דף הבית רפואה ובריאות דיאטה ותזונה החשיבות של אומגה 3
החשיבות של אומגה 3
יחיאל לוי 28/06/15 |  צפיות: 8289

עם כל האוכל המתועש אשר מקיף אותנו מכל עבר, כיום אנשים רבים אינם יודעי מהי תזונה בריאה והתוצאה הינה חוסרים רבים בגוף ועלייה בחוליים שונים כמו כולסטרול גבוה, הפרעות בריכוז ובעיות ראייה. החיים המודרניים אינה יוצרים לנו סביבה תזונתית בריאה, ורופאים רבים ממליצים על לקיחה של תוספים תזונתיים כמו אקסום ואחרים על מנת שהגוף יקבל מקסימום של יתרונות ונוכל להימנע ממחלות כאלה ואחרות.

אחד התוספים החשובים לבריאות הגוף, אותו רופאים רבים רושמים למטופלים והינו מוכר עוד יותר לאלה שאינם צורכים דגים ובשר כמו צמחונים וטבעונים שתמיד מחפשים אחר דרכים להשלים את החוסרים הללו בצורה טבעית ככל הניתן.


עבור מי מומלץ השימוש בתוספים של אומגה 3 לתזונה היומיומית?

אם את בהיריון או מניקה, שימוש בתוסף כמו אקסום יסייע רבות להתפתחות תקינה של העובר.

אם אתם או הילדים שלכם סובלים מבעיית קשר וריכוז, נמצא כי הוספה של אומגה 3 מסייעת לאזן את כל אלה.

אם אתם מועדים לכולסטרול גבוה ושומנים בדם, חשוב לצרוך תוסף זה בצורה קבועה כדי לשמור על רמת כולסטרול תקינה.

אנשים אשר סובלים ממחלות דלקתיות באופן כרוני נמצא כי צריכה של אקסום בצורה שוטפת מסייעת בהרבה להקלה במצבים מעין אלה.

ידוע כי אומגה 3 חומצות שומן אשר מסייעות לתפקוד של המוח בצורה תקינה ולתפקוד של הראייה גם כן.


בעבר היה נהוג לצרוך את האומגה 3 על ידי אכילה של דגים כמו טונה שהינם עתירים באומגה 3, אולם ישנו סיכון גבוה בשל הימצאות של כספית בצורה גבוהה בדגים אלה, לכן אנשים רבים החלו לצרוך אומגה 3 בתוספים עתירי ספיגה או על ידי אכילה של פשתן וצ'יה שהינם מסייעים להגיע לצריכה אופטימאלית של אומגה 3.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 יחיאל לוי


 


מאמרים נוספים מאת יחיאל לוי
 
טיפים לניקיון מקצועי של משרד
כיצד ניתן לשמור על חלל עם ניקיון איכותי בכל יום מחדש? הנה כמה טיפים שיסייעו לה לקרות בכל סוג של משרד, מהכי גדול או קטן.

שנה חדשה קלנועיות חדשות
07/01/21 | רכב
גם שנת 2021 היא כזו שבה תהיה תנועה נוחה עבור כל מי שחפץ בכך, ועם מבחר רחב של שינויים לטובה זה רק שאלה של זמן עד שבוחנים לרכישה את הקלנועית הבאה.

צו ירושה או קיום צוואה
05/01/21 | ירושה
לצד כל אלה הדברים שאותם יש להסדיר הם עניינים פיננסיים שקשורים אל כל הרכוש שנותר לאחר שאדם נפטר.

משרד תל אביבי נעים ונקי
משרד תל אביבי חייב לכלול את התחושה הנכונה לעסקים, ואחת מאלה כוללת פעולה של ניקיון שאותה מספקים חברות של ניקיון, רק באיזו בוחרים?

חגיגות סיום תיכון
נכון להיום, חגיגות מסוג נשפים מפוארים שמזכירים לא מעט את כל מה שקורה במסיבות סיום תיכון שקיימות בארצות רחוקות, עם בגדים ממותגים לאירועים ורכבים לא פחות יוקרתיים.

כבישים מלאים בסימנים
החיבור הזה שבין רשימה ארוכה של צבעים ולמה שהם נועדו מביא אל מנעד רחב של צבעים שכל הזמן נוצרים ואל האפשרות לקבל בדיוק את מה שצריכים מתוך רשימה ארוכה של צבעים. אחד מכל אלה הוא צבע לסימון כבישים.

מקום נקי לעבודת משרד יעילה
כל משרד יכול להיות בעל עיצוב פנים ייחודי לו או כזה שנראה גנרי למדי, אבל הדבר הבא שחשוב שיהיה קיים בכל סוג של משרד הוא הניקיון שלו, מכל עבר ובכל פינה.

רכב מפואר לכל אחד
לא חייבים להיות אנשים עם ממון רב על מנת לצאת אל הדרך מאובזרים ברכב שמכל עבר רואים שהוא נמנה על רכבים מפוארים ששטים להם בנוחיות רבה בארץ

מעבירים פליירים אל המטרה
28/10/20 | מכירות
יצירה של פליירים. זו דרך מאוד וותיקה שעדיי מוכיחה את עצמה בתור כזו שמסייעת לחברות גדולות וקטנות גם יחד להגיע אל קהל היעד שלהם בעסק קיים, ולגייס לקוחות עבור עסק שאך זה הרגע הוקם.

צבע שמתחיל באבקה
22/10/20 | שיפוצים
אלו סוגים של צבעים ישנם עבור יישום שונה, הצבע הכי מוכר הוא זה שמגיע בצורה נוזלית, וזה שאולי הכי פחות מוכר הוא צבע המגיע בצורה של אבקה.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI