דף הבית חוק ומשפט ירושה נקודות חשובות אשר נוטריון בתל אביב בודק לפני מתן אישור
נקודות חשובות אשר נוטריון בתל אביב בודק לפני מתן אישור
הדס כהן 06/04/16 |  צפיות: 8993

נוטריון בתל אביב ולצורך העניין כול נוטריון אחר בכול אזור בארץ מבצע כשגרה בדיקות שונות מחייבות וחשובות כאשר הוא נותן אישור נוטריוני למסמך במיוחד כאשר מדובר באישור הקובע נכונותו של מסמך. כאשר צד במשפט, או לקוח אשר פונה לכול רשות רשמית כותב מסמך מסיים אשר נוטריון צריך לאשר אותו כנכון, הנוטריון צריך לברר בצורה חד משמעית כי אותו צד או לקוח כתב את המסמך מתוך רצון חופשי ולא כי צד שלישי כול שהוא גרם לו לכתוב מסמך זה.

עקרון הרצון החופשי

עקרון הרצון החופשי הוא חשוב מאוד והנוטריון יבצע בדיקות וישוחח לעומק עם הלקוח או הצד הפונה לוודא כי אכן אותו צד או לקוח כתב מסמך זה מתוך רצון חופשי ולא בניגוד לרצונו מסיבות שונות. גם נושא הכשרות המשפטית חשוב, הנוטריון צריך לשקול בדעתו אם האדם צלול, מבין את מעשיו, יכול לקחת החלטה נבונה לגבי עצמו ואחרים. ברוב המקרים לצורך אישורי נוטריון בתל אביב או בכול מקום אחר בארץ, הנוטריון יתרשם בעצמו אם האדם צלול, שקול בדעתו ויכול לקבל החלטה סבירה.

בקשת חוות דעת

אך יש מקרים בהם גם נוטריון נזקק לחוות דעת רפואית והוא מחויב לקבל אישור מרופא כי האדם צלול, הגיוני ויכול לקבל החלטה סבירה. אם האדם מאושפז, אם האדם מרותק למיטתו בבית החולים לרוב הנוטריון יבקש חוות דעת מרופא לגבי יכולתו של האדם ולגבי צלילותו ורק אז יוציא עבורם אישור נוטריון. חוקי הנוטריונים הם מורכבים ומחמירים. אך זה לא במקרה נוטריונים יוצרים אישורים שונים ומגוון מסמכים שמשפיעים על חייהם של אנשים רבים. לכן נוטריונים מודעים לגודל האחריות אשר מוטלת עליהם ומבצעים את תפקידם בשיקול דעת ובזהירות רבה.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 הדס כהן


 


מאמרים נוספים מאת הדס כהן
 
מה ההבדל בין השתלות שיער באירופה להשתלות שיער בתורכיה?
בשנה האחרונה אנחנו עדים לתופעה שאלפי ישראלים נוהרים לתורכיה על מנת לבצע השתלות שיער במחירים שהם משמעותית נמוכים אל מול המחירים בארץ, באירופה ובארה"ב. במאמר זה ננסה להסביר מה הם ההבדלים בין מרפאות/רופאים באירופה אל מול מרפאות בתורכיה וננסה להבין האם מה שעולה בזול עלות לעלות אח"כ ביוקר.

נפתחת בפניכם דלת לעולם קל וחכם יותר
15/02/18 | אדריכלות
כמה חשיבות אנחנו מייחסים באמת לדלת הכניסה שנפתחת מאליה כשאנחנו נכנסים, או לכל מוצר חשמלי שמקל על החיים שלנו? לדלתות האוטומטיות יש הרבה יותר חשיבות ממה שאנחנו חושבים.

ידע זה כוח
הלימודים בבתי הספר הם מסגרת מצוינת, אבל בשל העומס הגדול לא תמיד ניתן לקבל בהם את מלוא תשומת הלב לכל תלמיד, לכן ישנה אפשרות חיצונית להרחיב את השעורים.

כמה באמת עולה אמנות
גיליתם תכשיט עתיק או פריט היסטורי שזקוק להערכת מחיר או בדיקת מקוריות? אל תהססו, יש סיכוי שיש בידכם הון גדול.

נתנאל סמריק - כשהסינים רוצים לקרוא בעברית הם פונים לקונטנטו נאו
01/06/17 | ספרות
קונטנטו נאו היא הוצאה לאור שמתמחה בהוצאת ספרים ישראליים לאור בחו"ל, אחרי תרגומם לשפות שבהן יש להם את הפוטנציאל הגדול ביותר לדבר לקהל המקומי. ההוצא הקמה מייסודו של נתנאל סמריק, מקים ההוצאה האם קונטנטו דה סמריק לפני כעשור.

תפקידו של נוטריון בתל אביב
נוטריון הינו למעשה עורך דין אשר עבר את ההדרכה ואת ההסמכה המתאימה מטעם משרד המשפטים לספק שירותים נוטריונים שונים. תפקידו של נוטריון בתל אביב הוא תפקיד יוקרתי, ולא כל עורך דין יכול להיות גם נוטריון. מבין שלל תפקידו של הנוטריון, ניתן למנות אישורים משפטים או חוקתיים שונים, עריכת תרגום נוטריוני, מתן ייפוי כוח ועוד.

תרגום נוטריון לספרדית
בכדי לקבל תרגום של מסמך לשפה הספרדית בעל אישור של נוטריון, עלינו לפנות אל נוטריון המספק שירותי תרגום מסמכים. על מנת לקבל תרגום נוטריון לספרדית אנחנו לא חייבים למצוא דווקא נוטריון הדובר את השפה, אלא נוטריון אשר פועל אל מול מתרגמים בשפות שונות.

שירותי נוטריון לאנגלית
יש לא מעט מסמכים שדורשים תרגום נוטריוני מוסמך מהשפה האנגלית לעברית ומהשפה עברית לאנגלית. לרוב המסמכים קשורים למגוון סטטוסים שונים, כך שבין היתר מדובר בתעודת נישואין, תעודת תושב, תעודת רווקות, תעודת מקצוע וכו', כאשר בין היתר גם ניתן למצוא מגוון תרגומים של פסקי דין.

שירותי נוטריון לצרפתית
02/09/16 | כללי
כאשר פונים לקבל שירות של נוטריון, אין צורך להשוות מחירים, וזאת כי עבור כל סוג של שירותי נוטריון ניתן למצוא מחיר אחיד, וזאת ללא הבדל אם פונים למשרד נוטריונים כזה או אחר.

שירותי נוטריון לרוסית
לא חסרים מקרים בגינם עשוי להתעורר צורך למצוא נוטריון לרוסית. בין היתר ייתכן ומדובר על מגון מסמכים שמשרד הפנים מבקש את מעורבותו של נוטריון לרוסית (תרגום תעודה עבור שינוי שם, תרגום ת"ז, תרגום רישיון נהיגה וכו')
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI