דף הבית חוק ומשפט חוזים איך מוצאים נוטריון בתל אביב?
איך מוצאים נוטריון בתל אביב?
הדס כהן 30/11/14 |  צפיות: 9432

יש לכם מסמך כלשהוא שאתם צריכים להציג בפני בית המשפט ואתם צריכים שהוא יקבל תוקף? מתלבטים איך לעשות את זה? ישנה רק דרך אחת בישראל לעשות את זה, מעבר כמובן להבאת עדים או עדויות. כל מסמך שמוצג לפני בית המשפט צריך לקבל תוקף אותנטי, וגם אם מדובר על מסמך מועתק הוא צריך לקבל חתימה של עורך דין. אם אתם צריכים חתימה כזו ואתם גרים בתל אביב אתם צריכים נוטריון בתל אביב, נוטריון שיבדוק ויחקור את העניין ולאחר שהוא יוודא את אמינותו של המסמך הוא יחתום עליו וייתן לו תוקף של מסמך משפטי.

תפקידיו של הנוטריון?

אם אתם צריכים נוטריון בתל אביב או בכל מקום אחר בארץ, כדאי שתדעו מהם תפקידיו. כפי שציינו התפקיד הראשון והכללי הוא תפקיד של מאמת מסמכים, ואת זה הוא עושה כמובן לאחר בירור מעמיק. תפקידים נוספים של הנוטריון הם לערוך מסמכים מסוימים, מסמכים בעלי תוקף משפטי, וכמובן לאשר אמינותו של מסמך מועתק. עוד תפקיד של הנוטריון הוא לאשר מסמך הסכם ממון בין בני זוג שנחתם לפני שהם התחתנו, ועוד תפקידים נוספים שקצרה היריעה כאן מלציין, תפקידים שמסמיכים אותו להיות המאשר הסופי של מסמך כזה או אחר.

עורך דין שעוסק במקצוע הנוטריון.

לא כל עורך דין שאתם מכירים יכול להיות עורך דין כזה שחותם ומאמת מסמכים. בשביל להיות נוטריון צריך להיות עם ניסיון רב בתחום עריכת הדין, ניסיון שכולל לפחות עשר שנים במקצוע. בנוסף, ישנם מספר הסמכות ואישורים שצריך לקבל בשביל לעסוק בכך, וללא ההסמכות הללו הרישיון לעסוק במקצוע הנוטריון ישללו. כמובן שזהו מקצוע בעל אחריות רבה וצריך לעשות הרבה עבודה לפני שחותמים על מסמכים.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 הדס כהן


 


מאמרים נוספים מאת הדס כהן
 
מה ההבדל בין השתלות שיער באירופה להשתלות שיער בתורכיה?
בשנה האחרונה אנחנו עדים לתופעה שאלפי ישראלים נוהרים לתורכיה על מנת לבצע השתלות שיער במחירים שהם משמעותית נמוכים אל מול המחירים בארץ, באירופה ובארה"ב. במאמר זה ננסה להסביר מה הם ההבדלים בין מרפאות/רופאים באירופה אל מול מרפאות בתורכיה וננסה להבין האם מה שעולה בזול עלות לעלות אח"כ ביוקר.

נפתחת בפניכם דלת לעולם קל וחכם יותר
15/02/18 | אדריכלות
כמה חשיבות אנחנו מייחסים באמת לדלת הכניסה שנפתחת מאליה כשאנחנו נכנסים, או לכל מוצר חשמלי שמקל על החיים שלנו? לדלתות האוטומטיות יש הרבה יותר חשיבות ממה שאנחנו חושבים.

ידע זה כוח
הלימודים בבתי הספר הם מסגרת מצוינת, אבל בשל העומס הגדול לא תמיד ניתן לקבל בהם את מלוא תשומת הלב לכל תלמיד, לכן ישנה אפשרות חיצונית להרחיב את השעורים.

כמה באמת עולה אמנות
גיליתם תכשיט עתיק או פריט היסטורי שזקוק להערכת מחיר או בדיקת מקוריות? אל תהססו, יש סיכוי שיש בידכם הון גדול.

נתנאל סמריק - כשהסינים רוצים לקרוא בעברית הם פונים לקונטנטו נאו
01/06/17 | ספרות
קונטנטו נאו היא הוצאה לאור שמתמחה בהוצאת ספרים ישראליים לאור בחו"ל, אחרי תרגומם לשפות שבהן יש להם את הפוטנציאל הגדול ביותר לדבר לקהל המקומי. ההוצא הקמה מייסודו של נתנאל סמריק, מקים ההוצאה האם קונטנטו דה סמריק לפני כעשור.

תפקידו של נוטריון בתל אביב
נוטריון הינו למעשה עורך דין אשר עבר את ההדרכה ואת ההסמכה המתאימה מטעם משרד המשפטים לספק שירותים נוטריונים שונים. תפקידו של נוטריון בתל אביב הוא תפקיד יוקרתי, ולא כל עורך דין יכול להיות גם נוטריון. מבין שלל תפקידו של הנוטריון, ניתן למנות אישורים משפטים או חוקתיים שונים, עריכת תרגום נוטריוני, מתן ייפוי כוח ועוד.

תרגום נוטריון לספרדית
בכדי לקבל תרגום של מסמך לשפה הספרדית בעל אישור של נוטריון, עלינו לפנות אל נוטריון המספק שירותי תרגום מסמכים. על מנת לקבל תרגום נוטריון לספרדית אנחנו לא חייבים למצוא דווקא נוטריון הדובר את השפה, אלא נוטריון אשר פועל אל מול מתרגמים בשפות שונות.

שירותי נוטריון לאנגלית
יש לא מעט מסמכים שדורשים תרגום נוטריוני מוסמך מהשפה האנגלית לעברית ומהשפה עברית לאנגלית. לרוב המסמכים קשורים למגוון סטטוסים שונים, כך שבין היתר מדובר בתעודת נישואין, תעודת תושב, תעודת רווקות, תעודת מקצוע וכו', כאשר בין היתר גם ניתן למצוא מגוון תרגומים של פסקי דין.

שירותי נוטריון לצרפתית
02/09/16 | כללי
כאשר פונים לקבל שירות של נוטריון, אין צורך להשוות מחירים, וזאת כי עבור כל סוג של שירותי נוטריון ניתן למצוא מחיר אחיד, וזאת ללא הבדל אם פונים למשרד נוטריונים כזה או אחר.

שירותי נוטריון לרוסית
לא חסרים מקרים בגינם עשוי להתעורר צורך למצוא נוטריון לרוסית. בין היתר ייתכן ומדובר על מגון מסמכים שמשרד הפנים מבקש את מעורבותו של נוטריון לרוסית (תרגום תעודה עבור שינוי שם, תרגום ת"ז, תרגום רישיון נהיגה וכו')
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI