דף הבית בידור ופנאי שירה מנגנים ונהנים
מנגנים ונהנים
ספיר קוסקי 31/07/12 |  צפיות: 1787

אם אתם אוהבים לפצוח בשירה ולשבת ביחד בחברה, הגיע הזמן לתהפוכה שתסגור לכם את הפינה. אז תבחרו מקום מסוים בו תוכלו לשיר לעניין, כי אין ברצונכם להפריע לשכנים שאת שנתם מבלים בנעימים ואז עם הזמר אותם אתם יכולים להעיר. אז לאחר שמצאתם מקום מבודד, הגיע הזמן לשיר חיש מיד שירה בציבור באזור הדרום נפוצה במיוחד, בקרב אוכלוסיות מבוגרות ופחות מבוגרות פה אחד.

כינוס סביב שולחן אחד ארוך עם מלא שירונים שעליהם אפשר להסתכל אם שכחתם איזה שורה ולחזור לעניינים במהרה. כי אין כמו לשבת עם חברים טובים ולשיר שירים ישנים ואהובים וביחד את השממה להפסיק.

שירה תורמת רבות למיתרי הקול בגילאים המבוגרים וגם מונעת דיכאונית ועצבים מיותרים, הבדידות נעלמת וכלל לא קיימת, בעזרת ההתקהלות יחד אפשר ליצור חוויה נהדרת, חווית השירה שמעשירה את הלב והנשמה. בעשור האחרון התחילה לחדור השירה בציבור גם לדור הצעיר,  בחורים ובחורות צעירים, נפגשים, שרים, רוקדים, שירים עכשוויים וגם ישנים שירה בציבור בתל אביב והמרכז נפוצה מאוד, מתגלגלת ועוברת מפה לאוזן מהר מאוד, נהוגה בכמה וכמה מוסדות ואנשים דוהרים פשוט לשיר ולרקוד, צעירים שלא נחשפו לעולם לשירה בציבור פתאום יותר ויותר חשופים וככה נשמרת המסורת העתיקת ימים, עוברת מדור לדור וכנראה שתישאר פה עוד כמה וכמה עשורים.

אז אם ברצונכם לעשות משהו נחמד, באירוע אפילו או סתם לבד, לא צריך בזבוז כסף מיוחד כמו מסעדה או אולם שסתם עולה לכם יקר, תזמינו את החברים ותדפיסו שירונים שונים של שירים מודרניים וישנים, תמציאו ריקודים מתאימים ואין צורך בהתארגנות מיוחדת אלא פשוט כמה שירונים ושירה נלהבת, שירה בציבור בתל אביב והסביבה, נערכת היום כמעט בכל מסיבה, מהקטן לגדול ובכל צורה, אז אם אתם רוצים מסיבה לא שגרתית עשו זאת בדרך מקורית שירה בציבור על ידי צוות מוביל גם ניתן להזמין שבמקום שתשברו את הראש את הדברים הוא יביא ויכין, כולל הגברה מתאימה למקום שבו נערכת המסיבה ואתם וחבריכם תהיו מרוצים מכל דקה ואפילו אף תלמדו שירים שבכלל לא ידעתם קודם לכן. החברים ייהנו ואתם עוד יותר וביחד תיווצר אווירה שאין לתאר.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 ספיר קוסקי


 


מאמרים נוספים מאת ספיר קוסקי
 
מגמה בענף האירועים: השכרת דוכני מזון ושתייה
בענף האירועים מסתמנת כבר זמן מה מגמה בולטת, והיא השכרת דוכני מזון ושתייה. לא משנה מה האירוע, הדוכנים יקלו על כולם- עליכם ובעיקר על האורחים.

ייעוץ ארגוני – תחום הצובר תאוצה בשנים האחרונות
ייעוץ ארגוני, מסייע באמצעות הכלים שלו לעובדים ולמנהל להצליח. האבחון שיועץ ארגוני מבצע, דומים לאבחון של רופא..

מהו בית אבות טוב?
09/08/12 | גיל הזהב
בית אבות טוב הוא בית אבות שהקשישים מרגישים בו בנוח מתבטאים כיצד שרוצים ומרגישים כמעט כמו בבית, גם אם לא מדובר בסביבה הטבעית שלהם.

לאן הפסיכיאטרים מובילים אותנו?
אם לא ננסה לא נדע, טיפול בנפש שלנו חשוב מאוד, נפש בריאה בגוף בריא, חשוב לדעת כיצד לטפל ואצל מי.

כתיבה מאומנת
אנשים רבים רוצים להעביר את הידע שלהם בכתיבה לאחרים ולא יודעים כיצד לעשות זאת, לכן, בא הרעיון של הקופירייטינג - כתיבה רעיונית.

וילון מוסיף המון
08/08/12 | ריהוט
כאשר מעצבים את הבית חשוב לבחור וילון מתאים , לשמירת האחדות, החמימות של הבית ואחוות המשפחה כולה, וילון מוסיף המון.

גן שלנו מה נחמד הוא
08/08/12 | הורות
גן מוצלח הינו גן מלא משחקים וצעצועים מכל המינים ומכל הסוגים, למען העסקת הקטנטנים והעשרת הידע שלהם בעולם שלנו הגדולים.

בר מאובזר
אם אתם רוצים להפתיע באירוע שלכם, עשו זאת עם הדבר שהכי ישמח את האורחים שלכם. שתייה מכל טוב יכולה לעשות את העבודה כראוי.

אירוע פרוע
כאשר אנחנו חוגגים אירוע אנחנו רוצים שהוא יהיה הכי טוב משל כולם ולא שגרתי, משהו שידברו עליו גם אחרים שייגמר.

האתר שלי
אם יש ברשותי עסק מצליח, חשובה ביותר גם ההפצה שלו בערוצי התקשורת, והדרך הטובה והמהירה ביותר היא בניית אתר אינטרנט משלי.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI