דף הבית פיננסים וכספים פיננסים וכספים - אחר הנהלת חשבוניות באינטרנט- מפיקים חשבוניות במהירות
הנהלת חשבוניות באינטרנט- מפיקים חשבוניות במהירות
הנהלת חשבונות באינטרנט 27/01/13 |  צפיות: 2056

בעשור הקודם כל בעל עסק או עצמאי נאלץ לפנות אל בית דפוס על מנת שידפיס עבורו פנקס קבלות וחשבוניות מס עם כל הפרטים שלו. בנוסף, הוא נאלץ לקנות ספר חשבונות שמטרתו הייתה לבצע רישומים מדויקים של כל ההוצאות וההכנסות של העסק, קנייה של חותמת מיוחדת וזמן המתנה בדואר על מנת לשלוח את החשבוניות והקבלות ללקוחות. כיום, המצב השתנה וזאת בזכרות תוכנות הנהלת חשבוניות באינטרנט.

הנהלת חשבונות באינטרנט אונליין

הנהלת חשבונות באינטרנט משמע ניהול יעיל וחסכוני של מערך החשבוניות והקבלות של העסק בסכומים משתלמים. נכון להיום יש תוכנות של הנהלת חשבונות אותן ניתן להוריד אל המחשב ותוכנות אונליין אליהם מתחברים באמצעות שם משתמש וסיסמא. רוב האנשים מעדיפים מערכות אונליין וזאת משום שהן אינן תופסות זכרון רב של המחשב האישי וכל המסמכים מגובים בשרת של התוכנה. תוכנת הנהלת חשבוניות באינטרנט היא תוכנה המאפשרת לכל בעל חברה, בעל עסק קטן או עצמאי להפיק חשבוניות וקבלות עבור לקוחותיו בצורה מהירה ולשלוח לו את החשבוניות באמצעות דיוור אלקטרוני (כל החשבוניות נושאות חתימה דיגיטלית של בעל העסק, כך שהפעולה נעשית בצורה חוקית).

הפקת חשבוניות באינטרנט- כל היתרונות במערכת אחת

 

 • אפשרויות רבות- ניתן לבצע מגוון פעולות, כמו למשל פתיחת כרטיס לכל לקוח, הנפקת חשבוניות וקבלות, הנפקה של דו"חות שונים ושליחתם לרשויות ועוד. כל זאת ממערכת אחת אשר אינה תופסת זכרון במחשב האישי, שכן היא נכנסים אליה אונליין.
 • חסכון בעלויות- העלות החודשית או השנתית של שימוש במערכת זו בדרך כלל נמוכה יותר מאשר השכרת שירותי רואה חשבון, הדפסת פנקסי קבלת, הזמנת חותמות, רכישת בולים ומעטפות לשם שליחת הקבלות ללקוחות בדואר.
 • יעילות בזמניםהפקת חשבוניות באינטרנט נעשית בצורה מהירה. כיוון שהמשתמש בתוכנה מזין בכרטסת הלקוח את כל הנתונים שלו, כל שהוא צריך לעשות הוא ציון שמו של הלקוח והעסק, בחירת סוג המסמך החשבונאי בו הוא מעוניין ורישום של הסכום המתאים. דבר אשר לוקח לרוב דקה שתיים.
 • חתימה דיגיטלית- הפקת חשבוניות באינטרנט ושליחתם המיידית ללקוח באמצעות דיוור אלקטרוני חוסכת מקצרת את תהליך קבלת החשבונית. כל חשבונית אשר נשלחת ללקוח חתומה דיגיטאלית (בהתאם לחוק).

 • דירוג המאמר:

  תגיות של המאמר:

   הנהלת חשבונות באינטרנט

  iCount | הנהלת חשבונות באינטרנט

  מערכת מתאימה הלעסק עצמאי (עוסק מורשה), חברה בע"מ, מלכ"ר או עוסק פטור המעוניינים לנהל את מערך החשבוניות והקבלות שלהם בסטנדרטים חדשים. לעורכי דין יש הגדרה מיוחדת המתאימה את תצורת החשבונית לזו המקובלת בענף.

  לפרטים:
  http://www.icount.co.il/   


  מאמרים נוספים מאת הנהלת חשבונות באינטרנט
   
  הפקת חשבוניות במהירות האור
  על פי החוק, לאחר כל ביצוע עסקה בין לקוח לספק של מוצר או שירות, יש לרשום את התרחשותה בספרים ולהנפיק חשבונית מס. הפקת חשבוניות יכולה להיעשות בכמה דרכים, מהן יקרות ומסורבלות ומהן פשוטות ויעילות.

  הנהלת חשבונות באינטרנט, העתיד כבר כאן
  הנהלת חשבונות באינטרנט מתאפשרת היום הודות לתוכנות מתקדמות שמרכזות את מגוון השירותים שמבצע בשגרה רואה החשבון שלכם. למרות שכיום רוב התוכנות מיועדות באופן ספציפי לעסקים קטנים, לפרילנסרים ולבעלי מקצועות חופשיים, רוב הסיכויים שלא ירחק היום וגם חברות גדולות יעברו לשירותי ראיית החשבון מקוונים.

  הנהלת חשבוניות באינטרנט- מפיקים חשבוניות במהירות
  בעשור הקודם כל בעל עסק או עצמאי נאלץ לפנות אל בית דפוס על מנת שידפיס עבורו פנקס קבלות וחשבוניות מס עם כל הפרטים שלו. בנוסף, הוא נאלץ לקנות ספר חשבונות שמטרתו הייתה לבצע רישומים מדויקים של כל ההוצאות וההכנסות של העסק.

  הנהלת חשבונות באינטרנט – החידוש של שנות האלפיים
  16/01/13 | ניהול ידע
  אם בעבר, בעל עסק או עוסק היו צריכים לגשת לבית דפוס על מנת לבצע הזמנה של חשבוניות/קבלות ולרכוש ספרי הנהלת חשבונות, כיום המצב השתנה במאה שמונים מעלות.
       
   
  שיווק באינטרנט על ידי WSI