דף הבית עסקים עסקים - אחר פתיחת סתימה בצנרת
פתיחת סתימה בצנרת
רונן 08/05/16 |  צפיות: 2397

פתיחת סתימה בצנרת

לא פעם ולא פעמים נתקלנו במצב בו קיימת סתימה בצנרת הביתית, בין אם מדובר בסתימה בחדרי האמבטיה והמקלחות או אולי סתימה שנוצרה בכיור המטבח עקב הצטברותם של שומנים שונים בצנרת. ישנן סתימות הנוצרות במקום החשוב ביותר בבית והוא חדר השירותים. בדרך כלל סתימות אלו נגרמות עקב השלכת חומרי היגיינה למיניהם, מגבונים לחים ועוד אל האסלה. השיטה הישנה המשמשת אותנו בפתיחת סתימות שונות בצנרת על ידי הפומפה לא תמיד מהווה אפקט ותועלת, לכן ישנה דרך נוספת המעניקה פתרון על ידי פתיחת סתימה בצנרת על ידי סודה  קאוסטית. מדובר בחומר כימי שניתן לרכוש בכל חנות העוסקת באחזקת בניין שוטפת. לפני שימוש בחומר זה יש צורך לקורא הן את עלון ההוראות המצורף.

איך לפתוח סתימה בעזרת סודה קאוסטית?

סודה קאוסטית היא חומצה חזקה אשר יכולה לפרק חומרים ופסולת שונה אשר גורמים לסתימות בצנרת. לפני שימוש בחומצה זו, יש להצטייד היטב בכפפות גומי עבות עדי להגן על הידיים. שימוש בחומר זה, דורש מכם להיות מפוקסים וזהירים מספיק על מנת לשמור לא רק על רכושכם אלא גם על בריאותכם. יש לפתוח פתחת אוורור, כלומר חלון על מנת כמה שפחות להיות חשופים לריחות. אין לשפוך את החומר אל תוך הכיור מלא במים כי אחרת פעולה זו יכולה להוביל לפיצוץ של הצנרת היישר אל פנינו, לכן יש לבצע את פתיחת הסתימה בכיור או אסלה כאשר הם ריקים. לאחר מכן יש לשפוך כמה כפות של חומר אל תוך האסלה להמתין דקה ולשפוט באיטיות מים חמים אשר יגרמו לסודה להיות פעילה יותר ובעזרתה תוכלו לפרק את החומרים שסותמים את הצינור. יש לחזור על אותה הפעולה כעבור 20 דקות על מנת להשלימה סופית.

פתיחת סתימה באמצעות אינסטלטור

לעתים רבות מומלץ להיעזר בשירותי של אינסטלטור מקצועי על מנת לבצע פתיחת סתימה בצנרת, נכון כי העלות עבור שירותיו היא לפעמים גבוהה, אך אם תשוו את העלות שתצטרכו לשלם עבור החלפת צנרת כולה אילו אתם מבצעים את הפתיחה בעצמכם, תבינו שזה לא משתלם כלל.

http://hamumchim.net/%D7%9E%D7%90%D7%9E%D7%A8%D7%99%D7%9D/%D7%A4%D7%AA%D7%99%D7%97%D7%AA-%D7%A1%D7%AA%D7%99%D7%9E%D7%95%D7%AA


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 רונן


 


מאמרים נוספים מאת רונן
 
טיולי ג'יפים בגליל התחתון - להכיר את הארץ
הגליל הוא חבל ארץ יפה והררי, שבו שוכנים בעלי חיים נפלאים ונופים מרהיבים, וכך טיול ג'יפים מאפשר לכם להכיר את חבל ארץ זה בצורה בלתי אמצעית.

למה לטייל במסלולי ג'יפים בגלבוע?
אחד האזורים היפים ביותר בארץ, ובפרט באזור הצפון, הוא הר הגלבוע. ההר מתנשא לגובה רב, המאפשר להנות מהיסטוריה קדומה זה אותו ההר שעליו התנהלה מלחמת עמלק, ובהר הזה מצאו את מותם שאול המלך ובניו. מי שביקר אי פעם באזור הגלבוע יכול לספר את סיפורו של ההר הירוק הזה כמו בשיר המפורסם.

טיולי ג'יפים בגליל – במשך כל השנה
פעם חשבנו שטיולים בחיק הטבע שמורים לימי הקיץ או האביב בלבד. השמש הזורחת בהחלט תהפוך את החוויה כולה לנעימה מאוד, אבל גם בימים הקרירים וגם כשקצת יותר אפור בחוץ, עדיין אפשר ליהנות מטיול מפנק במיוחד. אם אתם מעדיפים להימנע ממסעות רגליים בקיץ הלוהט אם לוותר על הצעידה לאורך השביל הבוצי בחורף, טיולי ג'יפים בגליל בהחלט יספקו פתרון מושלם. אז איך בדיוק עושים את זה ומה חשוב לדעת?

אתר קופונים
החלטת לקנות טלפון נייד חדש? מחפש מחשב שתוכל ליהנות ממנו לאורך שנים? אם כך, בהחלט אפשר להבין את ההתלבטות שלך, כי מי לא היה רוצה לבצע רכישה חכמה?

טיולי ג'יפים למבינים
סוף השבוע הוא זמן אידאלי לטיולים, ועבור רבים זוהי גם הזדמנות טובה להפוך את הטיול הקלאסי לפעילות מעניינת ואתגרית קצת יותר, כזו שתקרב אותם אל הקרקע ותעזור להם להתחבר לשטח טוב יותר.

מהן האופציות של גיימר בשנת 2016?
רבים מאיתנו בוודאי מכירים את משחקי המחשב עוד מגיל קטן, ולאורך השנים ראינו את התחום מתפתח בצורה בלתי רגילה. לצד המשחקים הקלאסיים שממשיכים לככב עד עצם היום הזה, ישנם לא מעט משחקים חדשים יותר שמציעים לא רק אקשן ועניין, אלא גם עיצוב מרשים, איכות גבוהה מאוד ואתגרים שמצליחים לגרום לנו להתמכר.

שאיבת בור ביוב
11/05/16 | שיפוצים
מערכת הביוב עשויה ממגוון רחב של צינורות תת קרקעיים בגדלים שונים ומסוגים שונים המיועדים לניקוז מי השפכים

אינסטלטור בכפר סבא
העיר כפר סבא, היא האחת הערים המרכזיות בארץ והיא ממוקמת ין אזור השרון לתל אביב.

פתיחת סתימה בצנרת
לא פעם ולא פעמים נתקלנו במצב בו קיימת סתימה בצנרת הביתית, בין אם מדובר בסתימה בחדרי האמבטיה והמקלחות או אולי סתימה שנוצרה בכיור המטבח עקב הצטברותם של שומנים שונים בצנרת.

ביובית
כאשר אנו מסתכלים על התשתיות בארץ, קשה לא להתפעל מהרדמה, בכל הקשור אל תיקון יעיל והענקת פתרון מהיר, בכל הקשור אל סתימות במערכת הביוב. עד לפני כמה עשורים, מערכות הביוב בארץ ,לא היו מהמתקדמות והיה צורך לרוקן ולתחזק אותן בצורה שוטפת עם כלים ישנים.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI