דף הבית בית משפחה וזוגיות אירועים וחתונות עם כל כך הרבה אולמות אירועים – איך בוחרים ?
עם כל כך הרבה אולמות אירועים – איך בוחרים ?
אולם-אירועים 30/01/13 |  צפיות: 2255

עומדים להינשא בשנה הקרובה ? נמצאים בשלהי ההכנות לאירוע ? אין ספק כי הדבר החשוב והבסיסי ביותר הינו בחירת אולם אירועים. מאות אולמות אירועים פזורים על פני הארץ והבחירה אינה פשוטה. אם כך, נשאלת השאלה: כיצד בוחרים את האולם הנכון ?

מיקום האולם

הדבר הראשון אליו יש להתייחס בבחירת אולם אירועים המתאים לחנותכם הינו מיקום האולם. מומלץ לבחור את מיקום האולם כמיקום קרוב לאזור ממנו מגיעים רוב האורחים, החברים והמשפחה. יחד עם זאת חשוב שעדיין תאהבו את האולם ולא תבחרו אך ורק על פי מיקומו ביחס לאורחים. כך, לאחר החלטה על מיקום האירוע צמצמתם את כמות אולמות האירועים לכמה עשרות בלבד.

מחיר

על אף שאולמות אירועים עשויים להיות מפתים במיוחד, עדיין חשוב לשים לב לפקטור המחיר. המחירים לאדם נעים על סקאלה רחבה מאד בתחום אולמות האירועים וזאת על פי מספר גורמים כאשר העיקרי בהם הינו המיקום. ככל שאולם האירועים נמצא באזור קרוב יותר למרכז, כך מחיר לאדם גבוה יותר. הפער בין מחיר מנה באולם באזור הגליל ובין מחיר מנה באולם אירועים בתל אביב עלול להיות בעשרות אחוזים ואף יותר. לכן, מומלץ להגדיר מראש תקציב לאולם אירועים ולא לחרוג ממנו.

אולם אירועים משולב עם גן או לא ?

במידה והחלטתם כי אתם בוחרים באולם אירועים על פני גן אירועים אך אתם עדיין רוצים לתת לאורחים הרגשה פתוחה ומשחררת באוויר הרחב עם הגעתם לאירוע, ניתן לבחור באולם אירועים המשלב גן. יחד עם זאת, יש לקחת בחשבון כי אולמות אירועים אלו בדרך כלל יקרים יותר מאשר אולמות אירועים ללא גן. באולמות אירועים משולבי גן, הגן משמש בדרך כלל לקבלת הפנים.

קייטרינג

במידה והחלטתם לבחור באולם אירועים המגיש קייטרינג מטעמו ולא להביא קייטרינג חיצוני חשוב להגיע לאולמות ולבצע טעימות לפני שאתם מקבלים החלטה. אולם אירועים עשוי להיות מדהים ביופיו אך קייטרינג גרוע עלול להרוס לחלוטין את חווית החתונה עבור האורחים.

וכטיפ קטן לסיום, זכרו כי גם אם בחרתם אולם אירועים אשר יקר מדי לכיסכם תמיד ניתן ואף מומלץ לבצע תהליך משא ומתן ולנסות להוריד את המחיר ככל שניתן.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 אולם-אירועים

חצר המלכה | אולם אירועים | גן אירועים את מרכז האירועים חצר המלכה הקמנו עם אהבה גדולה לאנשים ולאירועים. במשך השנים צברנו ניסיון עשיר, שמשתקף באינספור אירועים מרגשים, מוצלחים ובלתי נשכחים.

052-9097572

http://www.qce.co.il/ 


מאמרים נוספים מאת אולם-אירועים
 
גן אירועים – לחגוג ולהרגיש את המרחב
השאלות חוזרות על עצמן בכל פעם מחדש: מה יהיה טוב יותר עבור האורחים? איך ניתן יהיה להפיק את הערב היפה והייחודי ביותר האפשרי? והאם לחגוג את ההערב המשמח באולם סגור או בגן אירועים? תמיד יש טיעונים לכאן ולכאן.

גן אירועים יוקרתי עושה את כל ההבדל
אירוע, ללא קשר לגודלו או לאופיו, הוא הרגע בו מי שחוגג אותו הוא מלכה, נסיכה או מלך ליום אחד. ככזה, אנו מצפים מהאירוע להיות מלכותי, חגיגי ויוקרתי. גן אירועים יוקרתי הוא התפאורה המושלמת לסיפור ולעלילה, ולתחושה החגיגית והמלכותית שאתם מבקשים לחוש באירוע שלכם

אולם אירועים או גן אירועים מה עדיף?
29/04/13 | נישואין
אחת ההתלבטויות המרכזיות העומדות בפני כמעט כל זוג אשר עומד להתחתן, הורים אשר מעוניינים לחגוג את בר או בת המצווה לילדיהם ואף הורים טריים אשר מעוניינים לערוך את אירוע הברית או הבריתה המסורתית, היא להחליט בין אולם אירועים לגן אירועים. ובכלל, מהו ההבדל בין השניים? כל התשובות והעצות במאמר שלפניכם.

קריטריונים לבחירת אולם אירועים
כמעט כל אדם עורך אירועים רבים בחייו. חתונה, ברית, בריתה, ימי נישואין, בר ובת מצווה וימי הולדת הינם רק חלק משלל האירועים הללו.

עם כל כך הרבה אולמות אירועים – איך בוחרים ?
עומדים להינשא בשנה הקרובה ? נמצאים בשלהי ההכנות לאירוע ? אין ספק כי הדבר החשוב והבסיסי ביותר הינו בחירת אולם אירועים.

סוגי עיצוב אולם אירועים
אם בעבר עיצוב אולם אירועים היה פשוט יחסית וההתייחסות היתה בעיקר לצבע המפות, המפיות וכמה זרי פרחים המקשטים את האולם, הרי שכיום קיים מגוון סוגי עיצובים והבחירה בעיצוב המתאים אינה פשוטה.

גני אירועים- הקהל הצביע פה אחד!
גני אירועים מאגדים קסם מיוחד משל עצמם. כאן מדובר על מקומות פתוחים, שבהם כרי דשא ירוקים, צמחיה ענפה, ריחות הדרים, פסלים, מזרקות והרשימה עוד ארוכה. בשנים האחרונות יותר ויותר אנשים מעדיפים גני אירועים על פני אולמות סגורים וזאת משום היתרונות הרבים.

גני אירועים- אירוע יוקרתי ומנצח
ישנם אירועים אשר נחרטים בזיכרונם של כל המוזמנים. אירועים אלו לרוב נערכים בגני אירועים מפוארים תחת כיפת השמיים ותחת ניצוחו של מפיק אירועים אשר מצליח לאפיין את דרישות וצרכי הלקוח בצורה מושלמת ולהגשים את משאלותיו לידי יישום.

גני אירועים – מפיקים את המקסימום
מדי שנה שחולפת הפופולאריות של גני אירועים גואה. הסיבה לכך הן האפשרויות הבלתי נדלות של עיצוב גן האירועים בצורה מרשימה והתאמתו המדויקת לאופיו של האירוע. בנוסף, מגוון האפשרויות שניתן ליישם בגן אירועים והיכולת ליהנות משילוב מושלם של הטבע ואמנות ידי האדם, מבטיחות לכל אחד ואחת את האירוע המושלם.

גן אירועים או אולם יוקרתי ? זו השאלה ...
27/11/12 | חתונות
תכנון אירוע אינו דבר של מה בכך וקיימות סוגיות רבות אשר יש להתייחס אליהן בכובד ראש. אנשים רבים מתלבטים האם לערוך את האירוע שלהם בגן אירועים או באולם אירועים כאשר ההבדלים בין השניים רבים.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI