דף הבית אינטרנט והחיים ברשת אינטרנט והחיים ברשת - אחר אחסון שרתים חכם
אחסון שרתים חכם
nati bentov 23/05/12 |  צפיות: 3459

איך מאחסנים אתר על שרת?

אם כבר הקמתם פורטל ברשת, דאגתם לעיצוב, שמתם בו תוכן והשקעתם בו מחשבה, זמן וכסף - יש צורך לבחון חבילות אחסון. כל אתר ברשת, מקצועי או פרטי, חייב להיות מאוחסן ע"ג שרת וירטואלי. שרת זה זהו מחשב חזק ביותר שלא כמחשב פרטי שנותן לגבות מס' ענק של קבצים בו זמנית.

שרת VPS זה לא פרט סתמי, לא כל ספקית אחסון היא חברה רצינית, מסיבה זו יש צורך להכיר את העניינים הבאים -

סוג השרת - בעולם המחשוב ניתן למצוא לא מעט טכנולוגיות שונות, אתרים ברשת מתוכננים בתצורה שונה לכן לא כל שרת יוכל לארח את האתר שלכם. יש צורך לברר בטרם עת אם השרתים של החברה שבחרתם מתאימים לאתרכם.

לבחור בחברה אמינה - שרת ששובק חיים מזיק מאוד לאתרכם, על אחת כמה וכמה אם זהו פורטל אינטרנט מכירות. בכל רגע בו האתר לא באוויר זה אומר עבורכם הפסד כספי. עליכם למצוא חברה מוכרת ואמינה, אחת שיודעת לתחזק את השרתים שלה ולהתמודד עם תקלות אם יש צורך.

חבילת אחסון - איזו חבילה אתם מחפשים לאתרכם? מהן העלויות? כמו בכל עסקה שמבצעים, גם כאן לבדוק מהי התמורה שאתם אתם מקבלים. צריך לשים לב לנפח החבילה ומהירות הגלישה.

שרת בארץ או בחו"ל - כל מי שמחפש אחסון שרתים במחיר זול, יכול להגיע למצב שבו משלם על שרת ביפן. שרתי אחסון מסוג זה פועלים לאט מאוד, הקצב של תעבורת המידע יכול להיות איטי בצורה מרגיזה ובמקרה של תקלה - אולי לא יהיה עם מי לדבר.

ועוד פרט קטן - ודאו עם חברת האחסון שישנו גיבוי מלא של התכנים שמעלים לשרת, העניין הקטן הזה כנראה יחסוך לכם אסון אמיתי.

ועכשיו מה עושים?

רק אחרי שביררתם את העניינים היסודיים הללו, צריך לבדוק מס' הצעות מחיר. אחרי הכל, ודאי תרצו להיות בטוחים שאתם נהנים משירות טוב שיבטיח לאתר שברשותכם יציבות ומהירות.

עם כל המידע שכאן בחירת שרתי אחסון לאתר שברשותכם לא תצטרך להיות עבודה קשה במיוחד, המון בהצלחה!

דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 nati bentov


 


מאמרים נוספים מאת nati bentov
 
,בר משקאות לאירועים וחתונות
באילו דרכים יוצרים רושם חיובי בחתונה או בבת מצווה? ללא כל ספק זו אחת ההתלבטויות החשובות שכל מארגן ארוע מחפש מידע לגביה בזמן ארגון המסיבה שלו. לקושיה זו אין מענה אחד, אבל בשנים האחרונות לא חסרות דרכים יצירתיות שבאמצעותן ניתן למתג את הערב ולעשות אותו לאגדי וליותר מרק אירוע שיגרתי.

חברת אריזה למעבר לבית חדש
06/06/12 | מעבר דירה
בשביל רובנו המעבר זה שלב משמח. זהו שלב טוב מאוד לבצע סדר בדברים, לעבור על הקיים, לסדר את הקיים ולאפשר מקום לחדש. למרות זאת, כאשר עוברים לבית חדש חשוב להקפיד ולבחור חברה אמינה שתעביר בשבילנו את החפצים והזכרונות , שבזכותה יהיה לנו מעבר קל ונוח ככל הניתן.

מגנטים לאירועים במרכז - עבור יום הולדת
כיצד יוצרים אקסטזה בחתונה או בבר מצווה? זאת בהחלט אחת מהנקודות הרציניות שכל אחד ואחד תוהה לגביה לפני שמתחיל לתכנן את האירוע המשמעותי שלו. לנקודה זו אין פתרון אחד, אולם כעת לא חסרות דרכים יצירתיות שאפשר באמצעותן למתג את הערב המיוחד ולהפוך אותו לייחודי וליותר מסתם אירוע רגיל.

ריסוס אורגני למכרסמים
כל אחד מאיתנו שמע על החוויה המלחיצה הבאה, אתם נכנסים באישון ליל לדירה ורואים תיקנים עצבניים. הג'וקים הם מפגע רציני, ואף מעבר לאי נעימות, לעיתים הם עשויים לסכן את בריאותנו. אז איך לפעול במקרים בהם יש נחשים בביתנו?

קליפים לאירועים לימי הולדת
באירועים גדולים – אין ספק שזה השירות הכי נפוץ אשר מאפשר לנו לזכור את האירועים המשמעותיים ביותר בדיוק. התחתנתם? חוגגים ברית לבן? בעולם המודרני אנו לא יכולים להמנע מצוות צילום לשם תיעוד כל שנייה חשובה מהערב הגדול שלכם. בעתיד כשתרגישו נוסטלגיים תוכלו להכניס את הסרט ב-DVD וכך תוכלו לראות את הרגעים המרגשים.

הזמנת הובלת מקרר בשכיבה
06/06/12 | מעבר דירה
בשביל רובנו העברת העסק זה שלב מרגש. מדובר בשלב טוב לעשות סדר בדברים, לעבור על חפצים שאגרנו, לעשות סדר ולהכניס את החדש. עם זאת, כשעומדים לפני מעבר דירה מומלץ לבחור בקפידה חברה בעלת ניסיון שתעביר לנו את הרכוש שאספנו כל חיינו ושתאפשר לנו מעבר נעים וקל ככל האפשר.

אולם אירועים יפו מהמם
הפקה של ארועים היא לא עבודה קלה. כל ארוע משפחתי כולל חלקים קטנים, כאשר כל אחד מחייב חשיבות אינדיבידואלית. בסוף המסלול אתם קוצרים את הפירות, בגלל שאתם ארגנתם ארוע אדיר!

קליפ יום הולדת וחתונה
צלמי אירועים – כולם נהנים מהשירות המקל עלינו להיזכר בימים הגדולים ביותר בחיינו בדיוק כפי שהיו. הייתה לכם חתונה יפהפיה? סבא חוגג תשעים? כיום אין אפילו אפשרות שלא לקחת צלם מקצועי שיוכל לצלם הכל של הערב. בהמשך תוכלו להכניס את הסרט בדיוידי ותוכלו לראות את האירוע מחדש.

הובלות מרכז עם מנוף
05/06/12 | מעבר דירה
עבור רובנו המעבר זה הליך כיפי ומרגש. מדובר על זמן מעולה לערוך סדר בחפצים, לעבור על הקיים, לעשות קצת סדר ולהתחדש. על אף הכל, כשעוברים לבית חדש חשוב לבחור בקפידה חברת הובלות שתארוז לנו את כל החפצים , שבזכותה יהיה לנו מעבר נעים וזריז ככל הניתן.

גני אירועים בפתח תקווה לימי הולדת
תכנון מסיבות הוא סוגייה לא קלה. כל ארוע חברתי מורכב מפרמטרים שונים, כשכל אחד מהם חייב חשיבות אישית. בערב הארוע כולם שמחים, אחרי שהרמתם את המסיבה המושלמת!
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI