דף הבית בניין ואחזקה בתים משותפים להתקין מחסום חניה אישי
להתקין מחסום חניה אישי
איילת שחר 16/09/12 |  צפיות: 3085

קניתם הקיץ בית קרקע? הוספתם פרגולות ועצי פרי ירוקים אבל טרם התקנתם גדר או שער?

גדרות ושערים מהווים עבורנו הבדל בין איזור המחיה שלנו אל המרחב של הציבור, אך דווקא בתפישת העולם העיצובית גדרות ושערים הם מיקשה אחת מעיצוב השלם של הבית בן ניתן למצוא אותם, באמצעות הבחירה המתאימה של גדרות הבית והכניסה- מקנים לבית כולו מראה ייחודי .

מהיכן קונים גדר או שער? על מה להקפיד ששוקלים להתקין מחסום חניה אישי? איזה חומרים מומלצים לקנייה? כמה עצות להשגת שערים ומעקות במדריך הבא.

מתכננים- השלב הראשוני הוא מהו גובהה של הגדר, ההיקף שלה ואיזה שטח היא תוחמת בשביל שתוכלו למנוע קנסות לא רצויים. חשוב לברר מול פקידי העירייה מהם הרישיונות שלכם בשטח וגם לברר על מידת הגובה של הגדר שתתקינו.

כמה תהיו מוכנים לשלם? בשנות האלפיים אפשר למצוא מבחר עצום של גדרות ושערים: גדרות מפלסטיק, מברזל, מתכת מעץ וגם אלומיניום. ברזל ופלדה יעלו יותר מגדרות מעץ וגדרות מהאלומיניום הנפוץ פחות יקרים מאלה הבנויים מעץ או מתכת. חשוב לבחור חומרים טובים ואיכותיים שישארו לאורך שנים ואם התקציב מאפשר אז גם עם עיצובים מיוחדים.

מטרת הגדר- האם יש ילדים קטנים יש לכם כלב או חתול? צריכים גישה לנכים? כדאי לחשוב על כל האפשריות וזאת בכדי להתאים בצורה נכונה את השער והגדר לכל המשפחה. איכות מעל לכל- לעתים כדאי לשלם יותר ולקבל תוצר איכותי שיחזיק למשך זמן רב.

מציאת בעלי מקצוע זאת לא מטלה פשוטה כיום יש מאות בעלי מקצוע בתחום השערים והגדרות. בכדי לעשות בחירה נכונה בקשו שיראו לכם תיק עבודות, חפשו גם חוות דעת ואת כל הפרטים סכמו בהסכם מפורט ככל שניתן. יחד עם זאת כדאי לבקש עד ארבעה הצעות מחיר ולהשוות ביניהם, בעזרת בדיקה מקיפה תוכלו להוזיל משמעותית את ההוצאה.

רוצים להוסיף מנוע לשער כנף? לפני קניית גדרו או שער כדאי לבדוק לגבי עיצובים מיוחדים ומנגנונים אלקטרוניים, גדרות ושערים שומרים על בטחוננו אבל הם גם חלק מעיצוב הבית.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 איילת שחר


 


מאמרים נוספים מאת איילת שחר
 
השתלות שיניים ושיקום הפה
ממקצועיות ואיכות הטיפול, מיחס אישי למטופל, זמינות רופא השיניים והתאמת הטיפול והמחיר לפי התקציב שברשותכם. מרפאות מתקדמות מתאפיינות במכשור מתקדם

לימודי הנהלת חשבונות 1 2
לשוק העבודה עם תעודה שבסוף רק המצליחים זוכים להוכיח את עצמם בשטח אבל, עליכם לבחור היטב את

כמה עולה מעצב פנים?
22/09/12 | שיפוצים
בררו אצל ידידים וקרובי משפחה אם יוכלו להמליץ לכם אודות אדריכל מסויים או סטודיו

מנהל עסקים לימודי ערב
יהיה איתם? אבל... הבעיה היא שרבים לא הולכים על המקצוע הנכון עבורכם ומבזבזים כסף ושנים רבות על לימודים בתחום שהאפשריות בו מוגבלות. לכן אסור למהר

טיפולי הסרת שיער בגב
להחלטה? אתם יכולים להגיע למרפאה שתעניק לכם את הטיפול בהתאם לתקציב שברשותכם

קורס לימודי אנגלית
היתרונות שבלימוד השפה, שאליהם ניתן להוסיף יכולת לטייל בחו''ל בנוחות ובביטחון

הצרת היקפים בירכיים
אתם חייבים להתאזר בסבלנות אחרי כמה שבועות תחלוף הנפיחות ואפכם יקבל צורה

מחפשים צילום אירועים?
הצלם? אל תתביישו לבקש לראות פורטפוליו. זו הדרך להתרשם מיכולותיו ומכשרונו, אך עם

איך בוחרים תקליטנים מומלצים?
22/09/12 | מוסיקה
האווירה. מוסיקה לאירועים זה בכלל לא מדע מדוייק, היא צריכה להיות רגועה ומרגיעה ברגעים חשובים ובצורה נכונה שכולם ברחבה. תקליטן בחיפה טוב חייב לדעת

מצלמות במעגל סגור לבית
18/09/12 | שיפוצים
מורשה לכך וחשוב מכל מהימן, זאת כדי לחסוך לנו בעיה כי אחרי זמן מסוים, האזעקה חלילה לא תופעל בזמן פריצה וזאת בגלל חוסר מקצועיות. דבר חשוב נוסף שעלינו לשם
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI