דף הבית קניות וצרכנות אופנה הוגו בוס: שמרנות והקפדה על פרטים
הוגו בוס: שמרנות והקפדה על פרטים
אירה פינסקר 12/02/13 |  צפיות: 1216

הוגו בוס הוא בית אופנה גרמני מפורסם, המאופיין בגישה באלגנטיות שמרנית ומאופקת למדי. נקיון ושלמות בקווים, בגוונים ובניחוחות מאפיינת גם את הבגדים וגם את הבשמים של הוגו בוס. לפני כשנתיים הגיעה הרשת גם לישראל, והחנות הראשונה נפתחה בכיכר המדינה בתל אביב.

הוגו בוס מוכר בארץ היטב. לפני פתיחת חנויות חברה, מוצריו של בית האופנה נרכשו על ידי הלקוחות הישראליים בחנויות ונדום, ברשתות הקוסמטיקה הגדולות, ועוד. פתיחת חנויות בארץ מעידה על ההכרה בהצלחת המותג. הלקוחות הנאמנים של בית האופנה יודעים שמאחורי הצניעות והפשטות של מוצריה – תחכום טכנולוגי ואיכות גבוהה ביותר של חומרים ושיטות עבודה.

הוגו בוס דוגל במתן דגש מיוחד על הפרטים. כאשר מדובר בבגדים, תשומת לב מיוחדת מוקדשת לאיכות התפירה, לבד בצד ההפוך של הבגד, לחיבורים נקיים בין האלמנטים השונים ובין סוגי הבד. כאשר מדובר בבשמים, החומרים האיכותיים ביותר בשילובים מחושבים יוצרים תמהיל קלאסי ובלתי נשכח.

שמרנותו של המותג אינה מונעת אופנתיות. בקולקציות הנשים של הוגו בוס ניתן למצוא שילובים חדשניים ומעניינים של גוונים או חומרים, אביזרים מיוחדים, ונגיעות אחרות של אדג' ואופנה, משהו שימשוך את העין. כך, למשל, בחלק מהשמלות השחורות הקלאסיות (פריט חובה במלתחה של כל אישה) משולב עור- חומר מפתיע שלא מצפים לראות אותו בשמלת שאנל. בשמלות אחרות ניתן למצוא תיפורים מינימליסטיים או שימוש בכותנה טכנית בלתי מתקמטת.

בגדי הגברים מחולקים בדרך כלל לשלוש קטגוריות עיקריות: בגדי קז'ואל, בגדים לאירועים ובגדים לעבודה. בגדי העבודה נראים אנונימיים למדי, גם בגזרה וגם בגוונים שנעים בעיקר בטווח שבין האפור למטאלי. בבגדי הקז'ואל ישנו מגוון עשיר יותר ונראה שמעצבי בית האופנה קיבלו חופש פעולה גדול יותר.

לסיכום, הוגו בוס הוא מותג לאנשים סולידיים, בוגרים, מאופקים ושמרניים, שמעוניינים באיכות ובאלגנטיות אמיתית יותר מאשר בביטוי אישי, יצירת רושם או משיכת תשומת לב. מוצרי החברה אינם זולים כלל, וקהל היעד שלו מורכב מאנשים עמידים או עשירים, שמוכנים לשלם 2000 ש"ח על שמלה או על זוג מגפיים. אנשים אלה קיבלו לאחרונה הזדמנות לרכוש את מוצרי הוגו בוס ללא מתווכים ולהנות ממבחר מוצריה האיכותיים.

 


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 אירה פינסקר


 


מאמרים נוספים מאת אירה פינסקר
 
חנויות הריון: חנויות לשופינג בתקופת ההריון
20/05/13 | קניות
חנויות הריון אינן מציעות רק מוצרים לשימוש בתקופת ההריון, אלא גם מוצרים לתינוקות ולאמהות. לכן המונח חנויות הריון מתייחס לתקופה בה מומלץ לבצע את הרכישות.

מוצרי החתלה: חיוניים ונוספים
20/05/13 | קניות
מוצרי החתלה נועדו להקל על פעילויות הטיפוח של התינוק. בין המוצרים האלה ניתן למצוא פריטים חיוניים, שקשה בלעדיהם, ופריטים שאינם הכרחיים.

עגלות תינוק: מספר הגלגלים והשלכותיו
20/05/13 | קניות
עגלות תינוק יוצרו בעבר על גבי ארבעה גלגלים באופן קבוע. יחד עם זאת, בשנים האחרונות הופיעו גם דגמים על גבי שלושה גלגלים. המאמר מביא את היתרונות ואת החסרונות התפקודיים של התצורה החדשה.

בגדי הריון: לכל משפחה ולכל תקציב
20/05/13 | אופנה
בגדי הריון מספקים מענה לצורכן של מיליוני נשים לתפקד באופן מלא בתקופת ההריון. בשוק קיימים מוצרים מקטגוריות שונות, המאפשרים לחדש את המלתחה בהתאם לאילוצי התקציב המשפחתי.

בחירה נבונה של עגלת מוצי
20/05/13 | קניות
עגלת מוצי היא עגלה יוקרתית, מתוחכמת, איכותית, אמינה ומסוגננת. בסניפי מדרלנד, המשווקת הבלעדית של מוצי בישראל, תוכלו להנות ממבחר רחב של דגמים ומייעוץ מקצועי.

טויוטה יאריס דור שלישי: נתונים עיקריים
טויוטה יאריס החדשה היא אחת המכוניות האיכותיות בשוק הרכבים הזעירים. במאמר נבחנים השינויים שבוצעו בדגם החדש של טויוטה יאריס.

טרייד אין: עסקה בטוחה
20/05/13 | צרכנות
טרייד אין נחשב בעבר לתחום אפור, כמעט על גבול הבלתי חוקי. בתי עסק קטנים ומפוקפקים הופיעו ונעלמו מהשוק. יחד עם זאת, כיום נמצאים בשוק כמה שחקנים סולידיים בתחום, אשר הפנייה אליהם נחשבת לבטוחה.

שדרוג של מכונית טויוטה בטרייד אין
20/05/13 | צרכנות
שדרוג של טויוטה בטרייד אין הוא עסקה נפוצה למדי, שכן לקוחות טויוטה שומרים בדרך כלל על נאמנות למותג. החלפת טויוטה בטרייד אין מאפשרת לבצע שתי עסקאות במקום אחד תוך חסכון משמעותי בזמן ובמאמץ.

טויוטה חדשה: הגשמת חלום
20/05/13 | צרכנות
רכישת טויוטה חדשה היא אירוע משמעותי בחיי כל נהג. שכלולים הנדסיים, אמינות גבוהה, בטיחות ונוחות בנסיעה – כל אלה יעמדו כעת לרשותו. המאמר דן בדרכים לביצוע הרכישה.

טרייד אין במחיר מחירון: תרגיל שיווקי
20/05/13 | צרכנות
עסקאות טרייד אין במחיר מחירון מוכרזות מדי פעם כמבצעים חסרי תקדים בסוכנויות רכב שונות. המאמר דן במהות המבצע, שאיננו אלא תרגיל שיווקי הנועד למשוך קהל לקוחות רחב אל הסוכנות.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI