כמו פורמולה לדוגמא) וגם דמיוניים. בחלק מהמשחקים האלו אפשר למצוא גם כלי נשק שנותנים לשחקן יכולת לירות על המתחרים (תוך התחמקות מנסיונות הפגיעה שלהם).

משחקים של התנגשויות – בשביל הנזק

סגנון פופולרי נוסף במסגרת משחקי מכוניות הוא משחקי התנגשות. כאן המהירות היא משנית, המטרה הראשית היא לגרום לכמה שיותר נזק למתחרים או למסלול עצמו. בדרך כלל במשחקים כאלה השחקן מדורג בנקודות, לפי כמות הנזק שעשה או כמות המתחרים שהצליח להרוס לגמרי.
במשחקים אלו הכיף נעוץ באקשן עצמו, היכולת לגרום לנזק והאפקטים שמגיעים עם זה (פיצוצים וכדומה). גם פה יש משחקים שהם דמיוניים לגמרי בזמן שאחרים מבוססים על אירועים מציאותיים קיימים.

משחקי פעלולים של מכוניות

לאחרונה, משחקי פעלולים באופן כללי נהיו פופולריים מאוד בגלל ענפי ספורט שבהם פעלולים לוקחים חלק חשוב. גם במסגרת משחקי מכוניות דאגו לאמץ את המודל, וניתן לראות משחקים חדשים שבהם נוהגים ברכב אבל המטרה היא לעשות טריקים וסלטות באוויר וגם לנחות בשלום – מתוך הכוונה לקבל דירוג גבוה ככל האפשר. בהתחלה חשבנו שסגנון כזה לא יתאים דווקא למכוניות, אבל דמיונם הפרוע של יוצרי המשחקים הביא לכך שפגשנו משחקים מאוד מוצלחים מהסוג הזה. לכן כדאי להמליץ לפחות לנסות לשחק במשהו כזה.

רק אל תשכחו לשים חגורה!


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 אריאל


 


מאמרים נוספים מאת אריאל
 
תמונות מצחיקות - כל הצחוקים כל הזמן
מרגישים מעט מדוכדכים או משועממים? בא לכם להרים קצת את מצב הרוח, לחייך או אפילו ליפול מצחוק? לא סתם הפך המשפט "תמונה אחת שווה אלף מילים" כה שגור. לא תאמינו מה תמונה אחת מקורית ומצחיקה יכולה לעשות.

משלוחי פרחים - מתנה נהדרת ליולדת
משלוחי פרחים הם מתנה נהדרת ליולדות, לנשים ביום האישה ולחוגגים ימי הולדת. השירות הנפוץ ביותר הוא שמתקשרים לחנויות שעושות משלוחי פרחים, מבררים לגבי עלויות וגדלים של הזרים, ומזמינים טלפונית.

לימודים אקדמאיים- לא לכל אחד
התואר ראשון מוענק לאלו שסיימו את תקופת הלימודים שלהם בהצלחה (בציון הנדרש), התואר מוענק בדרך כלל במסגרת לימודים שנמשכת לאורך שלוש שנים. יחד עם זאת- ישנם לימודים לתואר ראשון שנמשכים גם ארבע שנים ואף חמש שנים כמו במקרה של לימודי עיצוב ואדריכלות.

תואר שני- כל המידע המעודכן על לימודים מתקדמים
לימודים לתואר שני הם לימודי התמחות והעמקה בכל מיני נושאי לימוד, עליכם להכיר כי לימודי התואר הראשון לא חייבים להיות מקבילים לתואר השני ולמעשה מותר ללמוד תחום התמחות שונה לחלוטין מהלימודים בתואר הראשון.

תואר שני- כל המידע המעודכן על לימודים מתקדמים
לימודים לתואר שני הם לימודי התמחות והעמקה בכל מיני נושאי לימוד, עליכם להכיר כי לימודי התואר הראשון לא חייבים להיות מקבילים לתואר השני ולמעשה מותר ללמוד תחום התמחות שונה לחלוטין מהלימודים בתואר הראשון.

כל מה שרצית לדעת על לימודי שוק ההון
במהלך לימודי שוק ההון התלמידים בקורס זה רוכשים ידע עצום במקצוע הכלכלה, מנה"ע, החוק והמשפט והשיווק. ההתמחות בלימודים מגוונים בתחום הזה מתפקדת כנקודת מפתח לאנשים ששואפים להתקדם בעולם הזה והיות שכך הם מומלצים אף לאלו שכבר עובדים בתחום.

ההרשמה לפסיכומטרי דורשת בדיקה מעמיקה ויעילה
המודעות לציוני פסיכומטרי גבוהה מאוד כיום, משום כך, בכל עיר כמעט יהיה באפשרותכם למצוא כמה בתי ספר ללימוד פסיכומטרי, אך כיצד יש לבחור בניהם? ראשית לבחון את סגל המורים והאם יש להם ניסיון בלימודים מסוג זה.

הסמכה בלימודי משפטים לאקדמאיים
בעלי תואר אקדמי במקצועות שונים שמעניין אותם להגדיל את ידיעותיהם באופן שיהיה בו דברים גם מהעולם החוקי מסוגלים להתעניין במסלול אקדמי זה, שנועד לאנשים שכבר מחזיקים תואר אקדמי.

לעשות שיחות מארה"ב לישראל ולא לשלם בהגזמה
השתדרגות מעניינת וזריזה של התשתית ותחרות בין חברות טובה לצרכן בין הרבה ספקיות אמצעי תקשורת, אין יותר סינדיקט של ספקית סלולר יחידה. בימינו אפשר לעשות שיחות לארץ בכל מקום בעולם כולו, בכל שעה בלי פחד ממחירי ביצוע שיחה רמים באופן קיצוני ואינם הגיוניים.

שירות ענן מחשוב - רלוונטי עבור כל עסק
כדי שהלקוח לא יציב בבית העסק שלו שרת מחשב ממשי, בעל העסק קונה מוצרי שרתים ומשאבים של שרתים, כמו שמזמינים שירות מספקית אחרת, היא למעשה הספקית של מחשוב הענן.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI