דף הבית בית משפחה וזוגיות חתונות גן אירועים או אולם יוקרתי ? זו השאלה ...
גן אירועים או אולם יוקרתי ? זו השאלה ...
אולם-אירועים 27/11/12 |  צפיות: 2174

תכנון אירוע אינו דבר של מה בכך וקיימות סוגיות רבות אשר יש להתייחס אליהן בכובד ראש. אנשים רבים מתלבטים האם לערוך את האירוע שלהם בגן אירועים או באולם אירועים כאשר ההבדלים בין השניים רבים. אם בעבר היתה נטייה לחשוב כי גן אירועים משדר יוקרה בעוד שאולם אירועים משדר אירוע זול הרי שכיום המצב שונה לחלוטין וקיימים עשרות ואף יותר אולמות אירועים יוקרתיים. אם כך, נשאלת השאלה: האם לבחור בגן אירועים או שמא אולם אירועים יוקרתי עדיף על פניו ?

גן אירועים ויתרונותיו

כאמור, גן אירועים נתפס עד היום כמשדר יוקרה ואלגנטיות ובכך נעוץ היתרון הראשון שלו. מארגני האירוע המעוניינים להרשים את קהל האורחים יכולה לבחור גן אירועים ולהיות שקטים ובטוחים כי האפקט יעשה את שלו. כמו כן, גני אירועים משקיעים מאד בתפאורה, כל גן בהתאם למאפיין שלו. לדוגמא ישנם גני אירועים הממוקמים בתוך אתרי עתיקות מה שמשווה לגן האירועים מראה בעיצוב עתיק אותנטי ומיוחד. מבחינת הקייטרינג, גני אירועים רבים בוחרים לעשות מעין ברביקיו תוך כדי האירוע מול עיניהם של המוזמנים, דבר אשר אינו מתאפשר באולם סגור.

אולם אירועים יוקרתי

בשנים האחרונות החלו לצוץ אולמות אירועים יוקרתיים במיוחד אשר מאפילים על חלק מגני האירועים באופן משמעותי. קיימים מספר יתרונות חשובים בבחירת אולם יוקרתי על פני גן אירועים. ראשית, מידת היוקרתיות אינה נפגמת. על אף שמדובר באולם ולא בגן, הקייטרינג, העיצוב והשירות מרשימים ויוקרתיים לא פחות מגן אירועים. אולם אירועים יוקרתי, בהיותו מקום סגור, דואג למיזוג נעים כך שבמהלך כל האירוע איש מן האורחים לא סובל מחום. יתרה מכך, במידה וישנה רחבת ריקודים המיזוג חשוב במיוחד. כמו כן, אם גן אירועים פתוח סובל מיתושים ומיני מעופפים אחרים, אולם יוקרתי פטור מכך והאורחים שלכם לא יסבלו מגירודים שונים במהלך האירוע.

ולסיום, על מנת להיות בטוחים בבחירתכם חשוב לבדוק תגובות ברשת האינטרנט לגבי שני המקומות ביניהם אתם מתלבטים.  אולמי אירועים יוקרתיים בדיוק כמו גני אירועים אכן דואגים לכם עד הפרט האחרון ברמה הגבוהה ביותר אולם רק חווית אנשים אשר ערכו שם אירוע תהיה האובייקטיבית ביותר.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 אולם-אירועים

חצר המלכה | אולם אירועים | גן אירועים את מרכז האירועים חצר המלכה הקמנו עם אהבה גדולה לאנשים ולאירועים. במשך השנים צברנו ניסיון עשיר, שמשתקף באינספור אירועים מרגשים, מוצלחים ובלתי נשכחים.

052-9097572

http://www.qce.co.il/ 


מאמרים נוספים מאת אולם-אירועים
 
גן אירועים – לחגוג ולהרגיש את המרחב
השאלות חוזרות על עצמן בכל פעם מחדש: מה יהיה טוב יותר עבור האורחים? איך ניתן יהיה להפיק את הערב היפה והייחודי ביותר האפשרי? והאם לחגוג את ההערב המשמח באולם סגור או בגן אירועים? תמיד יש טיעונים לכאן ולכאן.

גן אירועים יוקרתי עושה את כל ההבדל
אירוע, ללא קשר לגודלו או לאופיו, הוא הרגע בו מי שחוגג אותו הוא מלכה, נסיכה או מלך ליום אחד. ככזה, אנו מצפים מהאירוע להיות מלכותי, חגיגי ויוקרתי. גן אירועים יוקרתי הוא התפאורה המושלמת לסיפור ולעלילה, ולתחושה החגיגית והמלכותית שאתם מבקשים לחוש באירוע שלכם

אולם אירועים או גן אירועים מה עדיף?
29/04/13 | נישואין
אחת ההתלבטויות המרכזיות העומדות בפני כמעט כל זוג אשר עומד להתחתן, הורים אשר מעוניינים לחגוג את בר או בת המצווה לילדיהם ואף הורים טריים אשר מעוניינים לערוך את אירוע הברית או הבריתה המסורתית, היא להחליט בין אולם אירועים לגן אירועים. ובכלל, מהו ההבדל בין השניים? כל התשובות והעצות במאמר שלפניכם.

קריטריונים לבחירת אולם אירועים
כמעט כל אדם עורך אירועים רבים בחייו. חתונה, ברית, בריתה, ימי נישואין, בר ובת מצווה וימי הולדת הינם רק חלק משלל האירועים הללו.

עם כל כך הרבה אולמות אירועים – איך בוחרים ?
עומדים להינשא בשנה הקרובה ? נמצאים בשלהי ההכנות לאירוע ? אין ספק כי הדבר החשוב והבסיסי ביותר הינו בחירת אולם אירועים.

סוגי עיצוב אולם אירועים
אם בעבר עיצוב אולם אירועים היה פשוט יחסית וההתייחסות היתה בעיקר לצבע המפות, המפיות וכמה זרי פרחים המקשטים את האולם, הרי שכיום קיים מגוון סוגי עיצובים והבחירה בעיצוב המתאים אינה פשוטה.

גני אירועים- הקהל הצביע פה אחד!
גני אירועים מאגדים קסם מיוחד משל עצמם. כאן מדובר על מקומות פתוחים, שבהם כרי דשא ירוקים, צמחיה ענפה, ריחות הדרים, פסלים, מזרקות והרשימה עוד ארוכה. בשנים האחרונות יותר ויותר אנשים מעדיפים גני אירועים על פני אולמות סגורים וזאת משום היתרונות הרבים.

גני אירועים- אירוע יוקרתי ומנצח
ישנם אירועים אשר נחרטים בזיכרונם של כל המוזמנים. אירועים אלו לרוב נערכים בגני אירועים מפוארים תחת כיפת השמיים ותחת ניצוחו של מפיק אירועים אשר מצליח לאפיין את דרישות וצרכי הלקוח בצורה מושלמת ולהגשים את משאלותיו לידי יישום.

גני אירועים – מפיקים את המקסימום
מדי שנה שחולפת הפופולאריות של גני אירועים גואה. הסיבה לכך הן האפשרויות הבלתי נדלות של עיצוב גן האירועים בצורה מרשימה והתאמתו המדויקת לאופיו של האירוע. בנוסף, מגוון האפשרויות שניתן ליישם בגן אירועים והיכולת ליהנות משילוב מושלם של הטבע ואמנות ידי האדם, מבטיחות לכל אחד ואחת את האירוע המושלם.

גן אירועים או אולם יוקרתי ? זו השאלה ...
27/11/12 | חתונות
תכנון אירוע אינו דבר של מה בכך וקיימות סוגיות רבות אשר יש להתייחס אליהן בכובד ראש. אנשים רבים מתלבטים האם לערוך את האירוע שלהם בגן אירועים או באולם אירועים כאשר ההבדלים בין השניים רבים.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI