דף הבית ביטוח ביטוח בריאות אשפוזים וניתוחים במסגרת ביטוח נסיעות לחו"ל
אשפוזים וניתוחים במסגרת ביטוח נסיעות לחו"ל
wobi 04/09/12 |  צפיות: 2029

עומדים לטוס לחו"ל לטיול, לחופשה, לעסקים או לכל מטרה אחרת? לפני שאתם אורזים את המזוודה, אל תשכחו לעשות ביטוח רפואי עבור נסיעות לחו"ל, ביטוח אשר יכסה אתם בכל מצב בו חלילה תפגעו או לא תחושו בטוב ויאפשר לכם לקבל מגוון רחב מאוד של טיפולים בכל מקום בו תהיו בצורה הטובה ביותר. חברות הביטוח השונות בישראל מציעות מגוון רחב מאוד של ביטוחי נסיעות ולכן חשוב שתדעו מה כוללים הביטוחים השונים וכיצד לבחור את הביטוח אשר מתאים לכם בצורה הטובה ביותר והנכונה ביותר. זכרו כי בחירת ביטוח נכון הוא המפתח לנסיעה מוצלחת יותר והרבה יותר בטוחה, נסיעה בה בכל מצב תהיו בטוחים ותקבלו את הטיפולים המגיעים לכם.

אשפוזים בבית חולים

אחד מבין הדברים אשר כלולים בתוך ביטוח נסיעות לחו"ל הוא אשפוז בחו"ל. פעמים רבות קורים מצבים בהם במהלך החופשה האדם זקוק לאשפוז בבית חולים ולקבלת טיפול רפואי מקצועי וללא ביטוח רפואי מתאים הוא לא יוכל לקבל את הטיפול בבית החולים בשום מצב. לכן, חשוב מאוד לבצע ביטוח נסיעות לחו"ל שכן אפילו שפעת קטנה יכולה לגרור אשפוז לצורך בדיקות שונות ואם אתם רוצצים ליהנות מהחופשה שלכם בצורה הטובה ביותר ולא להגיע למצב בו מרבית החושה אתם נמצאים במיטה, רכשו ביטוח נסיעות רפואי מראש.

ניתוחים שונים

עוד דבר אותו מכסות פוליסות הביטוח השונות הוא מצב של ניתוח. לעיתים קורים מצבים בהם האדם נפצע במהלך החופשה, נפגע ממשהו או שמתגלה אצלו מחלה אשר מחייבת בניתוח דחוף. בחו"ל, אף בית חולים לא יבצע את הניתוח אם אין לאדם כיסוי רפואי בעזרת חברת ביטוח ולכן חשוב מאוד לבצע את הביטוח לכל מקרה שלא יקרה כדי להיות רגועים יותר ובכדי לדעת כי בכל מצב הביטוח יעניק לכם את הניתוח לו אתם זקוקים ותוכלו לבצע אותו בצורה מקצועית ונכונה מבלי לחכות עד לטיסה חזרה לארץ ומבלי שהמצב יחמיר כתוצאה מחוסר של ביצוע הניתוח בזמן ועיכוב התהליך כולו.

טיסות חזרה לארץ במקרי חירום

ישנן פוליסות ביטוח רפואי רבות מאוד אשר כוללות טיסות חזרה לארץ במקרי חירום. כיסוי זה הינו חשוב ביותר כי לעיתים האדם סובל מבעיה אשר התגלתה בחו"ל ולעיתים האדם נמצא במדינה בה לא ניתן להציע לו טיפול טוב ונכון לבעיה ממנה הוא סובל. במקרים כאלו, חברות הביטוח מממנות טיסה שתחזיר את האדם ארצה אל בית החולים בו הוא יוכל לקבל את כל הטיפולים להם הוא זקוק. בכלל, החזרה לארץ במקרה של מחלה מרגיע גם את החולה וגם את המשפחה אשר יכולים לעמוד לצדו בזמן הטיפולים בארץ ולהעניק לו את כל מה שהוא זקוק לו עד להחלמה המלאה.

טיפול בנשים בהיריון

אישה בהיריון נמצאת במצב רגיש מאוד ולכן חשוב מאוד שאם היא נוסעת לחו"ל היא תבצע ביטוח שיכסה אותה בכל מצב ואתו היא תוכל לקבל טיפול מהיר ומידי בכל מקרה. בזמן ההיריון, לעיתים רבות טיפול מהיר הוא קריטי לבריאות של האם ושל העובר ולכן חשוב מאוד לכסות את האישה ההרה בביטוח רפואי מקיף אשר יאפשר לה לקבל את כל הטיפולים להם היא תזדקק בחו"ל  ללא כל בעיה. חשוב גם לדעת כי יש שוני בין חברות הביטוח ולא כל חברת ביטוח מעניקה כיסוי לחודשים מתקדמים של ההיריון ויש לקחת זאת בחשבון לפני תכנון הטיסה כולה ואם מדובר בהיריון מתקדם אולי מוטב לדחות את הטיסה לאחר הלידה,  כמובן – אם לא מדובר במקרה דחוף.

ביטוחי נסיעות לחו"ל Wobi


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 wobi


 


מאמרים נוספים מאת wobi
 
מהו כיסוי חדש תמורת ישן בביטוח הרכב?
11/11/13 | ביטוח רכב
סעיף זה מעניק כיסוי חדש תמורת ישן, והוא נכנס לתמונה, פעמים רבות, במקרים של טוטאל לוס לרכב. הנה כל מה שחשוב לדעת עליו.

כיצד תצמצם את הסיכון לגניבת רכבך?
10/11/13 | רכב
קשה למנוע לחלוטין את הסבירות של גניבת רכב, אך ניתן לצמצמם אותה באופן משמעותי. מה ניתן לעשות על מנת למנוע את גניבת רכבך?

ביטוח רכב מחוץ לשטח מדינת ישראל
06/11/13 | ביטוח רכב
רכשת ביטוח רכב בארץ? בדוק האם הביטוח תקף גם בחו"ל או מעבר לקו הירוק. כל המידע במאמר הבא.

תביעת פיצויים בגין גניבת פריטים מהרכב
23/09/13 | ביטוח רכב
חברות ביטוח רבות להציע את ביטוח "כל הסיכונים", שנועד להתייחס למצבים שונים – ובין השאר ביטוח תכולתה של הדירה גם מחוצה לה. אולם, מה קורה כאשר פריטים נגנבים מתוך רכבו של המבוטח? האם הביטוח תקף אז?

הפחתת תגמולי הביטוח בגין השארת המפתחות במתנע
17/09/13 | ביטוח רכב
התייחסות מיוחדת בפוליסת ביטוח הרכב מקבלות תמיד נסיבות המקרה - שאלה נפוצה ביותר היא מה קורה כאשר הרכב נגנב, בעוד המפתחות שלו נמצאים במתנע?

שרות טיפול משפטי בתביעות צד ג'
16/09/13 | ביטוח רכב
מה כולל שרות הטיפול המשפטי במסגרת תביעות צד ג'? ואיך משיגים את הפוליסה המשתלמת ביותר, מהבחינה הזו? כל המידע במאמר הבא.

מסלולי ביטוח לרכב שני
15/09/13 | ביטוח רכב
במאמר זה נדבר על מסלולי ביטוח לרכב שני, ולמדיניות הנהוגה כיום בישראל ביחס לסוגיה מורכבת זו.

ביטוח רכב - השתתפות עצמית בהגנה משפטית
15/09/13 | ביטוח רכב
במאמר זה נתייחס כאן למאפיינים של סעיף הגנה משפטית בביטוח הרכב, ולמרכיב מרכזי מאד בתוכה - סוגיית ההשתפות העצמית. מה בדיוק עומד מאחוריה?

רכישת ביטוח משכנתא באינטרנט - כיצד לעשות זאת נכון
האפשרות של רכישת דירה ללא משכנתא נראית כמו חלום רטוב, שספק אם יושג אי פעם. לא רבים יודעים, אבל בעת ההלוואה החשובה הזו נדרש גם לרכוש ביטוח משכנתא. איך האינטרנט יכול לסייע לעשות זאת בצורה הטובה ביותר?

טיפול בנזקים למבנה במסגרת ביטוח המשכנתא
במאמר זה נתייחס לרכיב מרכזי ביותר בתוך ביטוח המשכנתא, והוא ביטוח מבנה למשכנתא: מה הוא מציע למבוטחים מבחינת טיפול בנזקים לבית?
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI