דף הבית בניין ואחזקה בניין ואחזקה - אחר בחירת עצים להסקה
בחירת עצים להסקה
ענבל פלוס 17/08/15 |  צפיות: 1495

שילוב קמין עצים בבית הוא טרנד לוהט בתחום עיצוב וסגנון הבית. קמין העצים משלב פרקטיקה ועיצוביות בקנה אחד ולכן הוא נפוץ כל כך.

על מנת להינות מקמין העצים שלכם בצורה הטובה והיעילה ביותר, עליכם להבחין בין סוגי העצים בקיימים כיום להסקה בקמין עצים. סוגי העצים להסקה מתחלקים ל-2 קבוצות. עצים להסקה בעלי ערך קלורי גבוה ועצים להסקה בעלי ערך קלורי נמוך.

עצים להסקה בעלי ערך קלורי נמוך אלו עצים שנשרפים ביתר קלות ומהירות. הם בעלי סיבים בצפיפות נמוכה ולכן הם נוטים להישרף במהרה. לעומת זאת, עצים להסקה בעלי ערך קלורי גבוה הם עצים עם סיבי בצפיפות גבוהה ומכאן שהם נשרפים לאט יותר ומכאן שזמן הבעירה שלהם ארוך יותר.

מלבד זאת, קיים נתון נוסף שיתכן וישפיע על הבחירה שלכם. ריח הניחוח של העצים שקמין העצים מפזר.

עץ האקליפטוס למשל, הוא עץ בעל ערך קלורי גבוהה והוא מפזר ריח ניחוח של אקליפטוס בבית. עץ האקליפטוס הוא העץ האידיאלי להסקה. לעומת זאת, עץ הברוש הוא עץ להסקה בעל ערך קלורי נמוך, הוא נשרף מהר יחסית, אך הוא מפיץ ריח ברושים בחלל.

וטעות נפוצה היא להניח שעצים להסקה בעלי ערך קלורי נמוך זולים יותר, אך לא כך הדבר. בהתחשב בעובדה שישנו צורך לחדש את הספקת העצים באופן תכוף יות, ככל הנראה נשתמש ביותר עצים מאשר בעצים שנשרפים באיטיות. אם אתם חובבי הבערת האש ואוהבים "לתחזק" את האש, אתם יכולים לבחור בעצים להסקה המתכלים מהר יותר. אם הריח הוא החשוב לכם ביותר, ביחרו בעץ המפיץ ניחוח שאתם אוהבים במיוחד. החשוב ביותר הוא לרכוש עצים להסקה איכותיים שיובשו באופן מוחלט. עצים לחים עשויים לשחרר עשן סמיך ולהפיץ ריח חנוק בבית וכמובן, לבעור במשך זמן קצר יותר ולא אחיד.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 ענבל פלוס


 


מאמרים נוספים מאת ענבל פלוס
 
צימרים לפי שעה לזוגות אוהבים
צימרים לפי שעה שבעבר היו נפוצים לשימוש אצל זוגות המנהלים רומן או זוגות המנסים להסתיר את אהבתם, הפכו לנפוצים למגוון רחב של שימושים. גם לזוגות צעירים וגם לזוגות נשואים הרוצים מעט גיוון בחיים

בחירת עצים להסקה
קמין עצים הבוער בעזרת עצים להסקה הוא אחת הדרכים הוותיקות ביותר לחימום הבית. על מנת להינות מהסקת עצים איכותית, מומלתץ לבחור בעצים המתאימים לכם ביותר

שילוב דשא סינטטי בגינה
09/03/15 | גינון
שילוב דשא סינטטי בגינה הפרטית או בגינה הציבורית נפוץ במיוחד בשנים האחרונות. הסיבות רבות וכולן מוצדקות. הדשא הסינטטי קל לתחזוקה, חסכוני במים, נוח לשימוש, ויפה למראה.

הרחקת יונים מגגות רעפים
09/03/15 | חיות בית
גגות רעפים הם המיקום האולטימטיבי להתמקמות יונים. המרחב הגדול, ההגנה הבטוחה מפני פגעי מזג האויר והגנה יחסית מפני טורפים הפכו את גג הרעפים למקום הנגיש ביותר לקינון. איך מרחיקים את היונים מגג הרעפים?

הרחקת יונים מבנייני מגורים
רעש, לכלוך וצחנה הן רק חלק קטן מהנזקים שהיונים מביאות איתן. הרחקת היונים מבניין המגורים תבטיח לכלל הדיירים איכות חיים גבוהה וטובה יותר.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI