דף הבית בניין ואחזקה בניין ואחזקה - אחר ביובית
ביובית
רונן 08/05/16 |  צפיות: 2457

ביובית- התשובה היעילה לפתיחת סתימות במערכת הביוב

כאשר אנו מסתכלים על התשתיות בארץ, קשה לא להתפעל מהרדמה, בכל הקשור אל תיקון יעיל והענקת פתרון מהיר, בכל הקשור אל סתימות במערכת הביוב. עד לפני כמה עשורים, מערכות הביוב בארץ ,לא היו מהמתקדמות והיה צורך לרוקן ולתחזק אותן בצורה שוטפת עם כלים ישנים. היום כאשר יש לנו את הכלי המשוכלל מסוג ביובית, הרבה יותר קל לנקות את מערכת הביוב, מבלי צורך להיכנס ולתחזק אותה בצורה פיזית, כמו כניסה של צוות חברת האינסטלציה כמו פעם. היום, ניתן למצוא מצלמות משוכללות, המוחדרות למערכת הביוב ומעניקות לנו תמונה שלמה של מערכת הביוב, מה שמעניק לנו תמונת מצב ברורה, בכל הנוגע אל מערכת הביוב שלנו.

קצת על הביובית ופעולותיה

הביובית, הינה משאית המגיעה בשני גדלים, האחת נמוכה והשנייה גבוהה יותר. על שני הסוגים הללו של המשאיות, מונחים שני מכלים, כאשר בכל מכל קיים צינור שהאחד שייך למכל ששואב את תוכן הביוב במהירות גבוהה ובעוצמה חזקה והשני, הינו צינור המיועד להזרים לחץ חזק של מים לניקוי מערכת הביוב ולשלילת חלקיקים הנתקעים במערכת הביוב.  בדרך זו, ניתן אף למצוא אם קיימות תקלות נוספות  כגון צינור סדוק שניתן לתקנו. כל חברת אינסטלציה שמכבדת את עצמה, תדאג, כי תהיינה לה מכשירים משוכללים במיוחד, אשר ישרתו אותה נאמנה ויעניקו ללקוחות פתרון מהימן, מהיר ויעיל.

בררו כמה שיותר פרטים על חברת האינסטלציה

יש לברר כמה שיותר פרטים על חברת האינסטלציה, כגון: אם היא פועלת ברישיון ואם יש לה אישור גם מהמשרד לאיכות הסביבה, כך שתהיו בטוחים, כי השפכים שהחברה רוקנה ממערכת הביוב שלכם, נזרקת באתרים המורשים. המשאיות מסוג ביובית, ממשיכות להשתכלל עם השנים והן מיועדות גם לשאיבת מים כתוצאה מהצפה, אם במרתפים, בחניונים ואפילו ממעליות שבהן חדרו מי תהום בגלל הגשמים העזים. מדובר על ייבוש מים ממקומות בהם שי הצפות. גם ריקון של בורות ספיגה מהמפעלים השונים, מבצעים באמצעות הביובית באופן תדיר וקבוע, בערך כל חודשיים, בכדי שהמפעלים ובתי העסק השונים המשתמשים בשומנים שונים, אם בתחום המזון ואם בתעשייה, יוכלו להמשיך בעבודתם ללא סתימות מיותרות במערכת, אשר עלולות לשתק את העבודה.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 רונן


 


מאמרים נוספים מאת רונן
 
טיולי ג'יפים בגליל התחתון - להכיר את הארץ
הגליל הוא חבל ארץ יפה והררי, שבו שוכנים בעלי חיים נפלאים ונופים מרהיבים, וכך טיול ג'יפים מאפשר לכם להכיר את חבל ארץ זה בצורה בלתי אמצעית.

למה לטייל במסלולי ג'יפים בגלבוע?
אחד האזורים היפים ביותר בארץ, ובפרט באזור הצפון, הוא הר הגלבוע. ההר מתנשא לגובה רב, המאפשר להנות מהיסטוריה קדומה זה אותו ההר שעליו התנהלה מלחמת עמלק, ובהר הזה מצאו את מותם שאול המלך ובניו. מי שביקר אי פעם באזור הגלבוע יכול לספר את סיפורו של ההר הירוק הזה כמו בשיר המפורסם.

טיולי ג'יפים בגליל – במשך כל השנה
פעם חשבנו שטיולים בחיק הטבע שמורים לימי הקיץ או האביב בלבד. השמש הזורחת בהחלט תהפוך את החוויה כולה לנעימה מאוד, אבל גם בימים הקרירים וגם כשקצת יותר אפור בחוץ, עדיין אפשר ליהנות מטיול מפנק במיוחד. אם אתם מעדיפים להימנע ממסעות רגליים בקיץ הלוהט אם לוותר על הצעידה לאורך השביל הבוצי בחורף, טיולי ג'יפים בגליל בהחלט יספקו פתרון מושלם. אז איך בדיוק עושים את זה ומה חשוב לדעת?

אתר קופונים
החלטת לקנות טלפון נייד חדש? מחפש מחשב שתוכל ליהנות ממנו לאורך שנים? אם כך, בהחלט אפשר להבין את ההתלבטות שלך, כי מי לא היה רוצה לבצע רכישה חכמה?

טיולי ג'יפים למבינים
סוף השבוע הוא זמן אידאלי לטיולים, ועבור רבים זוהי גם הזדמנות טובה להפוך את הטיול הקלאסי לפעילות מעניינת ואתגרית קצת יותר, כזו שתקרב אותם אל הקרקע ותעזור להם להתחבר לשטח טוב יותר.

מהן האופציות של גיימר בשנת 2016?
רבים מאיתנו בוודאי מכירים את משחקי המחשב עוד מגיל קטן, ולאורך השנים ראינו את התחום מתפתח בצורה בלתי רגילה. לצד המשחקים הקלאסיים שממשיכים לככב עד עצם היום הזה, ישנם לא מעט משחקים חדשים יותר שמציעים לא רק אקשן ועניין, אלא גם עיצוב מרשים, איכות גבוהה מאוד ואתגרים שמצליחים לגרום לנו להתמכר.

שאיבת בור ביוב
11/05/16 | שיפוצים
מערכת הביוב עשויה ממגוון רחב של צינורות תת קרקעיים בגדלים שונים ומסוגים שונים המיועדים לניקוז מי השפכים

אינסטלטור בכפר סבא
העיר כפר סבא, היא האחת הערים המרכזיות בארץ והיא ממוקמת ין אזור השרון לתל אביב.

פתיחת סתימה בצנרת
לא פעם ולא פעמים נתקלנו במצב בו קיימת סתימה בצנרת הביתית, בין אם מדובר בסתימה בחדרי האמבטיה והמקלחות או אולי סתימה שנוצרה בכיור המטבח עקב הצטברותם של שומנים שונים בצנרת.

ביובית
כאשר אנו מסתכלים על התשתיות בארץ, קשה לא להתפעל מהרדמה, בכל הקשור אל תיקון יעיל והענקת פתרון מהיר, בכל הקשור אל סתימות במערכת הביוב. עד לפני כמה עשורים, מערכות הביוב בארץ ,לא היו מהמתקדמות והיה צורך לרוקן ולתחזק אותן בצורה שוטפת עם כלים ישנים.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI