דף הבית אינטרנט והחיים ברשת אינטרנט והחיים ברשת - אחר השכרת שרת מהיר
השכרת שרת מהיר
nati bentov 29/05/12 |  צפיות: 3591

הקמתם אתר לאחרונה?

בהנחה וכבר בניתם אתר אינטרנט ברשת, בחרתם לו עיצוב, שמתם בו טקסטים והשקעתם בו זמן וכסף - זה הזמן לשקול קניית חבילה אחסון. כל אתר באינטרנט, פרטי או מסחרי, מוכרח להיות מאוחסן ע"פ שרת וירטואלי. שרת זה זה סוג של מחשב על עם נתונים מרשימים שמאפשר גיבוי של כמות עצומה של קבצים.

השכרת שרת זה אינו דבר כה פשוט, לא כל חברה שמספקת אחסון מספקת שירות רציני, מסיבה זו יש צורך לבדוק כמה פרטים -

השרת - בתחום האינטרנט יש לא מעט טכנולוגיות שונות מאוד, דפי אינטרנט נבנים בתצורה שונה ולא כל סוג שרת מתאים לאחסן את האתר שלכם. חשוב לבדוק אם השרתים של החברה בכלל רלונטיים עבורכם.

חברה אמינה - שרת שנופל מזיק לאתרכם, במיוחד אם זה פורטל מסחרי. כל רגע בו אתר האינטרנט לא באוויר זה אומר הפסד כלכלי. אתם צריכים למצוא חברה אמינה ומוכרת, כזאת שיודעת לתחזק את שרתיה ולהתמודד עם תקלה אם יש בכך צורך.

נפח חבילת האחסון - כמה נפח כדאי לכם לרכוש? כמה זה יעלה? כמו בכל דיל שעושים, יש לבדוק מהי התמורה שאתם מקבלים עבור המחיר. עליכם לבדוק את נפח של חבילת האחסון וקצב תעבורת הנתונים.

שרת בארץ או בחו"ל - אדם שמחפש שרתים וירטואליים זול במיוחד, יכול להגיע למצב בו מוציא כסף בשביל שרת בארה"ב. שרתים שכאלה עובדים לאט יותר, קצב העברת הנתונים עלול להיות איטי בצורה מרגיזה ובמקרה של צרה - לא בטוח שיהיה עם מי לדבר.

ועוד פרט קטן - בררו עם חברת האחסון שישנו גיבוי של כל הקבצים ששמים על השרת, העניין הקטן הזה עוד יחסוך לכם בעיות בעתיד.

ועכשיו מה?

רק אחרי שביררתם את העניינים הללו, צריך לבדוק כמה האפשרויות השונות. בינינו, ודאי תרצו לדעת שהנכם זוכים בשירות טוב שיקנה לאתרכם מקסימום יציבות.

עם האינפורמציה הזו למצוא חבילת אחסון לאתר שלכם לא תהיה משימה קשה, קריאה נעימה

דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 nati bentov


 


מאמרים נוספים מאת nati bentov
 
,בר משקאות לאירועים וחתונות
באילו דרכים יוצרים רושם חיובי בחתונה או בבת מצווה? ללא כל ספק זו אחת ההתלבטויות החשובות שכל מארגן ארוע מחפש מידע לגביה בזמן ארגון המסיבה שלו. לקושיה זו אין מענה אחד, אבל בשנים האחרונות לא חסרות דרכים יצירתיות שבאמצעותן ניתן למתג את הערב ולעשות אותו לאגדי וליותר מרק אירוע שיגרתי.

חברת אריזה למעבר לבית חדש
06/06/12 | מעבר דירה
בשביל רובנו המעבר זה שלב משמח. זהו שלב טוב מאוד לבצע סדר בדברים, לעבור על הקיים, לסדר את הקיים ולאפשר מקום לחדש. למרות זאת, כאשר עוברים לבית חדש חשוב להקפיד ולבחור חברה אמינה שתעביר בשבילנו את החפצים והזכרונות , שבזכותה יהיה לנו מעבר קל ונוח ככל הניתן.

מגנטים לאירועים במרכז - עבור יום הולדת
כיצד יוצרים אקסטזה בחתונה או בבר מצווה? זאת בהחלט אחת מהנקודות הרציניות שכל אחד ואחד תוהה לגביה לפני שמתחיל לתכנן את האירוע המשמעותי שלו. לנקודה זו אין פתרון אחד, אולם כעת לא חסרות דרכים יצירתיות שאפשר באמצעותן למתג את הערב המיוחד ולהפוך אותו לייחודי וליותר מסתם אירוע רגיל.

ריסוס אורגני למכרסמים
כל אחד מאיתנו שמע על החוויה המלחיצה הבאה, אתם נכנסים באישון ליל לדירה ורואים תיקנים עצבניים. הג'וקים הם מפגע רציני, ואף מעבר לאי נעימות, לעיתים הם עשויים לסכן את בריאותנו. אז איך לפעול במקרים בהם יש נחשים בביתנו?

קליפים לאירועים לימי הולדת
באירועים גדולים – אין ספק שזה השירות הכי נפוץ אשר מאפשר לנו לזכור את האירועים המשמעותיים ביותר בדיוק. התחתנתם? חוגגים ברית לבן? בעולם המודרני אנו לא יכולים להמנע מצוות צילום לשם תיעוד כל שנייה חשובה מהערב הגדול שלכם. בעתיד כשתרגישו נוסטלגיים תוכלו להכניס את הסרט ב-DVD וכך תוכלו לראות את הרגעים המרגשים.

הזמנת הובלת מקרר בשכיבה
06/06/12 | מעבר דירה
בשביל רובנו העברת העסק זה שלב מרגש. מדובר בשלב טוב לעשות סדר בדברים, לעבור על חפצים שאגרנו, לעשות סדר ולהכניס את החדש. עם זאת, כשעומדים לפני מעבר דירה מומלץ לבחור בקפידה חברה בעלת ניסיון שתעביר לנו את הרכוש שאספנו כל חיינו ושתאפשר לנו מעבר נעים וקל ככל האפשר.

אולם אירועים יפו מהמם
הפקה של ארועים היא לא עבודה קלה. כל ארוע משפחתי כולל חלקים קטנים, כאשר כל אחד מחייב חשיבות אינדיבידואלית. בסוף המסלול אתם קוצרים את הפירות, בגלל שאתם ארגנתם ארוע אדיר!

קליפ יום הולדת וחתונה
צלמי אירועים – כולם נהנים מהשירות המקל עלינו להיזכר בימים הגדולים ביותר בחיינו בדיוק כפי שהיו. הייתה לכם חתונה יפהפיה? סבא חוגג תשעים? כיום אין אפילו אפשרות שלא לקחת צלם מקצועי שיוכל לצלם הכל של הערב. בהמשך תוכלו להכניס את הסרט בדיוידי ותוכלו לראות את האירוע מחדש.

הובלות מרכז עם מנוף
05/06/12 | מעבר דירה
עבור רובנו המעבר זה הליך כיפי ומרגש. מדובר על זמן מעולה לערוך סדר בחפצים, לעבור על הקיים, לעשות קצת סדר ולהתחדש. על אף הכל, כשעוברים לבית חדש חשוב לבחור בקפידה חברת הובלות שתארוז לנו את כל החפצים , שבזכותה יהיה לנו מעבר נעים וזריז ככל הניתן.

גני אירועים בפתח תקווה לימי הולדת
תכנון מסיבות הוא סוגייה לא קלה. כל ארוע חברתי מורכב מפרמטרים שונים, כשכל אחד מהם חייב חשיבות אישית. בערב הארוע כולם שמחים, אחרי שהרמתם את המסיבה המושלמת!
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI