דף הבית ביטוח ביטוח בריאות טסים לחו"ל? בידקו את הכיסוי רפואי של פוליסת הביטוח
טסים לחו"ל? בידקו את הכיסוי רפואי של פוליסת הביטוח
wobi 04/09/12 |  צפיות: 1966

ביטוח נסיעות לחו"ל הוא אחד הדברים החשובים ביותר שיש לעשות לפני שטסים ויוצאים מהארץ. פציעה בחו"ל, ולו הפציעה הקטנה ביותר, עלולה להסתיים באסון בשל חוסר ביטוח רפואי אשר איתו יהיה ניתן לקבל את כל הטיפולים הרפואיים הדרושים. לכן, בשנים האחרונות ניתן לראות כיצד המודעות הרבה לנושא עולה וכיצד אנשים רבים מבינים כי ללא כיסוי ביטוחי החופשה שלהם עלולה להיות פחות בטוחה ואפילו מסוכנת. זו הסיבה לכך שכיום רבים לא יוצאים לחו"ל מבלי לרכוש ביטוח רפואי שיכסה אותם בכל מצב ואתו יוכלו לקבל טיפול בכל מצב בצורה הטובה ביותר והמקצועית ביותר שניתן לקבל.

מה מכסה ביטוח רפואי בעת נסיעה לחו"ל ?

ביטוח חופשה בחו"ל הוא ביטוח הכולל עמו מגוון רחב של טיפולים רפואיים אשר להם עלול האדם להזדקק בעת שהותו מחוץ לארץ. הביטוח כולל אשפוז בחו"ל, ניתוחים שונים, טיסות חזרה לארץ במקרי חירום, תרופות שונות ועוד מגוון רחב של טיפולים. יחד עם זאת, חשוב מאוד לשים לב לגובה ההשתתפות העצמית בכל מקרה ולהבדלים בין הכיסויים השונים בין חברה אחת לשנייה וכך לבחור בחברת הביטוח אשר מציעה לכם כיסוי ביטוחי מלא ונכון במחיר המשתלם ביותר. כמובן, בכל חברה ביטוח ניתן למצוא פוליסה בסיסית ומעבר לה עוד פוליסות משלימות ההופכות את הכיסוי למלא ומגינות על האדם כמעט בכל מצב.

מה חשוב לבדוק לפני שרוכשים ביטוח רפואי בעת נסיעה בחו"ל ?

לפני שאתם רוכשים ביטוח רפואי לפני נסיעה לחו"ל חשוב מאוד לבדוק כי זהו ביטוח אשר יכסה אתכם בכל מצב וביטוח המתאים לסגו החופשה אליה אתם עומדים לצאת. לדוגמא, ישנם ביטוחים אשר לא מכסים מצבים בהם האדם נפגע בעת ביצוע טיול אתגרי ומסוכן ולכן אם אתם יוצאים לטיול שכזה פוליסה כזו כלל לא מתאימה לכם ובעת הצורך לא תכסה אתכם כלל. לכן, קראו היטב את כל האותיות הקטנות והקפידו לעבור על הכול כדי לוודא שאכן מדובר בפוליסת ביטוח המתאימה לסוג החופשה שלכם ושאכן פוליסת הביטוח תכסה אתכם בכל מצב בצורה הטובה ביותר.

ביטוח נסיעות לחו"ל לנשים בהיריון

נשים בהיריון אשר נוסעות לחו"ל מוכרחות לבצע ביטוח נסיעות אשר יגן עליהם בכל מצב של הרגע במצב או בעיה במהלך ההיריון. מצב של היריון הוא מצב רגיש מאוד ולכן חשוב להיות מבוטחים ומכוסים בכל מקרה כדי להגן על האם ועל העובר בצורה הטובה ביותר. כיום, חברות הביטוח מגבילות את חודשי ההיריון אותם הם מכסים וקשה מאוד למצוא חברת ביטוח אשר תכסה אישה בהיריון אשר כבר עברה 5 – 6 חודשים להיריון. לכן, חשוב לבדוק היטב מספר חברות ביטוח, לבדוק מהו הכיסוי המוצע ולדאוג לכיסוי רפואי מלא לכל צרה שלא תבוא ולכל בעיה אשר עלולה להיגרם כתוצאה מהטיסה עצמה או באופן טבעי בזמן השהייה בחו"ל.

לנסוע בראש שקט

ביטוח רפואי אותו מבצעים בעת נסיעה לחו"ל מאפשר לכם ליהנות מהנסיעה בצורה הטובה ביותר ובראש שקט. אתם יכולים להיות רגועים ובטוחים כי בכל מצב הביטוח מכסה אתכם ולא יקרה מצב בו תתקלו בארץ ניכר בקשיים אשר יגרמו לבעיות רפואיות מהן אתם סובלים להחמיר ולהפוך לבעיות הרבה יותר מסובכות והרבה יותר קשות. זו הסיבה לכך שכיום מומלץ לכל אדם אשר נוסע לחו"ל, ולא משנה מאיזו סיבה, לבצע ביטוח רפואי, ביטוח נסיעות אשר יכסה עליו וישמור עליו מכל משמר כדי שיוכל להיות רגועה ולנסוע בראש שקט ובביטחון רב.

Wobi ביטוחי נסיעות לחו"ל


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 wobi


 


מאמרים נוספים מאת wobi
 
מהו כיסוי חדש תמורת ישן בביטוח הרכב?
11/11/13 | ביטוח רכב
סעיף זה מעניק כיסוי חדש תמורת ישן, והוא נכנס לתמונה, פעמים רבות, במקרים של טוטאל לוס לרכב. הנה כל מה שחשוב לדעת עליו.

כיצד תצמצם את הסיכון לגניבת רכבך?
10/11/13 | רכב
קשה למנוע לחלוטין את הסבירות של גניבת רכב, אך ניתן לצמצמם אותה באופן משמעותי. מה ניתן לעשות על מנת למנוע את גניבת רכבך?

ביטוח רכב מחוץ לשטח מדינת ישראל
06/11/13 | ביטוח רכב
רכשת ביטוח רכב בארץ? בדוק האם הביטוח תקף גם בחו"ל או מעבר לקו הירוק. כל המידע במאמר הבא.

תביעת פיצויים בגין גניבת פריטים מהרכב
23/09/13 | ביטוח רכב
חברות ביטוח רבות להציע את ביטוח "כל הסיכונים", שנועד להתייחס למצבים שונים – ובין השאר ביטוח תכולתה של הדירה גם מחוצה לה. אולם, מה קורה כאשר פריטים נגנבים מתוך רכבו של המבוטח? האם הביטוח תקף אז?

הפחתת תגמולי הביטוח בגין השארת המפתחות במתנע
17/09/13 | ביטוח רכב
התייחסות מיוחדת בפוליסת ביטוח הרכב מקבלות תמיד נסיבות המקרה - שאלה נפוצה ביותר היא מה קורה כאשר הרכב נגנב, בעוד המפתחות שלו נמצאים במתנע?

שרות טיפול משפטי בתביעות צד ג'
16/09/13 | ביטוח רכב
מה כולל שרות הטיפול המשפטי במסגרת תביעות צד ג'? ואיך משיגים את הפוליסה המשתלמת ביותר, מהבחינה הזו? כל המידע במאמר הבא.

מסלולי ביטוח לרכב שני
15/09/13 | ביטוח רכב
במאמר זה נדבר על מסלולי ביטוח לרכב שני, ולמדיניות הנהוגה כיום בישראל ביחס לסוגיה מורכבת זו.

ביטוח רכב - השתתפות עצמית בהגנה משפטית
15/09/13 | ביטוח רכב
במאמר זה נתייחס כאן למאפיינים של סעיף הגנה משפטית בביטוח הרכב, ולמרכיב מרכזי מאד בתוכה - סוגיית ההשתפות העצמית. מה בדיוק עומד מאחוריה?

רכישת ביטוח משכנתא באינטרנט - כיצד לעשות זאת נכון
האפשרות של רכישת דירה ללא משכנתא נראית כמו חלום רטוב, שספק אם יושג אי פעם. לא רבים יודעים, אבל בעת ההלוואה החשובה הזו נדרש גם לרכוש ביטוח משכנתא. איך האינטרנט יכול לסייע לעשות זאת בצורה הטובה ביותר?

טיפול בנזקים למבנה במסגרת ביטוח המשכנתא
במאמר זה נתייחס לרכיב מרכזי ביותר בתוך ביטוח המשכנתא, והוא ביטוח מבנה למשכנתא: מה הוא מציע למבוטחים מבחינת טיפול בנזקים לבית?
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI