דף הבית קניות וצרכנות אופנה בגדי הריון: פריטי חובה
בגדי הריון: פריטי חובה
אירה פינסקר 20/10/12 |  צפיות: 1792

בגדי הריון הם בגדים שנתפרים בהתאמה מיוחדת לגזרתן של נשים בהריון. חשוב להבין שהשינויים הפיזיים בגופה של אישה בהריון אינם אחידים. במילים אחרות, אישה בהריון לא יכולה לרכוש בגדים רגילים במידה גדולה יותר, כי הם לא יתאימו. היא זקוקה לבגדים בעלי מאפיינים מסויימים התואמים את מבנה הגוף האופייני לנשים הרות.

כאשר מדובר בחולצות, ניתן להבחין בהבדלים משמעותיים בין בגדים רגילים לבין בגדי הריון. כמובן שחולצות בטן לא באות בחשבון. חולצות הריון וטוניקות הן ארוכות יותר ומרווחות באזור הבטן, או שעשויות מבדים נמתחים. הגומיות, אם קיימות, ממוקמות מתחת לחזה ולעתים גם בחלק התחתון של החולצה, באזור בו היא עולה כבר על המכנסיים או על החצאית.  בצורה כזאת ניתן לכסות את הבטן הגדלה ולמנוע את חשיפתה.

פריט נוסף חשוב בבגדי הריון הוא מכנסיים מיוחדות. מכנסיים אלה שונות ממכנסיים רגילות בכך שעשויות עם גומיה רחבה העוטפת את הבטן מבלי להפעיל עליה לחץ. מכנסי הריון שימושיים מאוד, ומשווקים במבחר רחב של דגמים ואורכים. הרוב הגדול של נשים בהריון מעדיפות מכנסיים ארוכים בשל תופעות שונות של נפיחות ברגליים, הופעת ורידים וכדומה.

כאשר מדברים על בגדי הריון, לא ניתן לדלג על שמלות. שמלות הריון הן שמלות בעלות מותן גבוהה  (גומיה מתחת לאזור החזה, כמו בחולצות) ובאורך המותאם לבעלות בטן בולטת. שמלות רגילות עשויות להפוך לקצרות מאוד על נשים בהריון, ואילו שמלות הריון שנתפרו במיוחד עבורן שומרות על האורך הנדרש.

דבר נוסף חשוב שנשכח לעתים קרובות כאשר מדברים על בגדי הריון הוא דווקא הנעליים. נעליים נוחות הן פריט חובה בהריון. נעלי הריון צריכות להיות רכות וגמישות, יציבות וללא עקב גבוה. נעלי הריון הן בראש ובראשונה נעליים נוחות, גם אם צריך להתפשר במידה מסוימת על סגנון. יש לקחת בחשבון שבחודשים האחרונים כף הרגל עשויה להתרחב מעט, ולכן נעליים רגילות לא תמיד מתאימות.

לסיכום, ישנם מספר פריטים של בגדי הריון המוגדרים כחובה. פריטים אלה הם חולצה נוחה המכסה את הבטן, מכנסיים בעלי גומיה רחבה, שמלת הריון ונעליים נוחות ויציבות.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 אירה פינסקר


 


מאמרים נוספים מאת אירה פינסקר
 
חנויות הריון: חנויות לשופינג בתקופת ההריון
20/05/13 | קניות
חנויות הריון אינן מציעות רק מוצרים לשימוש בתקופת ההריון, אלא גם מוצרים לתינוקות ולאמהות. לכן המונח חנויות הריון מתייחס לתקופה בה מומלץ לבצע את הרכישות.

מוצרי החתלה: חיוניים ונוספים
20/05/13 | קניות
מוצרי החתלה נועדו להקל על פעילויות הטיפוח של התינוק. בין המוצרים האלה ניתן למצוא פריטים חיוניים, שקשה בלעדיהם, ופריטים שאינם הכרחיים.

עגלות תינוק: מספר הגלגלים והשלכותיו
20/05/13 | קניות
עגלות תינוק יוצרו בעבר על גבי ארבעה גלגלים באופן קבוע. יחד עם זאת, בשנים האחרונות הופיעו גם דגמים על גבי שלושה גלגלים. המאמר מביא את היתרונות ואת החסרונות התפקודיים של התצורה החדשה.

בגדי הריון: לכל משפחה ולכל תקציב
20/05/13 | אופנה
בגדי הריון מספקים מענה לצורכן של מיליוני נשים לתפקד באופן מלא בתקופת ההריון. בשוק קיימים מוצרים מקטגוריות שונות, המאפשרים לחדש את המלתחה בהתאם לאילוצי התקציב המשפחתי.

בחירה נבונה של עגלת מוצי
20/05/13 | קניות
עגלת מוצי היא עגלה יוקרתית, מתוחכמת, איכותית, אמינה ומסוגננת. בסניפי מדרלנד, המשווקת הבלעדית של מוצי בישראל, תוכלו להנות ממבחר רחב של דגמים ומייעוץ מקצועי.

טויוטה יאריס דור שלישי: נתונים עיקריים
טויוטה יאריס החדשה היא אחת המכוניות האיכותיות בשוק הרכבים הזעירים. במאמר נבחנים השינויים שבוצעו בדגם החדש של טויוטה יאריס.

טרייד אין: עסקה בטוחה
20/05/13 | צרכנות
טרייד אין נחשב בעבר לתחום אפור, כמעט על גבול הבלתי חוקי. בתי עסק קטנים ומפוקפקים הופיעו ונעלמו מהשוק. יחד עם זאת, כיום נמצאים בשוק כמה שחקנים סולידיים בתחום, אשר הפנייה אליהם נחשבת לבטוחה.

שדרוג של מכונית טויוטה בטרייד אין
20/05/13 | צרכנות
שדרוג של טויוטה בטרייד אין הוא עסקה נפוצה למדי, שכן לקוחות טויוטה שומרים בדרך כלל על נאמנות למותג. החלפת טויוטה בטרייד אין מאפשרת לבצע שתי עסקאות במקום אחד תוך חסכון משמעותי בזמן ובמאמץ.

טויוטה חדשה: הגשמת חלום
20/05/13 | צרכנות
רכישת טויוטה חדשה היא אירוע משמעותי בחיי כל נהג. שכלולים הנדסיים, אמינות גבוהה, בטיחות ונוחות בנסיעה – כל אלה יעמדו כעת לרשותו. המאמר דן בדרכים לביצוע הרכישה.

טרייד אין במחיר מחירון: תרגיל שיווקי
20/05/13 | צרכנות
עסקאות טרייד אין במחיר מחירון מוכרזות מדי פעם כמבצעים חסרי תקדים בסוכנויות רכב שונות. המאמר דן במהות המבצע, שאיננו אלא תרגיל שיווקי הנועד למשוך קהל לקוחות רחב אל הסוכנות.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI