דף הבית רפואה ובריאות דיאטה ותזונה למה דיאטנית?
למה דיאטנית?
גלי 03/06/12 |  צפיות: 3354

 

הגנים בגופנו שונים ולכן דיאטה מסוימת איננה עובדת על אנשים שונים בצורה דומה., מסיבה זו, יש לפנות למומחי התחום המכונים דיאטנים. תפקידה של דיאטנית מומחית הוא להתאים דיאטה לדורש לפי משתנים שונים כגון: גיל, משקל, בעיות רפואיות, גנטיקה, יכולת פיזית ואלרגיות מזון ועדיין להעניק למטופל הרזיה בטוחה ובריאה.

יש לדעת כי במקרים רבים דיאטה לא מאוזנת יכולה לגרום למצב שבו מתפתחת הפרעת אכילה. דיאטנית מומחית תבחן גם כן את ההתקדמות של כל מטופל העובר דיאטה כדי לוודא שהיווצרות הפרעת אכילה אינה סיכון. דיאטה איכותית הינה דיאטה המותאמת אישית למטופל ומשתנה בהדרגה לפי יכולת והתקדמות המטופל בתהליך. בחירה בסוג דיאטה לא נכון או קפיצה בשלבי דיאטה והגזמה מגבירים את הסיכויים לכישלון ואף את הסיכויים לפגיעה בבריאות המטופל וביכולת העתידית שלו להרזות הרזיה בטוחה ללא סיבוכים רפואיים או הפרעות אכילה בעתיד.

כמו כן, דיאטנית יכולה להפתיע את המטופל פעמים רבות לגבי המזון שיידרש ממנו בכדי לרזות ואף לאפשר מזון שאיננו נראה בעיניים לא מקצועיות למשמין ולא בריא. ישנם מקרים בהם נתקלים בבעיות רפואיות במהלך הדיאטה כתוצאה משינויי הצריכה - דיאטנית מומחית תדע לאיזה סוג של רופא להפנותנו בכדי לקבל תוספים ו/או תרופות מתאימות למצב ומה לשנות ברכיבי הדיאטה שניתנה לנו בכדי לטפל בבעיה. אפשר לפנות ולקבל מידע לגבי דיאטנית בקופת החולים שאליה הינכם שייכים.

ישנן הרבה דרכים שונות לעשות דיאטה אבל היכולת לעשות אותה בהצלחה משתנה מאדם לאדם ורמת משקל אחד לשנייה. בעוד שאדם אחד יכול לבצע דיאטה מסוימת ולאבד משקל רב, אדם שונה יכול לבצע את אותה הדיאטה ולשמור על כל המשתנים זהים אך להשיל משקל נמוך בהרבה וזאת באשמת הגנטיקה השונה בין השניים.דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 גלי


 


מאמרים נוספים מאת גלי
 
בניתי אתר. ואז מה?
בניית אתרים זה תחום פורח בארץ, אך אתר חדש אינו שווה הרבה אם אינו מקודם כמו שצריך במנועי החיפוש.

בניית אתר- מתאים לכולם
בעולם היום כול עסק צריך לפנות לחברה בניית אתרים על מנת שיהיה לו נוכחות באינטרנט.

הכל על אתרי הכרויות
03/06/12 | הכרויות
אתרי הכרויות הולכים ומשתלטים על האינטרנט ועל חיי האהבה שלנו.

למה דיאטנית?
יש הרבה דרכים להיאבק בהשמנה אבל דיאטה טובה שתישאר הרבה זמן זה משהו שצריך לעשות אצל דיאטנית מקצועית

הבנת התנהגות אחרים
ישנם חוקרים שטוענים שכולנו מנסים להבין את האחרים על ידי התבוננות, וניתוח התנהגותם. התיאוריה שלהם טוענת שאנשים מנסים להסיק האם פעולה מסוימת שייכת למאפיין יציב של הפועל.

חרדה מרשלנות רפואית בהריון
אני חושבת הרבה על הריון לאחרונה. אני חושבת על איך זה יהיה להיות אמא, ובכלל איך זה ירגיש להיות בהריון. שיתפתי גם את הבן זוג שלי בזה, ואנחנו חושבים על זה ברצינות. חשבתי שאני ממש מוכנה לזה, עד שנתקלתי באיזשהי כתבה על רשלנות רפואית בהריון .

מחקר בתחום אבהות
24/05/12 | הורות
נושא האימהות הוא נושא מאוד מדובר בתקשורת ובתרבות בכלל. עם זאת, מעט מידע קיים על חוויותיהם של אבות ועל מספרם באוכלוסיה. ידוע כי עם הירידה בשיעור הלידות והעלייה בשיעור הגירושין, פוחת הזמן שנמצאים אבות עם ילדיהם. גברים משכילים ומצליחים יותר, מעורבים יותר בגידול ילדיהם. עדיין, מצב ההשגחה היומי על ילדים צעירים שונה.

קידום אתרים- האם צריך את הקורס?
קידום אתרים הוא בין התחומים הכי פרוצים שיש בשוק. אין השכלה נדרשת על מנת לעבוד בתחום ואין מבחנים או בדיקות מצד אף גורם. כול אדם באשר הוא, יכול לקום בבוקר ולקרוא לעצמו מקדם אתרים, אין תעודה מקצועית או כול דבר אחר שהוא נדרש להוכיח או להראות לפני שהוא פונה ללקוחות.

איך מוצאים אהבה ב2012?
בדיוק למטרה זאת נוצר אתר הכרויות . אתרים אלו מרכזים במקום אחד את כול בני הזוג הפוטנציאלים ומאפשרים לך להכיר אנשים חדשים בצורה מהירה.

הרזיה בחגים
חשוב להתכונן נפשית לפני הארוחות המשפחתיות ולתכנן מה מתאים למשטר תזונה נכונה ומה לא.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI