דף הבית קניות וצרכנות צרכנות טויוטה ראב4 : רכישה עתידית של מכונית יד שניה
טויוטה ראב4 : רכישה עתידית של מכונית יד שניה
אירה פינסקר 04/03/13 |  צפיות: 1432

טויוטה ראב4 היא רכב שטח חדיש ומשוכלל, המאובזר במיטב מערכות הבטיחות, מערכות תשלובת, ואביזרי פנים מתוחכמים. עוצמת המנוע של המכונית בשילוב הישיבה הגבוהה מאפשרות לנהג להרגיש שליטה מלא בנסיעה, ולחוות את המהירות ואת ההתגברות על תנאי השטח במלואן.

טויוטה ראב4 היא מכונית פופולרית מאוד בקרב הנהגים הצעירים אשר מחפשים יותר מאשר הגעה מנקודה א' לנקודה ב'. רבים מהם לא מנצלים את היכולות של טויוטה ראב4 בנסיעה בשטח, ומסתפקים בידיעה שנסיעות כאלה אפשריות ולא יהוו בעייה בעת הצורך.

הדגם הנוכחי של טויוטה ראב4 נמכר במחיר נמוך יותר מאשר קודמו, וכתוצאה מכך גם פופולרי יותר. היקף המכירות הגדול של מכוניות חדשות מצביע על כך שבזמן הקרוב השוק יתמלא בג'יפים למכירה מיד שנייה, חדשים באופן יחסי אך נגישים מבחינת מחיר. הנהגים הצעירים והנועזים שרוכשים כעת מכוניות חדשות מהמדף ירצו בעוד שנתיים שלוש את הדור העדכני של ראב4, ואת רכבם הנוכחי ירצו למכור.

נראה שבעתיד הקרוב ניתן יהיה לרכוש טויוטה ראב4  במחיר אטרקטיבי למדי. רבות מהמכוניות המשומשות האלה תהיינה במצב מצויין, שכן מרבית הנהגים לא ירדו לשטח אלא יסתפקו בנסיעות רגילות, ולא יגרמו לשחיקה משמעותית של הרכב. מחיר התחלתי נמוך והעדר שחיקה מהותית יהפכו את טויוטה ראב4 למכונית משומשת מבוקשת מאוד.

בעת בדיקת טויוטה ראב4 יד שנייה יש לשים לב למספר נקודות. ראשית כל, ישנן בעיות מוכרות במכוניות מהסוג הזה. אחת מהן היא בעיית האיטום של תא הנוסעים אשר עשויה להתבטא ברטיבות ברצפה בעת שטיפת רכב. בעיה מוכרת נוספת היא חריקות המושמעות על ידי עמוד ההגה. בנוסף, יש לקחת בחשבון שחלק מהנהגים עשויים לראות במכונית זאת אמצעי להתגברות על מכשולים שהמכונית אינה בנויה אליהם, ולכן כדאי לבצע בדיקה ויזואלית קפדנית של הגחון.

לסיכום, טויוטה ראב4 היא רכב שטח בעל עוצמה וסגנון, בטוח, נוח וגם לא יקר. נהגים רבים בוחרים בו בשל הרושם שהוא עושה ולא בשל הצורך הממשי בנסיעות שטח, לכן מכוניות רבות אינן נשחקות באופן משמעותי. לכן ייתכן מאוד ונוכל להנות בעתיד הקרוב מהיצע גדול של מכוניות משומשות במצב טוב ובמחיר סביר. כדאי לשקול את הרכישה, מבלי לשכוח לנקוט בכל האמצעים לאיתור תקלות אפשריות לפני סגירת העסקה.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 אירה פינסקר


 


מאמרים נוספים מאת אירה פינסקר
 
חנויות הריון: חנויות לשופינג בתקופת ההריון
20/05/13 | קניות
חנויות הריון אינן מציעות רק מוצרים לשימוש בתקופת ההריון, אלא גם מוצרים לתינוקות ולאמהות. לכן המונח חנויות הריון מתייחס לתקופה בה מומלץ לבצע את הרכישות.

מוצרי החתלה: חיוניים ונוספים
20/05/13 | קניות
מוצרי החתלה נועדו להקל על פעילויות הטיפוח של התינוק. בין המוצרים האלה ניתן למצוא פריטים חיוניים, שקשה בלעדיהם, ופריטים שאינם הכרחיים.

עגלות תינוק: מספר הגלגלים והשלכותיו
20/05/13 | קניות
עגלות תינוק יוצרו בעבר על גבי ארבעה גלגלים באופן קבוע. יחד עם זאת, בשנים האחרונות הופיעו גם דגמים על גבי שלושה גלגלים. המאמר מביא את היתרונות ואת החסרונות התפקודיים של התצורה החדשה.

בגדי הריון: לכל משפחה ולכל תקציב
20/05/13 | אופנה
בגדי הריון מספקים מענה לצורכן של מיליוני נשים לתפקד באופן מלא בתקופת ההריון. בשוק קיימים מוצרים מקטגוריות שונות, המאפשרים לחדש את המלתחה בהתאם לאילוצי התקציב המשפחתי.

בחירה נבונה של עגלת מוצי
20/05/13 | קניות
עגלת מוצי היא עגלה יוקרתית, מתוחכמת, איכותית, אמינה ומסוגננת. בסניפי מדרלנד, המשווקת הבלעדית של מוצי בישראל, תוכלו להנות ממבחר רחב של דגמים ומייעוץ מקצועי.

טויוטה יאריס דור שלישי: נתונים עיקריים
טויוטה יאריס החדשה היא אחת המכוניות האיכותיות בשוק הרכבים הזעירים. במאמר נבחנים השינויים שבוצעו בדגם החדש של טויוטה יאריס.

טרייד אין: עסקה בטוחה
20/05/13 | צרכנות
טרייד אין נחשב בעבר לתחום אפור, כמעט על גבול הבלתי חוקי. בתי עסק קטנים ומפוקפקים הופיעו ונעלמו מהשוק. יחד עם זאת, כיום נמצאים בשוק כמה שחקנים סולידיים בתחום, אשר הפנייה אליהם נחשבת לבטוחה.

שדרוג של מכונית טויוטה בטרייד אין
20/05/13 | צרכנות
שדרוג של טויוטה בטרייד אין הוא עסקה נפוצה למדי, שכן לקוחות טויוטה שומרים בדרך כלל על נאמנות למותג. החלפת טויוטה בטרייד אין מאפשרת לבצע שתי עסקאות במקום אחד תוך חסכון משמעותי בזמן ובמאמץ.

טויוטה חדשה: הגשמת חלום
20/05/13 | צרכנות
רכישת טויוטה חדשה היא אירוע משמעותי בחיי כל נהג. שכלולים הנדסיים, אמינות גבוהה, בטיחות ונוחות בנסיעה – כל אלה יעמדו כעת לרשותו. המאמר דן בדרכים לביצוע הרכישה.

טרייד אין במחיר מחירון: תרגיל שיווקי
20/05/13 | צרכנות
עסקאות טרייד אין במחיר מחירון מוכרזות מדי פעם כמבצעים חסרי תקדים בסוכנויות רכב שונות. המאמר דן במהות המבצע, שאיננו אלא תרגיל שיווקי הנועד למשוך קהל לקוחות רחב אל הסוכנות.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI