דף הבית חוק ומשפט חוק ומשפט - אחר שירותי נוטריון לרוסית
שירותי נוטריון לרוסית
הדס כהן 02/09/16 |  צפיות: 4778

שירותי נוטריון לרוסית

לא חסרים מקרים בגינם עשוי להתעורר צורך למצוא נוטריון לרוסית. בין היתר ייתכן ומדובר על מגון מסמכים שמשרד הפנים מבקש את מעורבותו של נוטריון לרוסית (תרגום תעודה עבור שינוי שם, תרגום ת"ז, תרגום רישיון נהיגה וכו'), או פשוט כאשר מבקשים להשיג פסק דין של בית משפט, להחזיק בתעודת לימודים ממגוון מוסדות חינוך, כאשר מבקשים להחזיק בתעודת יושר מטעם משטרת ישראל, לאמת תעודות רפואיות, להכין כתבי הגנה וכדומה.

ללא הבדל

נוטריון לרוסית צריך לעמוד בתנאים של נוטריון רגיל, רק שהוא  צריך לשלוט בשפה הרוסית באופן דקדקני, ולו על מנת להימנע מתרגום מוטעה, שעשוי להוביל למפח נפש בעת התנהלות משפטית. מכאן שכל נוטריון שמתמחה בכל שפה, צריך להחזיק בעשר שנות ניסיון בתחום עריכת הדין, ולהיות נקי לחלוטין ממגוון הרשעות פליליות.

חשיבות השליטה בשפה

כאמור אין הבדלים בין נוטריון שבקיא בשפה כזו או אחרת, ולו כי כולם רשאים לאשר חתימות, נכונות של תרגומים והעתקה של מסמכים, רק שכל נוטריון רשאי לטפל בטפסים שמיישרים קו עם השפה בה הוא מתמחה, ולו כי לא פעם מדובר על מסמכים חשובים שמחייבים התנהלות תקינה ומקצועית. על כן בטרם בוחרים במשרד נוטריונים כזה או אחר, יש לוודא את השליטה בשפה הרצויה.

בחירה מושכלת

טוב לדעת שמגוון משרדי נוטריונים שמכבדים את עצמם, מחזיקים נוטריונים שמתמחים במגוון שפות, וטוב לדעת שהמחיר יהיה קבוע ללא קשר למשרד אליו פונים, כל עוד מדובר באותו שירות. אם כן כיצד מעדיפים נוטריון אחד על פני אחר? לפי מומחיות, רזומה ומהירות התגובה, ולו כי לפעמים חשוב להשיג את האישור (או התרגום) עוד באותו היום, וזאת על מנת לא לפספס הרשמה ללימודים, להצליח להגיש קבילה בבית משפט וכדומה.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 הדס כהן


 


מאמרים נוספים מאת הדס כהן
 
מה ההבדל בין השתלות שיער באירופה להשתלות שיער בתורכיה?
בשנה האחרונה אנחנו עדים לתופעה שאלפי ישראלים נוהרים לתורכיה על מנת לבצע השתלות שיער במחירים שהם משמעותית נמוכים אל מול המחירים בארץ, באירופה ובארה"ב. במאמר זה ננסה להסביר מה הם ההבדלים בין מרפאות/רופאים באירופה אל מול מרפאות בתורכיה וננסה להבין האם מה שעולה בזול עלות לעלות אח"כ ביוקר.

נפתחת בפניכם דלת לעולם קל וחכם יותר
15/02/18 | אדריכלות
כמה חשיבות אנחנו מייחסים באמת לדלת הכניסה שנפתחת מאליה כשאנחנו נכנסים, או לכל מוצר חשמלי שמקל על החיים שלנו? לדלתות האוטומטיות יש הרבה יותר חשיבות ממה שאנחנו חושבים.

ידע זה כוח
הלימודים בבתי הספר הם מסגרת מצוינת, אבל בשל העומס הגדול לא תמיד ניתן לקבל בהם את מלוא תשומת הלב לכל תלמיד, לכן ישנה אפשרות חיצונית להרחיב את השעורים.

כמה באמת עולה אמנות
גיליתם תכשיט עתיק או פריט היסטורי שזקוק להערכת מחיר או בדיקת מקוריות? אל תהססו, יש סיכוי שיש בידכם הון גדול.

נתנאל סמריק - כשהסינים רוצים לקרוא בעברית הם פונים לקונטנטו נאו
01/06/17 | ספרות
קונטנטו נאו היא הוצאה לאור שמתמחה בהוצאת ספרים ישראליים לאור בחו"ל, אחרי תרגומם לשפות שבהן יש להם את הפוטנציאל הגדול ביותר לדבר לקהל המקומי. ההוצא הקמה מייסודו של נתנאל סמריק, מקים ההוצאה האם קונטנטו דה סמריק לפני כעשור.

תפקידו של נוטריון בתל אביב
נוטריון הינו למעשה עורך דין אשר עבר את ההדרכה ואת ההסמכה המתאימה מטעם משרד המשפטים לספק שירותים נוטריונים שונים. תפקידו של נוטריון בתל אביב הוא תפקיד יוקרתי, ולא כל עורך דין יכול להיות גם נוטריון. מבין שלל תפקידו של הנוטריון, ניתן למנות אישורים משפטים או חוקתיים שונים, עריכת תרגום נוטריוני, מתן ייפוי כוח ועוד.

תרגום נוטריון לספרדית
בכדי לקבל תרגום של מסמך לשפה הספרדית בעל אישור של נוטריון, עלינו לפנות אל נוטריון המספק שירותי תרגום מסמכים. על מנת לקבל תרגום נוטריון לספרדית אנחנו לא חייבים למצוא דווקא נוטריון הדובר את השפה, אלא נוטריון אשר פועל אל מול מתרגמים בשפות שונות.

שירותי נוטריון לאנגלית
יש לא מעט מסמכים שדורשים תרגום נוטריוני מוסמך מהשפה האנגלית לעברית ומהשפה עברית לאנגלית. לרוב המסמכים קשורים למגוון סטטוסים שונים, כך שבין היתר מדובר בתעודת נישואין, תעודת תושב, תעודת רווקות, תעודת מקצוע וכו', כאשר בין היתר גם ניתן למצוא מגוון תרגומים של פסקי דין.

שירותי נוטריון לצרפתית
02/09/16 | כללי
כאשר פונים לקבל שירות של נוטריון, אין צורך להשוות מחירים, וזאת כי עבור כל סוג של שירותי נוטריון ניתן למצוא מחיר אחיד, וזאת ללא הבדל אם פונים למשרד נוטריונים כזה או אחר.

שירותי נוטריון לרוסית
לא חסרים מקרים בגינם עשוי להתעורר צורך למצוא נוטריון לרוסית. בין היתר ייתכן ומדובר על מגון מסמכים שמשרד הפנים מבקש את מעורבותו של נוטריון לרוסית (תרגום תעודה עבור שינוי שם, תרגום ת"ז, תרגום רישיון נהיגה וכו')
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI