דף הבית פיננסים וכספים מט"ח המרת מטבע – יתרונות מול חסרונות
המרת מטבע – יתרונות מול חסרונות
יוסי בוזגלו 05/07/12 |  צפיות: 8052

כמה פעמים יצא לכם לשמוע "הדולר ירד" "הין עלה" "היורו קרס" , אלה הביטויים הנפוצים ביותר בשוק המרת מטבע בקיצור "ברוכים הבאים לשוק המט"ח העולמי". המסחר של המרת מטבע פועל בשוק כבר הרבה מאוד שנים עוד לפני שהתחילו לסחור במניות בעולם. כולם ידעו כבר אז שערך של מטבע זר יכול להשתנות כל יום ובדרך זו אפשר להפיק ממנו רווחים או הפסדים. מאוחר יותר, עם מסחרן של המניות בשוק, הבינו הסוחרים כי הכסף הגדול נמצא בעצם בבורסת המניות היום, המסחר בהמרת מטבע הוא זמין לכל אחד וכל מה שאנו צריכים בעידן של היום זה אינטרנט אבל ממש כמו במשחק קלפים, עלינו לדעת כסוחרים שאנו אף עלולים להפסיד כסף ובהרבה מקרים גם הרבה.

המרת מטבע חוץ – אפשרי בכל זמן ובכל שעה...

אם אתה סוחר במניות דרך חשבון הבנק שלך אתה יכול להתעדכן ולסחור במט"ח ובמניות דרך האינטרנט בביתך, בבית קפה, בדרך לעבודה ובכל מקום אפשרי. כל מה שאתה זקוק לו בעצם הוא ניסיון, הכרת השוק הכלכלי בעולם והכי הרבה מזל, היות ובין רגע אחד למשנהו ישנן תנודות והכל זה שאלה של תזמון נכון.

המרת מטבע – שירות עד הבית!

היום ניתן להזמין שירותי המרת מטבע דרך חברות הנותנות שירות זה באינטרנט. אפשר לבצע את הפעולה דרך כרטיס האשראי אפילו בתשלומים לרכוש את המטבע הזר והכסף יגיע אלייך עד פתח הדלת. פעולה זו מונעת מאתנו לחטט רגליים על מנת למצוא עמלות  ושערים נמוכים. השירות הוא בטוח וקיים בשוק כבר למעלה משנתיים. בצורה זו ביצענו רכישה בטוחה ומשתלמת מחברה ידועה, ללא חששות והעיקר זה מאוד נוח!

המרת מטבע – מזומן או המחאת נוסעים?

המחאות נוסעים היו תמיד נוחות ובטוחות יותר עוד מה 117 בגלל מסחר בחו"ל והאנשים שהרבו לנסוע לחו"ל. מדוע עדיף לנו להשתמש בהמחאות נוסעים כשאנו טסים לחו"ל ולא במזומן? – אם כסף מזומן נגנב ממך בעת שהייתך בחו"ל אין לך עליו ביטוח, אבל אם קנית המחאות נוסעים אזי אתה מכוסה מפני גניבה אך תמיד יש לכל יתרון את החיסרון שלו. על פירעון כל המחאה בזו מתווספת עמלה  בנוסף לרווח המוצר משערי המרת מטבע, אך כיום כרטיסי האשראי הבינלאומיים הופכות את נסיעתנו לנוחה יותר ואפשר לקנות בתשלומים ברוב בתי העסק בעולם.דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 יוסי בוזגלו


 


מאמרים נוספים מאת יוסי בוזגלו
 
אסטרולוגיה והתאמה זוגית
12 המזלות נשלטים בידי כוכבים ומייצגים טיפוסים שונים של בני אדם. נהוג לחלק את 12 המזלות לארבע קטגוריות

יסודות של אסטרולוגיה למתחילים
מתעניינים בעולם המסתורין של האסטרולוגיה? מסוקרנים לדעת מאין האסטרולוגים שואבים את המידע המרתק שלהם על בני אדם? לא מפתיע.

המלצה על "חברת פינוי דירות"
אני נשואה כבר 10 שנים ובזמן האחרון התחלתי להבחין כי בעלי מפתח בעיה של אגירת חפצים שונים וזבל שאין לנו שום צורך בו. בתחילה חשבתי כי מדובר במשהו שיעבור אך עם הזמן זה הפך להיות הרבה יותר חמור ובלי ששמתי לב המחסן של הבית שלנו, הגג והמרפסות הפכו להיות עמוסים בזבל וחפצים שונים אותם הוא מצא ברחוב.

בגידה בבסיס סגור
23/06/13 | בגידות
אל מרקוס סיפוקובס הגעתי לאחר ההחלטות קשה. מצד אחד, לא הייתי הטיפוס שמזמין חקירות אצל חוקר פרטי, מצד שני, הייתי חייבת לגלות את האמת והאמת הייתה קשה. המזל שלי היה שמרקוס הוא אחד האנשים האנושיים ביותר והחוקרים המקצועיים ביותר.

הורוסקופ כעיקרון ישים
מקורה של האסטרולוגיה מגיע אלפי שנים אחורה עד בבל העתיקה. עיקרה של תורה זו הוא חיזוי עתידו של האדם באמצעות הכוכבים. אחד הכלים המרכזיים של האסטרולוגיה הוא ההורוסקופ.

לרתק את הילדים באמצעות אטרקציות במרכז
אטרקציות זה הכוונה לבילויים מיוחדים שהם עולם שלם למוגרים ולצעירים. קשה מאוד לרצות ילדים והם דורשים גירויים מתמידים במיוחד בתקופת החופש הגדול וצריך למצוא להם את אטרקציות במרכז היכולים להתאים להם.

המערות בעיר העתיקה – עוד מגוון של אטרקציות בירושלים
אחת המערות הידועות ביותר בירושלים היא מערת צדקיהו, הבנויה תחת העיר העתיקה. הרבה אגדות סופרו על המערה הזאת עוד מתקופת בניית בית המקדש על ידי המלך שלמה על בריחתו של צדקיהו.

הורוסקופ וגלגל המזלות
הורוסקופ הוא מושג באסטרולוגיה. הוא לקוח מהשפה היוונית ופירושו "מבט לשעה". מדובר בסוג של פרשנות ותחזית אסטרולוגית שמתבססת על מיקומי השמש ביחס לגלגל המזלות.

פתרון לכאבי גב באמצעות מדרסים
כאבי גב. עשרות מאמרים, ואלפי מחקרים נעשו ועדיין נעשים, בבעיה הכואבת והנפוצה ביותר אצל בני האדם.

מדרסים- על רגל אחת
חשבתם פעם כמה לחץ מופעל על כפות הרגליים שלנו, בכל יום? הליכה, ריצה, עמידה הן רק חלק מהפעולות היומיומיות שאנו מבצעים שהאיבר העיקרי הפעיל בהן הוא כף הרגל.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI