דף הבית אינטרנט והחיים ברשת אינטרנט והחיים ברשת - אחר שרתים וירטואלים להשכרה
שרתים וירטואלים להשכרה
nati bentov 23/05/12 |  צפיות: 3529

מהם שרתים וירטואליים?

בהנחה ובניתם אתר מקוון, שכרתם מעצב גרפי, הזנתם בו תכנים מושקעים והשקעתם בו מחשבה רבה - הגיע הרגע לבדוק סוגיית האחסון. כל אתר או פורטל, קטן או גדול, מוכרח להיות מאוחסן על גבי שרתים. שרת זה זהו מעין מחשב על שלא כמו מחשב ביתי באמצעותו ניתן לגבות כמות עצומה של קבצים יחד.

גיבוי מרוחק זה אינו עניין של מה בכך, ממש לא כל חברת אחסון תהיה מתאימה להם, בגלל זה יש לבדוק את העניינים הבאים -

סוג השרתים - ברשת יש מספר טכנולוגיות שונות מאוד, אתרי אינטרנט מתוכננים בתצורה שונה לכן לא כל סוג שרת מתאים לגבות את האתר שלכם. חשוב ביותר לשאול אם שרתי החברה המדוברת רלוונטיים לאתרכם.

למצוא חברה אמינה - שרת שמפסיק לפעול מזיק לאתרכם, במיוחד אם מדובר על אתר אינטרנט עסקי. כל רגע בו באתר לא נמצא באוויר עבורכם זה אובדן כספי. אתם צריכים חברה עם מוניטין מצוין, את שתוכל לתחזק את השרתים שברשותה ולסדר את התקלות במידה ויש.

נפח חבילת האחסון - איזו חבילת אחסון צריך לכם לקנות? מה המחירים? כמו בכל עסקה, גם כאן לבדוק מהי התמורה שאתם מקבלים ביחס לתשלום. עליכם לבדוק את נפח החבילה ומהירות העברת הנתונים.

המיקום של השרת - אדם שמחפש שרתים וירטואלים במחיר נמוך, עלול להגיע למצב שהוא מבזבז כסף על שרת ביפן. שרתים שכאלה פועלים לאט מאוד, קצב העברת המידע יכול להיות איטי להחריד ואם התרחשה תקלה - אולי לא יהיה עם מי לדבר.

והדבר החשוב ביותר - בררו עם חברת האחסון שישנו גיבוי מלא של המידע שעל השרת, העניין הקטן הזה כנראה יחסוך לכם עוגמת נפש בעתיד.

אז מה עושים עכשיו?

רק אחרי שבחנתם את הנושאים החשובים האלה, עליכם להשוות בין מספר הצעות מחיר. בסופו של יום, ודאי תרצו להיות בטוחים שהינכם זוכים לשירות טוב שיבטיח לאתר שברשותכם איכות גלישה.

עם המידע שפה מציאת שרתי אחסון לאתרכם כלל לא תהיה משימה מייגעת במיוחד, שיהיה בהצלחה!

דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 nati bentov


 


מאמרים נוספים מאת nati bentov
 
,בר משקאות לאירועים וחתונות
באילו דרכים יוצרים רושם חיובי בחתונה או בבת מצווה? ללא כל ספק זו אחת ההתלבטויות החשובות שכל מארגן ארוע מחפש מידע לגביה בזמן ארגון המסיבה שלו. לקושיה זו אין מענה אחד, אבל בשנים האחרונות לא חסרות דרכים יצירתיות שבאמצעותן ניתן למתג את הערב ולעשות אותו לאגדי וליותר מרק אירוע שיגרתי.

חברת אריזה למעבר לבית חדש
06/06/12 | מעבר דירה
בשביל רובנו המעבר זה שלב משמח. זהו שלב טוב מאוד לבצע סדר בדברים, לעבור על הקיים, לסדר את הקיים ולאפשר מקום לחדש. למרות זאת, כאשר עוברים לבית חדש חשוב להקפיד ולבחור חברה אמינה שתעביר בשבילנו את החפצים והזכרונות , שבזכותה יהיה לנו מעבר קל ונוח ככל הניתן.

מגנטים לאירועים במרכז - עבור יום הולדת
כיצד יוצרים אקסטזה בחתונה או בבר מצווה? זאת בהחלט אחת מהנקודות הרציניות שכל אחד ואחד תוהה לגביה לפני שמתחיל לתכנן את האירוע המשמעותי שלו. לנקודה זו אין פתרון אחד, אולם כעת לא חסרות דרכים יצירתיות שאפשר באמצעותן למתג את הערב המיוחד ולהפוך אותו לייחודי וליותר מסתם אירוע רגיל.

ריסוס אורגני למכרסמים
כל אחד מאיתנו שמע על החוויה המלחיצה הבאה, אתם נכנסים באישון ליל לדירה ורואים תיקנים עצבניים. הג'וקים הם מפגע רציני, ואף מעבר לאי נעימות, לעיתים הם עשויים לסכן את בריאותנו. אז איך לפעול במקרים בהם יש נחשים בביתנו?

קליפים לאירועים לימי הולדת
באירועים גדולים – אין ספק שזה השירות הכי נפוץ אשר מאפשר לנו לזכור את האירועים המשמעותיים ביותר בדיוק. התחתנתם? חוגגים ברית לבן? בעולם המודרני אנו לא יכולים להמנע מצוות צילום לשם תיעוד כל שנייה חשובה מהערב הגדול שלכם. בעתיד כשתרגישו נוסטלגיים תוכלו להכניס את הסרט ב-DVD וכך תוכלו לראות את הרגעים המרגשים.

הזמנת הובלת מקרר בשכיבה
06/06/12 | מעבר דירה
בשביל רובנו העברת העסק זה שלב מרגש. מדובר בשלב טוב לעשות סדר בדברים, לעבור על חפצים שאגרנו, לעשות סדר ולהכניס את החדש. עם זאת, כשעומדים לפני מעבר דירה מומלץ לבחור בקפידה חברה בעלת ניסיון שתעביר לנו את הרכוש שאספנו כל חיינו ושתאפשר לנו מעבר נעים וקל ככל האפשר.

אולם אירועים יפו מהמם
הפקה של ארועים היא לא עבודה קלה. כל ארוע משפחתי כולל חלקים קטנים, כאשר כל אחד מחייב חשיבות אינדיבידואלית. בסוף המסלול אתם קוצרים את הפירות, בגלל שאתם ארגנתם ארוע אדיר!

קליפ יום הולדת וחתונה
צלמי אירועים – כולם נהנים מהשירות המקל עלינו להיזכר בימים הגדולים ביותר בחיינו בדיוק כפי שהיו. הייתה לכם חתונה יפהפיה? סבא חוגג תשעים? כיום אין אפילו אפשרות שלא לקחת צלם מקצועי שיוכל לצלם הכל של הערב. בהמשך תוכלו להכניס את הסרט בדיוידי ותוכלו לראות את האירוע מחדש.

הובלות מרכז עם מנוף
05/06/12 | מעבר דירה
עבור רובנו המעבר זה הליך כיפי ומרגש. מדובר על זמן מעולה לערוך סדר בחפצים, לעבור על הקיים, לעשות קצת סדר ולהתחדש. על אף הכל, כשעוברים לבית חדש חשוב לבחור בקפידה חברת הובלות שתארוז לנו את כל החפצים , שבזכותה יהיה לנו מעבר נעים וזריז ככל הניתן.

גני אירועים בפתח תקווה לימי הולדת
תכנון מסיבות הוא סוגייה לא קלה. כל ארוע חברתי מורכב מפרמטרים שונים, כשכל אחד מהם חייב חשיבות אישית. בערב הארוע כולם שמחים, אחרי שהרמתם את המסיבה המושלמת!
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI